Přejít na obsah

(Automatické) zavírání oken


wrccko

Doporučené příspěvky

Tunel Light-sviti mu jen predni svetla a kdyz vjede do nejakeho tunelu tak se zapnou zadni koncove svitilny + vnitrni osvetleni. Pak se to zase vypne.

Dovirani oken po zamknuti asi nejde u OII. Jen kdyz podrzis dyl zamykani na klicku.

Mne ide zatváranie okien po zamknutí centrálom(resp. alarmom). ;):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže v tomto ti asi neporadím, nekódoval som to ja, ale kodovali to v servise. Tak som to chcel, a tak som to mal nastavene aj na Oct. I. Je to velmi praktické, ale poradil by som ti, keby som vedel, škoda no... :( .. jedine si to budes musiet niekde zistit.. :feve: A ty to máš iba keď podržíš pri zamykaní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je podle mě spojený s origo alarmem. Ten ta okna zavírá, ale musí tam bejt ještě jeden přídavnej modul.

Ja alarm mam (origo). Ale okna se mi zavrou (i stresni okno) az kdyz dyl podrzim zamykani na DO. Nevim jestli treba po 5 minutach se zavrou, ale asi ne. Tohle je podle jen o nakodovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja alarm mam (origo). Ale okna se mi zavrou (i stresni okno) az kdyz dyl podrzim zamykani na DO. Nevim jestli treba po 5 minutach se zavrou, ale asi ne. Tohle je podle jen o nakodovani.

Jo to jo Zdendo, ale je to nakódovaný nějak společně na alarmu, aspoň mě to tak v servisu říkali, ale neuměli to udělat, ani to pípnutí při zamknutí a odemknutí. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jo Zdendo, ale je to nakódovaný nějak společně na alarmu, aspoň mě to tak v servisu říkali, ale neuměli to udělat, ani to pípnutí při zamknutí a odemknutí. :feve:

To je divny kdyz wrcckovi to udelali v servise, taky mne to prekvapilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi je to servis od servisu, já jsem taky chtěl nějaký ty blbinky a oni mě rěkli že nevědí jak to nakodovat.Třeba to cvaknutí při zamčeni odemčení, asi by ani nevěděli coming/living, corner už vůbec ne. Dal jsem tomu technikovi ten seznam co se tu dá stáhnou a koukal na mě jako puk :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jo Zdendo, ale je to nakódovaný nějak společně na alarmu, aspoň mě to tak v servisu říkali, ale neuměli to udělat, ani to pípnutí při zamknutí a odemknutí. :feve:

Pipnuti pri zamknuti a odemknuti pokud je alarm jde. Je to v 09 ale ted nemam lejbliky. Je tam pipnuti na dalku na klicek a otevreni to same. jsou to mam pocit dva bajty vedle sebe.

Okna zatim no future. Ale jdu vopichat New Tiguana do tydne tak nasaju kodovani a jednotky. A uvidime. Ja mam 09 kratkou takze mam smolika urcite. Ale kamarad ma 30 byte a tech nekolik poslednich byte se pekne flaka bez uzitku. Nebo ne ale nikdo nevi k cemu jsou o))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pipnuti pri zamknuti a odemknuti pokud je alarm jde. Je to v 09 ale ted nemam lejbliky. Je tam pipnuti na dalku na klicek a otevreni to same. jsou to mam pocit dva bajty vedle sebe.

Okna zatim no future. Ale jdu vopichat New Tiguana do tydne tak nasaju kodovani a jednotky. A uvidime. Ja mam 09 kratkou takze mam smolika urcite. Ale kamarad ma 30 byte a tech nekolik poslednich byte se pekne flaka bez uzitku. Nebo ne ale nikdo nevi k cemu jsou o))

Jo, tak ho pěkně vopíchej :prc: a pak nám to všechno vylíčíš jak si dopadl. :smich: Teda myslím s těma bytíkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavolej mi a ja ti to reknu! lol

Jo, umim... ;)

Zavolám ty vyděrači :p ale musíš to brát, ne jak posledně :p

Ja alarm mam (origo). Ale okna se mi zavrou (i stresni okno) az kdyz dyl podrzim zamykani na DO. Nevim jestli treba po 5 minutach se zavrou, ale asi ne. Tohle je podle jen o nakodovani.

Nene, po 5 minutách se nezavíraj, enchávám doma v létě pootevřená okna a nezavřou se, to spíš vlítne dovnitř moucha a spustí alarm - naposled šla mamka kolem s pradlem ve chvíli kdy se aktivoval, myslím, že nemusím víc psát :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak chces automaticky dotah okien v O2 , tak si musis objednat alarm nie z vyroby ale dodatocne domontovany napr. ten od METY (HPB6 WFS Octavia II) + modul na dotah okien (Automatické zatváranie okien - Modul M8/M166/M162/M6 UNI). Naprogramovat sa to VAGOM podla mna neda. Pozri: http://www.metasystem.sk/index.php?option=...1&Itemid=48 . Osobne to mam takto spravene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám OII 2007, a mne automaticky po vytiahnutí kľuča zo zapalovania, dovrelo všetky okná. To som ešte sedel v aute a ani neotvoril dvere. A to nemám žiadny alarm. Vymenil som čelné sklo, a už to nefunguje. Dal som aj vymeniť senzor v čelnom skle, už to proste nefunguje a nevie mi to žiadny servis nastaviť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám OII 2007, a mne automaticky po vytiahnutí kľuča zo zapalovania, dovrelo všetky okná. To som ešte sedel v aute a ani neotvoril dvere. A to nemám žiadny alarm. Vymenil som čelné sklo, a už to nefunguje. Dal som aj vymeniť senzor v čelnom skle, už to proste nefunguje a nevie mi to žiadny servis nastaviť.

Pokud nekecas o)) Tak tohle je zajimavy !!! Ale vymena skla ??? Ok je tam senzor... Hele blbej dotaz... Senzor senzoruje vubec ?? o))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmmm a funguje na kazdej O2 ktora ma dazdovy senzor alebo to treba extra nakodovat? (stresne okno nemam!)

... funkcia uzatvorenia okien pri daždi. Ak je vytiahnutý kľúč zo zapaľovania (alebo vypnuté zapaľovanie ?) a začne pršať zavrú sa okná. Takže asi bol zblbnutý dažďový senzor a stále presviedčal, že prší :p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jak na kterém, já tam tuhle položku nemám...

podminkou je destovy senzor. Coz je navazana jednotka na Centralni Elektrika. Na MR 08 to tak je, ale na MR 06 se mi po aktivaci coming home volba aktivovala na Maxikovi.

Ted OT marne hledam kde zakazat to debilni posledni setreni pri ostriku okna. Ja to proste nenasel. A k jednotce steracu nikde neni popis kodovani. Nevi nekdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podminkou je destovy senzor. Coz je navazana jednotka na Centralni Elektrika. Na MR 08 to tak je, ale na MR 06 se mi po aktivaci coming home volba aktivovala na Maxikovi.

Ted OT marne hledam kde zakazat to debilni posledni setreni pri ostriku okna. Ja to proste nenasel. A k jednotce steracu nikde neni popis kodovani. Nevi nekdo ?

Je to v komfortce myslim. Kdyz tak bych se musel podivat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...