Přejít na obsah

(Automatické) zavírání oken


wrccko

Doporučené příspěvky

Ak chces automaticky dotah okien v O2 , tak si musis objednat alarm nie z vyroby ale dodatocne domontovany napr. ten od METY (HPB6 WFS Octavia II) + modul na dotah okien (Automatické zatváranie okien - Modul M8/M166/M162/M6 UNI). Naprogramovat sa to VAGOM podla mna neda. Pozri: http://www.metasystem.sk/index.php?option=...1&Itemid=48 . Osobne to mam takto spravene.

se mi nezdá, alarm nemám a ten dotah mi funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno...

Upresnim tema:::

Co lze udelat.......

Otevreni oken nadalku podrzenim tlacitka po celou dobu behu oken

Zavreni oken nadalku podrzenim tlacitka po celou dobu behu oken

Zavreni oken nadalku stylem drzim nez se rozjedou a pak uz je to fuk neb se sami zavrou a drzet nemusim.

Hledame variantu 4...

Pouze zamknu auto jako normalne a okna se sama zavrou (destovy senzor je zatahne po cce 5 minutach sam kdyz prsi ale to neresime)

Pokud tedy ma nekdo variantu 4 uvitame blizsi popis jeho vozu atd atd...

Ciao

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
Upresnim tema:::

Co lze udelat.......

- Otevreni oken nadalku podrzenim tlacitka po celou dobu behu oken

- Zavreni oken nadalku podrzenim tlacitka po celou dobu behu oken

- Zavreni oken nadalku stylem drzim nez se rozjedou a pak uz je to fuk neb se sami zavrou a drzet nemusim.

Hledame variantu 4...

- Pouze zamknu auto jako normalne a okna se sama zavrou (destovy senzor je zatahne po cce 5 minutach sam kdyz prsi ale to neresime)

Pokud tedy ma nekdo variantu 4 uvitame blizsi popis jeho vozu atd atd...

Jak pracuje ta var. 3 ? Kdyz to pridrzim, tak se okna zaviraji jen pokud to stale drzim, jak jsi docilil efektu, ze staci pridrzet a pote jiz pustit a sami se zavrou ?

JInak ta var. 4 by me rovnez zajimala, ale myslim, ze take neni od veci mit tuto funkci pod kontrolou, nebot nekdy to muze mit smysl auto zamkout s otevrenymi (pootevrenymi okny).

Ta var. 3 (ktera Ti snad funguje) by me stacila.

Jinak zajimavy poznatek s tim dest. senzorem, nikdy jsem nevedel, nezkousel jsem ;)

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dobrý deň, chcel ba som sa spýtať, či s tým má niekto skúsenosť.

Po návrate na parkovisko som našiel auto s otvorenými oknami !!!

Chvalabohu, nezistil som nič, čo by v aute chýbalo, ani žiadne poškodenie (napr. zámku).

Auto nemá diaĺkové ovládanie.

V servise mi povedali, že okná sa dajú otvoriť cez zámok šrobovákom, vraj táto "zábava" je teraz

pomerne rozšírená...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Ahoj mam měsíc škoda Octavia II 1.8 TSI výbava elegance rok 2010. Setkávám se občas s automatickým zaviranim oken. Vysvětlím co mi to dělá. Otevřu auto dálkačem a držím po celou dobu otevřít a sjedou mi okna. Pokud neotevřu dveře tak asi po 20s se auto zavře a obcas se i stane že zajedou okna ale dělá to jen nahodile. Včera se mi nejak podařilo nastavit pomoci klíče v zámku u řidiče automatické zavirani oken ale netusim jak? Pri otevření vsech oken a nasledně zamknutí D.O. se okna zavřeli. Ale od te doby zase nic. Muže mi nekdo poradit co dělám špatně nebo kde by mohla byt zavada.Take jsem zde četl ze by to mohl mit dodelavqny alarm META ale netuším jetli ho mám a kde bych ho mohl najít v autě. V prostoru pod popelníkem jsem nic nenašel a v nastaveni Maxy doku zadne takove nastaveni není. Ma imalne skontrolovat mikrospinac ve dveří řidiče jestli neni špatný a nebo se kouknou VAGEM do konfortní ŘJ jak je to nastavené VAG KABEL nemám takže smolík. Nebyl by nekdo z okolí Tábora nebo Českých Budějovic s kabelem a pomohl by mi. Diky Pavel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brundo souhlasím s tebou. Mě to dělá taky. Ale zkus auto otevřít D.O. a drz celou dobu odemceno. Okna se ti stáhnou dolu vsechny. Neotvirej dveře a čekej. Po 20s se auto zamkne. Ale okna se nezavřou. Psk zkus otevřít D.O. a jednou na D.O zamknout. Pak by se meli okna zavrit sami po zamknutí asi do 10s. Napiš jak jsi dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevím čím by to mohlo být, ale nějak začlo hrabat oknům. Okno u řidiče se stahuje pouze pokud držím ten čudl, přestala makat ta automatika u jiných to běží bez problému. Pak jsem dnes zjistil že když držím čudl na odemknutí aby sjeli okna začli sjíždět nějak chaoticky a při zavírání zůstalo okno u spolujezdce dole. Měl jsem odpojednou baterku, nevím zda se nemá udělat nějaké default nastavení. Díky za radu jsem z toho nějak zmaten :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 2 měsíce později...

Prosím můžete mě někdo navést jak nakodovat ve faceliftu MY2011 variantu 3 - Zavreni oken nadalku stylem drzim nez se rozjedou a pak uz je to fuk neb se sami zavrou a drzet nemusim. V předfaceliftu jsem si to nakodoval, ale tady to nějak nemůžu najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...