Přejít na obsah

S.Altea-----má někdo


cosby

Doporučené příspěvky

jezdí se v tom velice pěkně, řazení přesné, o motoru uvnitř nevíš (1,9 naftožrout)

Jakože to nejede, nebo ho neslyšíš? :)

Mně teda přijde ta 1.9 v OII a to i ve spojení s DSG, kdy by měla být tišší, dost hlučná, ale je možný, že v altea se to díky tý výšší stavbě auta víc "ztratí"? Můžeš to srovnat? Vlastně jsem tě přece svezl s okinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Altea je vcelku dobre vozitko, najazdil som s nou zopar kilometrov. Paci sa mi ze sedis vyssie. Urcite hladaj Alteu so sportovymi sedackami. Tie su paradne, super drzia telo oproti obycajnym. Laktovka je fakt nahovno ale da sa kupit druha ako origo Seat diel. Je problem s prvymi Alteami a to so stieracmi lebo v zime zamrzaju. Novsie tam uz maju vyhrievanie. Inac radsej by som bral Leona. Ma ho kamarat s 2.0 TDi a to uz je vozenie aj sa mi vnutri viac paci. Nizky strop atd. Vyzera sportovejsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kým bude Seat vyrárbať také neskutočne hnusné interiéry, bude to tak. Každý druhý človek, čo uvažuje o Seate nakoniec odchádza ku konkurencii kvôli tomu, že sa mu nepáči interiér... Je neskutočne hnusný, bakelitový, to aj Barkas bol na tom lepšie! Dokonca aj FII je oproti hociktorém Seatu na tom podstatne lepšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi ničím.Prostě tak jedu po cestě a čumím,co by se mi líbilo.

Prodávám New Passata Combi a jak tak jezdím,začíná se mi líbit sedan.prostě nevím.

Uvažoval jsem o A6 okolo 2006,ale jelikož budeme stavět,tak musím něco okolo 350

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoj subjektivny nazor si zabudol dodat :t FII tu radsej ani netahaj

To je tvoj subjektívny dojem - spýtaj sa niekedy potenciálnych zákazníkov, že prečo nakoniec tú Alteu resp Seat nekúpili! 50% ti odpovie, že dostali lepšiu ponuku inde, a tá druhá polovica povie, že kvôli interiéru... Žiadna info typu JPP, ale info od vedúceho predaja Seat :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Nyni jsem se docetl, ze tvrde plasty v interieru jsou zdravejsi, nez plasty mekcene, z duvodu toho, ze mekcidla obsahuji velke mnozstvi ftalatu... Jinak loketka je tvrda, je nizko, proto nabizeji nastavec mekky potazeny kuzi, potom je to vysoke na ruku a mekke! ;)

Ja jsem do Altey sel, intros se mi nelibil, ale pres to se prenesu, jelikoz to pro mne neni priorita. Facelift pohlednejsi nez starsi verze urcite je (pro me mnohem) a takto prostorne auto, za cenu co je, proste clovek nesezene (koncernove) ;)

Takze jsem v cekani na svou bilou XLku :D

Zaroven mi velmi vyhovoval vyssi posez, napriklad oproti Octavii o 18cm ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...