Přejít na obsah

Zatékaní do vozu


jiras

Doporučené příspěvky

Mám úplně stejný problém. Dneska jsem to rozdělal a zjistil jsem že voda při nakloněném autě stéká na vnitřní plech dvěří, po něm na reproduktor a z něho po tapecu do auta a taky nevím co s tím. Správně by měla stékat mezi dvojitý vnější plech a odtud do odtokových kanálků. Už jsem z toho nešťastnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně stejný problém. Dneska jsem to rozdělal a zjistil jsem že voda při nakloněném autě stéká na vnitřní plech dvěří, po něm na reproduktor a z něho po tapecu do auta a taky nevím co s tím. Správně by měla stékat mezi dvojitý vnější plech a odtud do odtokových kanálků. Už jsem z toho nešťastnej.

zalep to celé izolepou a bude to OK, měl jsem to samé, když jsem blbě přilepil ten igelit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj klasika bud jak se píše přes filtr do topení ....ucpané odtokové kanálky v prostoru pod sklem pod plastama mezi kapotou a oknem :-))))) a přes dveře také se to stává když nějaký hodný montér když tam něco opravuje tak to že nedá nový igelit je jasné ale že ho nezadělá páskou no koment zrovna včera jsem dělal výměnu zámku známému a igelit potrhaný od autorizovaného servisu který nepřišel na závadu a takto to akorád poškodil........zámek vyměněn a folie opravena a je klid!

MRS:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a já měl stejný problém, totálně mokrá pylový filtr po 2-denním stáním na dešti. po rozebrání plastů pod oknem - vše v pořádku, plast na odtok řádně přilepen, odtokové místa v karoserii průchodné... a teď babo raď čím to bylo....

Ještě mne napadlo, hadičku k ostřikovačům připevnit páskou k eleinstalaci, ta jediná byla mezi filtrem a odtokovým plastem a jedině tak si dokážu vysvětlit, že se tam dostala voda, která stékela po hadičce...

Stál jsem už často na pořádných slejvancích, ale toto je divné, deštík nic moc, ale za to vytrvalý....

Má někdo stejnou zkušenost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Me tam tece pres ventilator - spatny plast pod oknem - ma dve patra na filtrem ale pres jeden tece - asi je nalomen - viz foto:

Maji tam zachytnou jamku pro bordel a pokud se preplni vodou tece pres ventilator do vnitr vozu : viz foto

Casta zavada - pak jeste igelit ve dverich - spodni cast poradne nalepit

post-3876-1185370543_thumb.jpg

post-3876-1185370554_thumb.jpg

post-3876-1185370564_thumb.jpg

post-3876-1185370880_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to viděl buď že ti tam teče přes dveře řidiče, musí tam být dobře připevněná a hlavně neprotrhlá fólie, nebo by taky mohlo téct přes krabičku se svorkovnicemi, která je pod stěračemi vpravo. Na druhé straně než je ventilátor. Ale spíš to budou ty dveře, to je docela časté u Oktávek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemáš náhodou šíbr ? Pokud ano, tak si pročisti odtokové kanálky od tohoto okna. Mají vyústění když otevřeš dveře u řidiče, nebo u spolujezdce, tak tam uvidíš takový výstupek z gumy. Stačí pročisit drátkem. Pokud by to šlo přes ventilátor, tak by byla voda spíše u spolujezdce. Ale záleží na sklonu auta.

Editováno: , autor: Chadwick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Návštěvník

Tece to diky prasklemu plastu pod prednim oknem - rozdelat vyndat plast nad filtrem a podivat se na dvojitou strisku - je hned naletovanan pod tim plastem a tam to bodovani praskne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte, poradite mi? Dnes som sa zaregistroval, lebo potrebujem radu. Pod volantom mam male more. Mal som dole stierace a ten plast. vycistil som to tam, popozeral pod volantom utrel a ked som prisiel ku autu dnes a videl to kupalisko, az mi zle prislo. odkial to tecie? koberec bol mokry az hore za pedalmi. Date mi aj nejake foto, kde to nejak urobit? Diky vopred

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...