Přejít na obsah

Zatékaní do vozu


jiras

Doporučené příspěvky

Jo, rvát nahoru. Začínám od prostředku, (středu auta), tam to jde dobře podebrat.

Takže to posouvání plastu vpravo a vlevo nemá žádný smysl ? Je to jen vůle v úchytech ?

obal sroubovak do hadry odehni ten kryt ve stredu auta kde se prekryvaji podstrc tam ten sroubovak a trochu ho jako by smerem nahoru odpac ale opatrne az ti z kraje skoci ven z drazky tak dal u ho muzes vyloupnout rukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, rvát nahoru. Začínám od prostředku, (středu auta), tam to jde dobře podebrat.

Takže to posouvání plastu vpravo a vlevo nemá žádný smysl ? Je to jen vůle v úchytech ?

obal sroubovak do hadry odehni ten kryt ve stredu auta kde se prekryvaji podstrc tam ten sroubovak a trochu ho jako by smerem nahoru odpac ale opatrne az ti z kraje skoci ven z drazky tak dal u ho muzes vyloupnout rukou.

Je to opravdu banalita, ale pokud člověk nezná pravý "gryf" tak se zbytečně natrápí a ještě něco poškodí. Díky všem za radu, kryt je venku bez újmy na zdraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, rvát nahoru. Začínám od prostředku, (středu auta), tam to jde dobře podebrat.

Takže to posouvání plastu vpravo a vlevo nemá žádný smysl ? Je to jen vůle v úchytech ?

obal sroubovak do hadry odehni ten kryt ve stredu auta kde se prekryvaji podstrc tam ten sroubovak a trochu ho jako by smerem nahoru odpac ale opatrne az ti z kraje skoci ven z drazky tak dal u ho muzes vyloupnout rukou.

Je to opravdu banalita, ale pokud člověk nezná pravý "gryf" tak se zbytečně natrápí a ještě něco poškodí. Díky všem za radu, kryt je venku bez újmy na zdraví.

to nic taky jsem se natrapil nejsi jediny. u starsi octy to bylo jednoznacne odsrouboval jsi plast uchyty a bylo to dule.u faceliftu jsem nad tim taky badal a to dokonce kolega dva tyto plasty uplne odepsal a to i po tom kdy uz vedel jak na to . hold stane se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi.Jsem tu nově a čtu tady ty příspěvky.No já jsem pilový filtr vyndal bez potíží zato jsem odlomil na vrchním plastu tu drážku co přijde zamáčknout pod sklo :disgust: .No a k tomu Mawerickovi rozbitému vozu:to jsou neskuteční hovada.U nás zase chodí 5letý šmejdi po parkovišti se šroubovákem a dělají rýhy,no ty jsou na oběšení.Chytil jsem šmejda co mi kradl anténu a stěrače už měl v ruce.No dostal tavku.zarážející je že to byl soused z paneláku a vůz nevlastní.Fakt zabíjet. :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi.Jsem tu nově a čtu tady ty příspěvky.No já jsem pilový filtr vyndal bez potíží zato jsem odlomil na vrchním plastu tu drážku co přijde zamáčknout pod sklo :disgust: .No a k tomu Mawerickovi rozbitému vozu:to jsou neskuteční hovada.U nás zase chodí 5letý šmejdi po parkovišti se šroubovákem a dělají rýhy,no ty jsou na oběšení.Chytil jsem šmejda co mi kradl anténu a stěrače už měl v ruce.No dostal tavku.zarážející je že to byl soused z paneláku a vůz nevlastní.Fakt zabíjet. :blbec:

koukám,že lidská drzost nezná mezí royšlápnout ksycht je málo :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můj první příspěvek se týká zatékání kolem střešního okna. Mám octávii rv97 a řešil jsem klasický problémy s protrženou fólií ve dveřích i ucpaným odtokem mezi motorovým prostorem a čelním sklem, čímž mi taky nateklo skrze topení...Vše vyřešeno.

Teď mám další problém a to se střešním oknem. Mám ucpaný odtokový kanálek u šíbru na pravé straně.Po dešti mi pak kape voda na podlahu u spolujezdce a to někudy kolem pravého sloupku a dál dolů až k podlaze, kam to pak přes bok vyteče. Potřebuju poradit, než se v tom začnu rejpat sám. Měl jste někdo podobný trable??????????

Napadá mě profouknout ten kanálek vzduchem, drátem tam nechci šťourat, abych to neporušil, jestli to není třeba vedený gumou. Nevím...Poraďte jak to pročistit ještě než začnu rozebírat čalounění, abych se mrk, jak to maj udělaný.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Potřebuju radu. Po výměně pylového filtru topení se mi nepodařilo úplně perfektně zacvaknout pravý plast před čelním sklem. Všude lícuje, jen v místě kde se spojuje s levou částí plastu, tak se odchlipuje (uprostřed). :huh:

Safra poradíte? :angry:

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju radu. Po výměně pylového filtru topení se mi nepodařilo úplně perfektně zacvaknout pravý plast před čelním sklem. Všude lícuje, jen v místě kde se spojuje s levou částí plastu, tak se odchlipuje (uprostřed). :huh:

Safra poradíte? :angry:

Ve kterém místě se Ti to vzpírá?

Na obrázku (kterej jsem si půjčil od TONČEKA-DÍK) jsem naznačil 2 body.

1. máš tam tou plastovou příchytku správně osazenou (je ze dvou částí ale nerozebírá se pri montáži jen se nasune se zhora)

2. v témhle místě se Ti to vzpírá

- nepřištíp jsi tam něco?

- jsi si jist že se tá plastová vanička zespod neopírá příliš o tu plechovou rimsu? (to by se taky kroutilo)

- prolínaní krytů je pravej na levej ne naopak (ale jinak ani nepasuje že jo :) )

Mawerick

post-25-1161243533.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně ve spoji těch dvou plastů, uprostřed. Odchlipuje se ten pravý díl ve směru jízdy, na hoře, jak je čelní sklo. Přes víkend udělám foto.

Zatím dík za snahu.

OK supr tak to nafoť.

Jinak myslím že Ti velice pomůže oboustranní lepící páska.

Ta to případně i zatesní a bude to i nadál rozebíratelné.Jen POZOR před nalepením důkladně odmastnit.

Mawerick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...