Přejít na obsah

Zatékaní do vozu


jiras

Doporučené příspěvky

No kluci já jsem v prdeli. Ja mám GLX rv 1999-leden. A včera sem na to koukal ohledem tého zapalovače a i když jsem vypnul dětskú pojistku tak to nešlo pořád. Kde to může bejt teď. Zažil už tohle někdo :o .

Jinak BENY děkuji moc ohledem toho pilového filtru. Na tém pravým platovým krytu pri stěračech je vespod nalepená taková odtoková vanička a tá byla od kraje odlepená tak jsem ji slepil silikonem a snad to zabere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kluci já jsem v prdeli. Ja mám GLX rv 1999-leden. A včera sem na to koukal ohledem tého zapalovače a i když jsem vypnul dětskú pojistku tak to nešlo pořád. Kde to může bejt teď. Zažil už tohle někdo :o .

Jinak BENY děkuji moc ohledem toho pilového filtru. Na tém pravým platovým krytu pri stěračech je vespod nalepená taková odtoková vanička a tá byla od kraje odlepená tak jsem ji slepil silikonem a snad to zabere.

NEMAS ZAC no uvidis snad to bude misto K.O. O.K. jinak celej ten ram s tim filtrem se da odsroubovat jak jsem psal . muzes to cele shodit a skontrolovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám zase problém s tím,že když oddělám tapec,tak vidím,že je ve dveřích voda,je to normální?

dostane se tam a zase odtece pres odtoky co jsou ve spod dveri . pokud ji tam mas porad zkus ty odtoky protahnout treba dratem stava se ze jsou ucpane voskem na dutiny a nebo jiny bordel.

Přesně tak, jen je důležitý aby jsi měl neporušenou tu folii ve dveřích!!!

To ani nevim,ze ve dverich nejaky kanalek za tou folii je ! Zustava mi tam kazdopadne mokro(vlhko) a folii mam porusenou u repraku a to docela dost ! Minule jsem mel zezadu mokry reprak kdyz jsem montoval MDF podlozky kol119

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Přátelé. No a už je to tady, spravuji si to zatékaní, supr,na ten zapalovač jsem ještě nepřišel ale teď bonbónek. Včera jsem byl v městě a nějaký svině mi rozflákli zadní sklo a propichly tri gumy nožem. A to jsem nikomu s vozem nepřekážel a Fabie naproti to samý Tohle snad už není ani možný v téhle republice. Já sem ze Slovenska i u Vás je to tak?

:o :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Přátelé. No a už je to tady, spravuji si to zatékaní, supr,na ten zapalovač jsem ještě nepřišel ale teď bonbónek. Včera jsem byl v městě a nějaký svině mi rozflákli zadní sklo a propichly tri gumy nožem. A to jsem nikomu s vozem nepřekážel a Fabie naproti to samý Tohle snad už není ani možný v téhle republice. Já sem ze Slovenska i u Vás je to tak?

:o :-(

Tak to si děláš prdel!!!!

Svině!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Přátelé. No a už je to tady, spravuji si to zatékaní, supr,na ten zapalovač jsem ještě nepřišel ale teď bonbónek. Včera jsem byl v městě a nějaký svině mi rozflákli zadní sklo a propichly tri gumy nožem. A to jsem nikomu s vozem nepřekážel a Fabie naproti to samý Tohle snad už není ani možný v téhle republice. Já sem ze Slovenska i u Vás je to tak?

:o  :-(

Tak to si děláš prdel!!!!

Svině!!!!

Ty woleeeee ,to jsou defky,at je pozere rakovina parchanty :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě v Bratislavě. Sakra a to jsem jel s vozem do práce a jdu na oběd a zbadám tohle. A tá Fabie co byla poblíž taky chytla ránu do skla. Hajzli zasraný ještě mi i lekárničku ukradly. A to měla asi 2 dny. SVINĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale snad to dám rychle dohromady a snad se sejdeme někde na srazu!!!

BUDEME RODINA!!!!!!!!!!

MAWERICK

ČAWTE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nazdar kluci.

Tak dneska jsem to byl dát prohlídnout do pojištovny.

Pane bože škoda za 25 800,-Sk. Ty vole já bych zabíjel, myslím že Vy také!!!

Policie už začala trestní pátraní, neboť jak jsem se dneska dozvěděl tak o ulici dál asi o tri bloky padli další tři vozy.

Tohlecto vážne přestáva být v pořádku podla kostelního řádu.

Strávilo jsem asi 1,5 hodiny na policii při spisování zápisnice (myslím že chtěli napsat Bibly tolik sepisovali)

Ale i tak to byly nějaký fěťaci a ty tak či tak nechytěj. Ale bodaj by chytli neboť když bych je chytil já tak by to bylo naposled!

:angry::angry::angry::angry::angry:

ANDREW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak tý plastové úchyty té venkovní lišty pod stěračma se doufám neurvou když je budu opatrně tahat ven (závit myslímže nemají nebo jo?) :unsure:

ne nemaji staci ti ten levej u neho nemusis sundavat sterace . opatrne ho podeber uprostred jak prekryva ten pravej zakryt . on se ti viloupne. drzi to hlavne hned pod oknem v liste okna. de jsi pozor pokud tam budes strkat treba sroubovak at se neopres o okno a neprasknes ho. zabal ho treba trochu do hadry a pak to odloupni az ti na kraji skoci ven tak uz ho tahej jen rukou. ;)

Nazdar, ať dělám co dělám, ten plastový kryt nad pylovým filtrem nemohu dostat ven. Přední část jsem vyndal z plechového žlábku, ale jak ho dostat od skla? Zkoušel jsem s ním posunovat vpravo i vlevo, ale drží stále pevně. Mám ho "vyrvat" nahoru ? Asi ho zlomím. Poradí někdo ?? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak tý plastové úchyty té venkovní lišty pod stěračma se doufám neurvou když je budu opatrně tahat ven (závit myslímže nemají nebo jo?) :unsure:

ne nemaji staci ti ten levej u neho nemusis sundavat sterace . opatrne ho podeber uprostred jak prekryva ten pravej zakryt . on se ti viloupne. drzi to hlavne hned pod oknem v liste okna. de jsi pozor pokud tam budes strkat treba sroubovak at se neopres o okno a neprasknes ho. zabal ho treba trochu do hadry a pak to odloupni az ti na kraji skoci ven tak uz ho tahej jen rukou. ;)

Nazdar, ať dělám co dělám, ten plastový kryt nad pylovým filtrem nemohu dostat ven. Přední část jsem vyndal z plechového žlábku, ale jak ho dostat od skla? Zkoušel jsem s ním posunovat vpravo i vlevo, ale drží stále pevně. Mám ho "vyrvat" nahoru ? Asi ho zlomím. Poradí někdo ?? Díky.

bacha, snadno rupne a stojí asi 800,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, rvát nahoru. Začínám od prostředku, (středu auta), tam to jde dobře podebrat.

Takže to posouvání plastu vpravo a vlevo nemá žádný smysl ? Je to jen vůle v úchytech ?

Posouvání nemá smysl,po celé délce toho plastu je břit,který je zamáčklý do drážky.Jak už psal TomášB,jde to ztuha a rádo to praská.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...