Přejít na obsah

Demontáž budíků


dadacek

Doporučené příspěvky

Zdravím všecky.

Má tu prosím někdo návod, jak se dostat k budíkům zezadu? K té nálepce kde je uvedeno mimo jiné SKZ číslo.

Případně jestli je poblíž Brna - Morava někdo, kdo má kablík a dokázal by mi ho zjistit.

Díky moc všem kdo jakkoliv pomohou. :palec2:

Hledal jsem to tu, ale nenašel nikde jak sundat tu palubovku nebo to, co je k tomu potřeba..(pokud to tu je, se omlouvám, ale pod slovem demontáž jsem nic nenašel)

Aby bylo jasno jedná se o Oktu 2 Combi.

Dopředu díky moc všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlapi, jak se vrátí z chaty hned to zkusím :palec2:

Ty dva šroubky jsem nahmatal, ale již jsem včera nestihl koupit ten šroubovák :(

S těma kartama je to dobrá věc :) a pokusím se opatrně.. doufám, že tam pak nějak bude vidět.. (použít zrcátko?) Nebo po sundání toho plastu tam bude místo pro hlavu? Nikdy jsem do auta nekuchal, tak sorry jestli vám to přijde jako blbej dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No skusím se jich zeptat.. ovšem nic není zadara tak uvidíme kolik si řeknou..

Musím tam stejně skrz výměnu zrcátka.

Já byl taky bez štítku na klíčích..a šlo to. Jen předpokládám, že budou chtít vidět doklady k autu atd., jinak by to celkem postrádalo smysl tam ty imobilizéry vůbec dávat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obávám se, že PIN se ve škoda servisu už zjistit nedá, od 1.1.08 jede vše online, takže ani oni PIN neznají, veškeré databáze se tahají z VW

Taky si právě myslím, že to maj někde ve VW centrálně.. Každopádně za optání nic nedám..Max pak vypláznu za to zjištění něco..

Jirik: K autu mám servisku a doklad o koupi :) to snad bude stačit.. A co slo-ze ti to rekli v servisu nebo vymena za maxíka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přece jedno, že to jede online, ale přístup určitě mají a za dodržení určitých podmínek..

chlapi před týdnem sem řešil tento problém a ten pin ti NEDAJÍ jsoou to pěkní Čů....ci, pač ti to zjistí jen pod podmínkou že si to necháš u nich namontovat jinak ti ho nedají, sem se tak rozštílil a vynadal jim tam že si u nich kupuju auto za tři čtvrtě kule a nemůžou mi to ani dát a oni mi to udělali zadara:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi tak jsem totální lama.. šroubky jsem vyšrouboval, to jo, lehce se ten plast uvolnil, ale dál mi to dolů nešlo dát :( nehodíte prosím někdo foto kde zatlačit nebo tak?

Díke za jakékoliv info.

JendaT4: Použil jsem aji zasunutí kreditních karet a tlačení na ně, ale taky to nějak moc nepomohlo :(

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidím důvod, proč by ho nedali..ten kód je součástí klíčků při prodeji auta, stejně jako kód na rádio apod. takže po zpoplatnění v servisu fakt nevidím důvod, proč by ho nezjistili, způsob na to mají.

Navíc jak už jsem psal, s výměnou budíků souvisí kód imobilizéru a ten se nevyčte z budíků. Pokud jde o SKZ auta, ten se zjistí přes diagnostiku, takže pořád netuším, co by mělo být pravým důvodem. Já, když měnil budíky, tak staré budíky šly ven až v okamžiku, kdy se opravdu fyzicky přehazovaly za nové, takže jak je vyndat asi kvůli zjištění PIN nebude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyndat budíky nepotřebuju :) a ani nechcu, max pak abych si změnil podsvíco..

Mám si zjistit SKZ a VIN a na základě toho se mi pokusí zjistit PIN..

Jirko problém bude asik v tom, že auto není z ČR.. je to dovoz Italy..Takže tyto údaje budou mít fakt asi někde ve škodovce přímo.

Servis není problém - to stačila serviska :o)

Uvidím, zítra se optám a dám vědět jak jsem dopadl..

Doufám, že nedopadnu tak, že skončím bez Maxíka :kuk::disgust:

Autoradio nebylo :) mám tam pěkně svoje. Já věděl, že si ten štítek mám pěkně schovat :D schoval se tak dobře, že nende najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom servise jsou snad větší lamy jak já..

Volal jsem, když jsem řekl že bych rád PIN k autu tak se 2x zeptal co že to chcu..

Pak jsem mu říkal že se to dá vyzjistit ze Škodovky, něco zamumlal a jakože možná jo, ale vůbec neví jestli to půjde, že to dělá kolega.

Pobavili jsme se o tom, že by to mělo jít přes kabel, na to se už loehce chytal ale furt asi nechápal co že to chcu.. Prý to co dostávám ke klíčkům je jenom kod klíčků a nic víc..

No uvidíme osobně. Každopádně jsem si sehnal známýho co má kabel..

Chci se teda zeptat kde se to dá zjistit resp. v kterým programu?

Díky za info každému kdo ví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom servise jsou snad větší lamy jak já..

Volal jsem, když jsem řekl že bych rád PIN k autu tak se 2x zeptal co že to chcu..

Pak jsem mu říkal že se to dá vyzjistit ze Škodovky, něco zamumlal a jakože možná jo, ale vůbec neví jestli to půjde, že to dělá kolega.

Pobavili jsme se o tom, že by to mělo jít přes kabel, na to se už loehce chytal ale furt asi nechápal co že to chcu.. Prý to co dostávám ke klíčkům je jenom kod klíčků a nic víc..

No uvidíme osobně. Každopádně jsem si sehnal známýho co má kabel..

Chci se teda zeptat kde se to dá zjistit resp. v kterým programu?

Díky za info každému kdo ví.

Nooo není to tak jednoduchý musí to napíchnout přez Vasila a ten to pošle přímo na centrálu do škodovky a on to obratem pošle z5 ten kod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirik: díky skusím si říct o kod imobilizeru :palec2: pak snad pochopí.. ale stejně mlel něco o tom, že to nepude..

Pěkně obrátil notu když jsem mu řekl, že jsem se dočetl na foru škodovky, že to jde a servis má přístup.. Prý se o tom pobavíme jak dojedu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 5 let později...
  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...