Přejít na obsah

Čištění klimatizace


RGB

Doporučené příspěvky

No... Trasa Lovosice-Plzeň 157km. Při ceně 5kč/km je cena přepravného k místu výkonu 1570kč (2x157km x 5kč). Čištění osobního vozu kombi 449kč.
To je suma sumárum 2019kč. To je raketa... To každé jiné místní čistící centrum udělá za 600-800kč. Takže je to dobré opravdu jen v Severozápadních Čechách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jste u tematu "ozon" mě osobne přijde slabý na to jak se propaguje,vyhozené peníze. Spíš bych čištění ozonem zařadil do kategorie krákodobá čistička vzduchu. Ozon nemuže nikdy vyčístit a odstranit zdroj zápachu. Plíseň se prostě musí vyčistit mechanicky. Za ideální považuji poctivé  vyčistění viz. začátek této diskuze/návod uplně super. ale taky pracný. 

Editováno: , autor: senky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Mám podobný problém se zápachem klima. Ale již 2 dny jezdím bez zapnuté klimatizace a stále cítím zápach. Dal jsem pryč vůně abych to cítil. Před létem každý rok nechávám doplnit a desinfikovat klima. Až letos před pár dny zažala smrdět. Zamlouvá se mi postup od Stringa, tak až budu mít čas, pustím se do toho. Díkes za krásně popsaný návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...