Přejít na obsah

Octavia I 1,9 TDI 66Kw


smreko

Doporučené příspěvky

Zdravím pani potreboval by som poradiť mam problém s mojou octavkou nechce isť ako ma je daka leniva ako SDI ako keby nezopinalo turbo na VAG my vipisuje ventil N75 daky skrat alebo ina porucha chcem vedieť čo sa tam mohlo stať ako to odstraniť a kde presne je ten ventil, a ako presne vipada, neviem či to bude mať s tým niečo ale mal som tam r.j. motora 038 906 018 BC a vimenil som ju za 038 906 018 BQ kôli plnej podpore CAN lebo som prerábal komfort z 2gen. na 3 gen. a nešli mi ako napr. PP a kontrolka žhavenia, r.j. motora som aj nakodoval ako ma byť resetol Getwai a nič, ešte sa mam opítať či ju nebude stačiť iba dať do zakladných nastavení popripade v nej niečo zmrniť, za vaše postrehy vam vopred ďakujem

A ak by som mohol poprosíť nedarí sa mi najsť DP na octaviu I ak by niekto vedel či poprípade mal keby mi to poslal buť odkaz alebo už dako inač.

post-9411-1209720464_thumb.jpg

Editováno: , autor: smreko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...