Přejít na obsah

zaseklá ručička palivoměru


Moje Jméno

Doporučené příspěvky

  • o 6 let později...

Buď už má niečo za sebou potenciometer alebo je zle ukostreny oalivomer ukostrenie palivomeru je vzadu za rucickou musis vybrat von budiky, rozbrat ich ten cierny plast okolo su zapadky tie opatrnes odklopnes vyberes von to plexisklo tak isto na zapadkach a vzadu vstrede rucicky je mala osmička matka skontroluj ci je dotiahnuta ak ano vymena samotneho palivomeru no radsej odporucam cele budiky :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj všem, poslední tři dny mi blbne palivoměr, Felda combi 1.3 MPi (50 kW). Ukazoval mi nulový stav nádrže, tedy úplně dole i když v reálu sem věděl, že tam mám 1/2 nádrže, raději jsem dobral plnou a po nastartování mi ručička vyjela nahoru na plnou. Dneska po ránu jsem s tím jel a zase mi to ukazuje nulový stav nádrže, je úplně dole na doraz a svítí hladové očko nádrže. Závada v elektrice, či blbnoucí mechanismus s plovákem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...