Přejít na obsah

SunSafe Glass


Petr.592

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Mají mít lepší termo vlastnosti... a v tom mě docela příjemně překvapily - auto stálo půl dne na sluníčku, nechal jsem v něm láhev s pitím a voda potom byla ne sice studená, ale chladná... takže to asi do sebe něco má...

na přímým sluníčku? když vyleze teplota v autě třeba na víc jak 50°C tak tobě díky sunsafe foliím zůstalo pití ve flašce chladný, tzn beru pod nějakých 20°C? tomu nevěřim. věřim, že to dokáže rozdíl nějakých 5-10°C, ale víc podle mě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... sunsafe - nesunsafe, keď je auto pol dňa na slnku tak sa rozpáli plech a pekne to do vnútra vyhrieva lol . Ale keď som parkoval na slnku, položil som si ruku na okno, tak po stiahnutí okna mi na ňu začalo pripekať silnejšie :palec2: . Takže za jazdy v kombinácii s climatronicom perfektná vec, ale proti vyhriatiu interiéru moc nepomôže. Na to skôr vhodné si nastaviť časovač nezávislého kúrenia (v režime vetrania) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

trosicku...ked do toho predneho skla muchy narazaju, je to insi zvuk ak s normalnymi sklami :kol-98:

no ale vazne, ked mas tie skla, tak hladina zvuku je nizsia, pocut to pri prechadzani kamionov, vrazani much, a po poslednej zime som konecne nemenil predne sklo (vydrzi to sklo podstatne viac). Pozor, ale uplny zazrak to nieje, vzhladom k cene je to diskutabilne. Ale je by som si to pri kupe novej OCTY urcite doplatil.....

Editováno: , autor: Cjoctavian
citacia predchadzajuceho prispevku - porusenie pravidiel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na přímým sluníčku? když vyleze teplota v autě třeba na víc jak 50°C tak tobě díky sunsafe foliím zůstalo pití ve flašce chladný, tzn beru pod nějakých 20°C? tomu nevěřim. věřim, že to dokáže rozdíl nějakých 5-10°C, ale víc podle mě ne.

Auto stálo na sluníčku... byl jsem hodně překvapený. Třeba hraje i role barvy auta - rozdíl bude mezi černým a žlutým :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja este dodam, ze urcite maju niektori z Vas obycajne (alebo mali) skla. V lete ked prazilo slnko, palil vas bezp.pas na ramene resp. na miestach, kde sa dotykal tela (ja som to osobne dost pocitoval). So sunsafe to tak nieje, cez predne sklo pali slnko ja dive, a okrem oci uz nepali nic (a na oci si dam okuliare).

Takze isto tie skla pomahaju, ale mraznicka z auta nebude!!! Samozrejme, ked auto stalo cely den na slnku, po otvorei dveri vas ovanie dusny vzduch (co je logicke), ale fakt je, ze teplota je o cca 10 stnupnov nizsia ako pri normalnych sklach.

Editováno: , autor: Cjoctavian
citacia predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas - já jsem taky psal, že tam stálo půl dne, ne celý den, a netvrdil jsem, že z toho je chladnička... prostě voda ve flašce nebyla teplá, ale když jsem se jí napil, tak sice nebyla ledová, ale prostě byla chladná :)))

Co jsem rád, že někdo pozorujete, že to má vliv i na hlučnost, mě to moc nepřišlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm, jsem asi uplně mimo nebo stávám na jiným sluníčku, ale rozdíl v teplotě uvnitř vozu, když stojí půl den nebo den na přímým slunci je nula. asi mi boleslav prodala nepovedej kus OII, protože mě se interiér rozehřeje už po nějakých 15-20minutách stání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím s tebou souhlasit, taky mi ty skla moc nepomáhají.Mám je v tmavě šedém Roomstru a rozpaluje se úplně stejně jako moje červená Okina, která je nemá-má jen kouřovky.Řekl bych, že zásadní vliv má spíše barva vozu-bílá,žlutá či stříbrná Okina je na tom asi lépe nežli tmavě zbarvená.

Editováno: , autor: Cjoctavian
citacia predchadzajuceho prispevku - porusenie pravidiel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...