Přejít na obsah

KONTROLKA ZATAZENI RUCKY


petrator

Doporučené příspěvky

Spínač je pod pákou ručnej brzdy. Musíš dať dole stredový plast medzi prednými sedadlami, aby si sa k tomu dostal. Najprv by som ale navrhoval pripojiť VAG a pozrieť, či je to naozaj spínač - ale na 99% by to mal byť buď on, alebo zlý kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Ahoj ,diky za odpoved,ja zkusim sundat ten plast,a cihnu na ten spinac,doufam ze je to ono,nemam totiz moznost to napichnout,skoda ,pak dam vedet jak to dopadlo.

Mně to pro změnu pořád bliká a hvízdá - spínač je v pořádku i jsem odpojil konektor od spínače a pořád stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Prosim o radu. Mal som flasu s rozmrazovacom vedla rucnej brzdy a flasa mi tiekla. Odvtedy (uz je tomu asi 3 dni) mi pri zatackach blikne kontrolka rucky a 3 x zvukova signalizacia. Potom to prestane. Najprv mi to robilo len raz za cas, ale teraz skoro vzdy pri zatacani. Asi pravdepodobne zvlhlo cidlo polohy rucky. Dal som dole ten maly plast, no nevidim na to cidlo. Poradite prosim, co s tym? Ci to staci vysusit alebo vymenit cidlo rucky... Vdaka za rady. FABIA COMBI 6Y, m. r. 2004, 1.4 16V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...