Přejít na obsah

Posilovač řízení (servo) - teče olej


Honza TDi

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...

Dobrý den, před měsícem se mi ozvalo, když jsem zatáčel vrzání v řízení. Nejdřív co mě napadlo, tak jsem zkontroloval olej v servu, bylo to prázdné. Teď po měsíci mám zase prázdno, tak jsem se koukl, kde by to mohlo téci a teče to přes pravou manžetu.Máte někdo nějaké zkušenosti s opravou?Nemáte někdo i schéma rozebrání serva. Dá se to opravit?

Děkuji za jakékoliv informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, 

 

chci si rozebrat servořízení a nevím, jak na to?Kdyby jste měl někdo nějaké informace, kde co povolit, byl bych moc rád.Jestli máte někdo i dílenskou příručku, bylo by to super.Vůbec ji tady totiž někde nemůžu najít.

Editováno: , autor: mt.radek@seznam.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

libero: ano měl jsem velkou vůli v řízeni tak jsem nechal vyměnit axiální tyče řízeni a prý to ještě dělá válec řízeni je špatný a já netuším jak to vypadá a kde to přesné je a zda-li se to dá sehnat :( Ale nutně to potřebuji bez toho nemůže mít geometrii :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravym. Tieklo mi servo. Objednal som nove ( nie repas) aj z tyckami riadenia aj z capmi a dnes som si bol po auto a mam taky pocit ze ked vytocim volant tak ako keby auto jemne hodilo. volant sa vracia naspat tak nejak trhane a nie plynulo neviete co to sposobuje??? dakujem za rady

Skoda octavia 1.9 TDI 74kw 4x4 2001 ATD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...