Přejít na obsah

zkusenostti TDi 66kw + automat


Honza130

Doporučené příspěvky

Minulej týden jsem se v tom vezl, resp. řídil, sice jen 5 km ale bomba pocit....ESP ani zadní kotouče to nemělo !!! byla to 66tka z roku 02. Jinak prej to je bomba do města apod....spotreba samozrejem vyssi, meli tam na maxíku cca 6,9 dlouhodobou...ale jsou z Brnááááááááá, takže není spotřeba jako spotřeba :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je to starsi prevodovka 4kvalt... no uz je doma (dovoz Rakousko) tak jsem zvedav jak to pojede.. ;) ... zarazilo me, ze kdyz to ma automat, ma to vzadu i s timhle motorem kotouce+ESP ..

A na predku to ma brzdy z 81kw takze az pujdes pro desky hlas to dopredu :)

Mam to same co mas ty (i kdyz na zadku bubny a bez ESP) a uz bych manual nechtel ani zadarmo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem hlavne zvedavej na spotrebu....

jeste musim zjistit co mam za turbo.. jestli s regulaci obtokem nebo nataceci lopatky.. da se to poznat jen podle kodu motoru nebo i k ruznejm motorum se davaly ruzny turba ? to se pak pozna podle chybejiciho ventilu N75 a par hadicek ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem hlavne zvedavej na spotrebu....

jeste musim zjistit co mam za turbo.. jestli s regulaci obtokem nebo nataceci lopatky.. da se to poznat jen podle kodu motoru nebo i k ruznejm motorum se davaly ruzny turba ? to se pak pozna podle chybejiciho ventilu N75 a par hadicek ?

Me to jezdi: venek 5 az 6 podle stylu jizdy a po Praze v soboru 6,5 a ted ve stredu kdyz byl v Praze total dopravni kolaps a chvilkama i klima tak 9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuto kombinaci vlastnim, spotreba Praha 7, mimo dle nohy, jednou jsem jel Sadska Praha, tak 80 prumerne, vypnuty klima ukazovalo to 4,2, ale to maxidot, realita bude 4,5 min., hlucnost neni problem, ve 150 kolik to muze tocit? typnul bych neco pres 3200, o vikendu muzu vyzkouset. Jinak 66kW byla zdechlina, nechal jsem upravit na inzerovanych 85kW a naprosta spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuto kombinaci vlastnim, spotreba Praha 7, mimo dle nohy, jednou jsem jel Sadska Praha, tak 80 prumerne, vypnuty klima ukazovalo to 4,2, ale to maxidot, realita bude 4,5 min., hlucnost neni problem, ve 150 kolik to muze tocit? typnul bych neco pres 3200, o vikendu muzu vyzkouset. Jinak 66kW byla zdechlina, nechal jsem upravit na inzerovanych 85kW a naprosta spokojenost

Od koho máš čipa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po tom jsem dost patral, a je tam "celozivotni" napln ale celozivotni je mysleno 200 000 Km pak je nutna vymena oleje, filtru a tesneni pod vanou. Aby jsi vypusil olej musis ji sundat (4 srouby M6) a stare by uz netesnilo.

Editováno: , autor: olisoft
Citovanie predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
jeste mam dotaz ohledne vymeny oleje v prevodovce... u automatu se menil vetsinou po 60tis. km ... koukal jsem do dilensky prirucky a tam pisou, ze se nemeni ?

Jo, bylo a je mi to divny, tak jsem se ptal primo ve Skodovce a opravdu tomu rikaji dozivotni napln. Ale jak pise nade mnou, urcite tomu neuskodi po hodne km vymenit filtry, olej atd., nicmene otazka kde, protoze se obavam, ze v servisu Skoda s tim nebudou mit moc zkusenosti.

Jinak pokud jde o muj chip, tak to neni chip, ale preprogramovani jednotky a delali mi to http://www.sportmotor.cz/index3.htm. S tema vstrikama bych nepospichal, huli to pak jak avie, viz Lukky nebo jak to ma nick, ted si drbe hlavu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
tuto kombinaci vlastnim, spotreba Praha 7, mimo dle nohy, jednou jsem jel Sadska Praha, tak 80 prumerne, vypnuty klima ukazovalo to 4,2, ale to maxidot, realita bude 4,5 min., hlucnost neni problem, ve 150 kolik to muze tocit? typnul bych neco pres 3200, o vikendu muzu vyzkouset. Jinak 66kW byla zdechlina, nechal jsem upravit na inzerovanych 85kW a naprosta spokojenost

Ahoj,kolik stoji uprav na 85 kw.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...