Přejít na obsah

Diagnostika Fabia II a Roomster (kabely a sw)


Igor

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

OBD ELEVEN  nebo IOBD VAG    první potřebuje data aby makala, druhá se nainstaluje do mobilu stáhne si data a je offline...   Osobně jsem měl obě a první mi vyhovovala více, byla česky  ale dostal jsem nový fon jabko a na to není apka  tak sem si pořídil  iOBD VAG  ........

 

https://obdeleven.com/en/

http://www.obdinnovations.com/xtool-iobd2-vw-professional-mfi-bluetooth-scanner/

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlevnější budeš mít ELM327 na čtení/mazání chyb mobilem plus případně HEX CAN USB kabel na kódování/čtení/mazání chyb přes notebook. Pořešíš tím všechno a při současném kurzu USD je to dohromady necelých 550 Kč. :)

ELM327 a ODB ELEVEN se vejdou pod kryt pojistek, takže je můžeš mít v zásuvce trvale. Mimochodem, u toho ELM327 píší číňani v2.1, ale hlásí se jako 1.5, jak píše Malta:

Screenshot_2017-07-21-20-54-34.png

Editováno: , autor: JayBee1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KKL je na stará auta, ty potřebuješ HEX-CAN (který je samozřejmě dražší), píše se o tom i tady ve vlákně hned na několika stranách.

 

Mimochodem, z Číny má možnost nakupovat každý, kdo má účet v bance a Visa/MasterCard kartu s povoleným online placením. Když chceš zbytečně platit víc, překupníků, kteří na tobě rádi vydělají, jsou spousty. To sem ale nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...