Přejít na obsah

Diagnostika Fabia II a Roomster (kabely a sw)


Igor

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
V 7. 8. 2013 na 23:28, e1. napsal:

To automatické zatváranie okien u F2 po FL sa dá nastaviť iba ak by si mal dažďový senzor (aspoň podľa toho čo som našiel vo VCDS). Inak všetky okná zatvoríš podržaním zamykania na kľúči.

Mam Roomstra 1.4 63kw 12/2009 pred faceliftom (kod motora BXW), potreboval by som radu aký rozumný HEX kábel s akým softvérom kúpiť aby to šlapalo,

KKL nechcem nakoľko potrebujem aby sa dalo urobiť aspoň zakladné nastavenie klapky čo s KKL neide, najlepšie CZ verzia aby v tom už bola,

 

Skuste ma v tom usmerniť, prečítal som to tu na fore ale stale nesom si isty čo by bolo ideálne dakujem všetkým

Editováno: , autor: maruten1707
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Taky  sháním  Diagnostiku na  Roomstera    od roku  vozidel  2005 a mladší  .Máme  roomstra 1.4 benzín 2006  a 1.4 naftu 2007 , max. FORD fokus  1.6 benzín  2014  . Zde jsou  příspěvky  už starý  a starý  kabely  a některý nejdou  ani  otevřít  . Máte  zkušenost, i  nebo  mě  nasměrovat  někam  , co  doporučujete z praxe  pro  tyto  vozidla  ?    Jedná  se  mi  hlavně  o  hledání  závad a jejich  vymazání  a hlavně  vymazání   prohlídek  servisu-oleje    víc  doladovat  vozidlo nechci   ani  nebudu  ani klapku  ladit .   ( rosvítí se magická  kontrolka poruch  třeba v CHORVACKU kouknu popřípadě  koupím   věc a vyměním   )   . Prý plno  kabelů atd.  funguje  , ale   prohlídek  servisu-oleje  to  nemaže   a to je pro mne  problém  kvůli  tomu  to  chci  a hlavně v češtině . Je mi  jedno  zdali  to je  na  telefon , počítač w10   , vzduchem  nebo  kabelem , ale  aby tyto  dvě  věci  , nemusí  to  být  drahý    max  do 1500 kč   chodili s  vhodným  SW   A KDE SE  SEŽENE   zdali  něco   ted  je   ke koupi  nerad  čínu  , ale za málo penez   ....?   Víc než  za 1500 kč  nechci  je to  jen  pro  rodinu   .     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

VCDS 17.1.3. CZ z CN

na vozidle  Š Roomster 1,2 TSI, ,63 KW ,rok výroby 2015 , se po zapojení diagnostiky nezobrazuje nabídka  resetu servisních 

intervalů. To znamená, že nejde navolit např. pevný nebo proměnlivý servisní interval. Setkal jste se s tím někdo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 10 měsíců později...

Dobry den,


Rad by som si aktivoval automaticke zamykanie na "Fabia 2 2008" a po precitani roznych for sa stale v tom stale stracam co vlastne aky kabel bude na to fungovat, na kodovanie funkcii.


Vedel by mi prosim vas niekto po lopate vysvetlit co funguje na tuto 2008 verziu?


Nasiel som nieco taketo napriklad na Ali. Splni to ucel?


VAG COM 21.3 VAGCOM 20.12 VC DS HEX CAN USB Interface FOR VW AUDI Skoda Seat VAG 20.4 Multi Language ATMEGA162+16V8+FT232RQ|Car Diagnostic Cables & Connectors| - AliExpress


VAG COM 21.9 VAGCOM 21.3 HEX CAN USB Interface FOR VW AUDI Skoda Seat VAG 21.9 Multi Language ATMEGA162+16V8+FT232RQ|Engine Analyzer| - AliExpress


Dakujem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To OBD Eleven som pozeral, ale tam sa stazuju tiez, ze funkcnost slaba, plus treba mat na kododanie az tu Pro verziu. A tam uz sa cenou blizi clovek k 100 euro. Mi pride uz trosku moc ak fakt nejaka cina za 20 dokaze to iste pri troske stastia.

 

Cize ak to dobre chapem, na tuto 2008micku mi staci aj KKL este? 

Nieco taketo mozem kludne skusit?

 

Beyisi VAG COM 409.1 Vag Com 409Com vag 409.1 kkl OBD2 USB Diagnostic Cable Scanner Interface For VW Audi Seat Volkswagen Skoda| | - AliExpress

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hubo44  ok, mozno i funguji uplne normalne. Nemam nic proti. Mas jednou verze softu a nemuzes ji aktualizovat k vyssi verze. U nekterych vozidel jsou probelmy s adaptace, v pripade cinskeho kabla, vcds-a.  Jestli neni , a cinske vcds neni origo, to je prestupek. Jsou tehdy problemy.

 

@NoXal Co rozumis pres slaba funkcnost? Jestli jsi lenivy tak potrebuje body na kodovani. jestli mas hlavu na miste, to body ti nejsou potrebne.

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ak niekto potrebuje riešiť iba svoju Fabiu II/Roomstra, najlepšie kúpiť asi VCDS kábel z Číny za dvacku. Určite to nebude originál a nebudú k tomu aktualizácie, ale reálne tam už veľmi dávno nepribúdajú žiadne nové možnosti pre tieto staršie autá a ani nemajú ako. Jednoducho kúpiš kábel, nastavíš si čo potrebuješ a kábel môžeš poslať do sveta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...