Přejít na obsah

Diagnostika Fabia II a Roomster (kabely a sw)


Igor

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Treba pohladať trošku inaaaak. Ak máš RS232 kábel, tiež to nepojde ale napríklad v DOSe s VDS mi RJ Manetti Marelli v pohode komunikovala. To znamená že to môžze byť nastavením COM portu (aj na USB pretože to je vlastne virtuálny COM port). A taktiež sa dá sa pohrať s nastavením komunikácie vo VAGu ale ako som písal, pohladať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Ahoj. V protokolu o diagnostice, co mi dělali v servisu, mám uvedený MR 08, ale podle VIN kodu mám MR 09, nevíte

proč je v tom rozpor? Všiml jsem si toho až doma, tak jsem se jich na to nestačil zeptat. Je to taková asi blbost, ale mě

by to docela zajímalo. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Dotaz k chybě v parkovacích senzorech

Přestali mi před časem fungovat parkovací senzory - po zařazení zpátečky se ozve signál,ale pak nepípá,ale zní stále,souvisle. Autíčko se na radiu Dance zobrazí a čárky zobrazují překážku. Jen to pípání je v nozovém-chybovém režimu.

Byl jsem s tím v servisu a tam to projeli VAGem. Prý tam byla námraza a chyba v diagnostice,tak ji smázli a fungovalo to normálně. Teď se problém opakuje,je možné smazat tuto chybu bez VAG,třeba delším odpojením baterie ????

Děkuji za pomoc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alespilot: Ak si dobre spomínam, závada parkovacích senzorov by sa mala signalizovať 5 sekúnd trvajúcim pípaním po zaradení spiatočky. Ak to pípa a na displeji zobrazuje prekážku stále, bude problém s niektorým zo senzorov. Chcelo by to fakt spraviť diagnostiku... Odpojenie batérie obávam sa nepomôže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...