Přejít na obsah

Máte problémy s řízením? Nefunguje servo?


Martin 3500

Doporučené příspěvky

CO ti rekli??? To je jako v riti servo???

Povedali mi,ze mi preteka olej cez gufero az mi z toho napucala manzeta a praskla :D Pri otazke ci sa to da riesit na kulanciu sa pousmial a povedal ze nie.Ze to nieje bezna zavada ,ze to muselo byt havarovane.To som sa usmial prezmenu ja.Vymena riadenia 30000sk predbezna suma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_Fany

Jo tak mel jsem neco podobneho, mam fabii rok vyroby 2002 , najeto 63000,- jdnou rano nastartuji a rizeni jde ztuha, jedu do servisu a tam na me vadny svazek kabelu - kdyz donesu servisni knizku melo by byt na garanci , rikam ok, cekam 3 tydny nez poslali svazek, druhy den vola servis - vadne cerpadlo - cena kolem 20 000,- rikam not OK, po dlouhych rozhovorech a debatach - nakonec platim 50% dilu i prace takze nakonec jsem v tom byl cca za 9,5 tis. , kdyz jsem se dozvedel kolik stoji ten svazek kabelu i cerpadlo , tak na to ze auto je vyroba 02 a najeto pouze 63 tisic, tak nic moc ? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny dnes jsem byl v dalším servisu Škoda. Do prvního jsem šel stím že mě jde ztuha řízení.Měl jsem za to že to je třeba snímač.Servo jde kontrolka nesvítila.V prvním servisu mě hned řekly že je nutný výměna skřín řízení .....cena asi 16000kč....

Pro ověření jsem auto dal do jiného servisu Škoda ,abych měl jistotu i tam mě to potvrdily.......bohužel mě ale nebily schopni říct co je příčinou proč to řízení jde ztouž....je to znát jen při malých rychlostech třeba při parkování.....

Tak mám co šetřit.........měl už taky někdo takový problém že byla nutná výměna skříně řízení......mám Fábii clasic r2000 najeto 61500Km.....

Pardon, že se přidávám, ale ty hrubky to je opravdu dost nářez. :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za radu ale nevím Kulance mám Fábii rok 2000 tak nevím ..........nebo by nějaká šance byla?

Mam tiez 2000 a problem s riadenim.Na kulanciu uz nic nevybavis.Bezna zavada to nieje.V servise mi povedali ,ze to vznika pri buracke alebo naraze na predok.Mne chceli menit komplet riadenie za 30000SK tak som sa im vysmial do tvare.Bohuzial TRW su asi dost nachylne na poruchu.

Btw.: do ktoreho r.v sa pouzivali TRW riadenia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já asi to samé..taky mě jde řízení ztuha to samé v servisu mě hned říkaly auto máte 6 let co chcete ale já na to auto bylo u vás po celou dobu servizováno no prostě vše u nich.....najeto 60000km..tak říkám to není tolik ....budu na servist dupat a požadoivat alesúpon nějakou slevu!!!!!....Taky se mě nechce platit 16000kč....když mě ani nedokážout říct příčinu ....proč to jde ztuha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě taky zkoušely že auto je po bouračce..ale pravidelný servis u nich ....tak doufám že alepson něco slevý..ale moc tomu nevěřím....Tuším že tam mám taky TRW...Taky jsem se mu vbysmál..že nehodlám platit celou výměnu..16000kč..za celé řízení.....a pořád stojím na tom at to pořádně prověřej a určej příčinu ...přece mě nikdo nechce tvrdit že po ujetí 60000km nastanou takové problémy.......že je nutná výměna.......prostě budu dupat na srvisu a požadovat nějakou konkrétní návrh jak to vše řešit........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Mam problem s posilovacem rizeni.Hledal jsem,ale nenasel presne muj problem...Nekdy mi jde posilovac uplne lehoucce,ze cumim,jak je to mozne a nekdy jde fakt dost tezce...Asi 4x se mi uz rozsvitila kontrolka serva,ale nic se nestalo-servo slo porad dal..Myslite,ze to muze byt snimacem natoceni-nebo nedostatkem kapaliny?Díky...Vzdy kdyz poradne nefunguje,tak vypadam takhle.. _bre_ a to neni smesne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj lidi,

mám prblém se svou fabkou. Začala mi svítit kontrolka oranžový volant s vykřičníkem a nejde mi točit s volantem jen stěží. V servisu mi tvrdí, že to je něaká ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA ŘÍZENÍ TRV a prý to stojí 21000,- a mám si ji prý sehnat na vrakovišti. Nemáte někdo s tímto zkušenost a poradil mi co s tím?

Nejsem bohatá a auto potřebuji na dojíždění do práce. Dík ejpril

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je kontrolka servoriadenia, volant ide preto tazko ze servoriadenie bud nefunguje alebo nespravne. ak si s tym bola na diagnostike v servise pomohlo by ake cislo zavady tam ukazalo. ak ti servisak povedal ze riadiaca jednotka je v cudu tak asi je a bud rada ze ti aspon poradil zohnat ju na vrakovisku lebo tieto hovadiny riadiace su naozaj drahe ako ti povedal. takze ak vies napis cislo zavady a treba zhanat nejaku funkcnu jednotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...