Přejít na obsah

Máte problémy s řízením? Nefunguje servo?


Martin 3500

Doporučené příspěvky

to ipetr: Nevíš jakou to hlásilo závadu na počítači.. Mechanik mi řekl a viděl jsem to také na vlastní oči, že počítač píše závada na spínači serva??? ne na snímači??? Je to to samé?? Díky za radu.

skus stym nejak pohybat a malo by to prestat kamosovy to tiez robiolo a bez problemou prestalo pisa zavady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny dnes jsem byl v dalším servisu Škoda. Do prvního jsem šel stím že mě jde ztuha řízení.Měl jsem za to že to je třeba snímač.Servo jde kontrolka nesvítila.V prvním servisu mě hned řekly že je nutný výměna skřín řízení .....cena asi 16000kč....

Pro ověření jsem auto dal do jiného servisu Škoda ,abych měl jistotu i tam mě to potvrdily.......bohužel mě ale nebily schopni říct co je příčinou proč to řízení jde ztouž....je to znát jen při malých rychlostech třeba při parkování.....

Tak mám co šetřit.........měl už taky někdo takový problém že byla nutná výměna skříně řízení......mám Fábii clasic r2000 najeto 61500Km.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_bastien
Zdravím všechny dnes jsem byl v dalším servisu Škoda. Do prvního jsem šel stím že mě jde ztuha řízení.Měl jsem za to že to je třeba snímač.Servo jde kontrolka nesvítila.V prvním servisu mě hned řekly že je nutný výměna skřín řízení .....cena asi 16000kč....

Pro ověření jsem auto dal do jiného servisu Škoda ,abych měl jistotu i tam mě to potvrdily.......bohužel mě ale nebily schopni říct co je příčinou proč to řízení jde ztouž....je to znát jen při malých rychlostech třeba při parkování.....

Tak mám co šetřit.........měl už taky někdo takový problém že byla nutná výměna skříně řízení......mám Fábii clasic r2000 najeto 61500Km.....

U předchozích dvou aut měnili celé řízení vždy v rámci záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny dnes jsem byl v dalším servisu Škoda. Do prvního jsem šel stím že mě jde ztuha řízení.Měl jsem za to že to je třeba snímač.Servo jde kontrolka nesvítila.V prvním servisu mě hned řekly že je nutný výměna skřín řízení .....cena asi 16000kč....

Pro ověření jsem auto dal do jiného servisu Škoda ,abych měl jistotu i tam mě to potvrdily.......bohužel mě ale nebily schopni říct co je příčinou proč to řízení jde ztouž....je to znát jen při malých rychlostech třeba při parkování.....

Tak mám co šetřit.........měl už taky někdo takový problém že byla nutná výměna skříně řízení......mám Fábii clasic r2000 najeto 61500Km.....

U me s eobjevil problem s rizenim taky, ale projevoval se tim, ze kdyz jsem otocil volantem doprava, tak jakoby me nekdo ten volant chytil a drzel, ale po chvilce to najednou povolilo.No v zime to bylo celkem o hubu=)Asi po mesici jezdeni do servisu ,vymeny snimace a nacitani vsech ruznych hodnot me vymenili cele rizeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW: u spousty závad, které se projevily až po uplynutí plné záruční lhůty, nabízela Škodovka vstřícné řešení - fabrika zaplatila náhradní díl a zákazník práci. Bývalo to u závad, které se často opakovaly a soudě podle počtu lidí, kteří se tady na fóru o svoje zkušenosti s výměnou řízení již v minulosti podělili, tak asi ani tento problém není nijak vyjímečně ojedinělý, tak se zkus taky zeptat, jestli by to nešlo řešit tímhle způsobem. Bylo by to rozhodně lepší, než střádat do strožoku 16 litránků na nové řízení... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz asi moc nezpěju pokud dám kulanci ohledně řízení u Fábii ..auto chodilo pravidelně do servisu!!! všechny ser.prohlídky ok i ta poslední 60000km až ted ....to řízení ...jde ztuha...a v servisu mě zdělilly výměna tak v ceně kolem 16000kč.....

Myslíte že by se dalo uzpět alespon že bych zaplatil práci? Mě se zdá že pokd mám řízení vydžet jen 60000km tak se mají uživatelé Fábii na co těšit........jako já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...