Přejít na obsah

Máte problémy s řízením? Nefunguje servo?


Martin 3500

Doporučené příspěvky

to Lugo .. : Ladiku,vazim si tve pomoci ... a urcite ji vyuziji ... -_-

to ALL .. myslite,ze pokud se jedna opravdu pouze o to cidlo tak,ze muzu s tim vadnym cidlem jeste nejaky cas jezdit konkretne do pristiho tydne .. ??

ta zavada se projevuje pouze po rannim nastartovani a pak uz je cely den klid ..

diky za rady .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice máš pravdu, ale servo jede v nouzovém provozu tak ho bude výměna čekat stejně. Holt je to špatné čidlo.:angry: Je určitě lepší ho odpojit dokud nebude vyměněno. Aspoň se servo tak často nespíná. Taky mě čeká výměna tak až to budu měnit dám nějaké foto k dispozici. :palec2:

web -_-

Editováno: , autor: Roman.V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro bajdik1: Nevím, jestli jsi četl mé problémy, ale byl jsem asi v takové pozici jako ty, akorát mi nic neokapuje ani neteče. Abys nemusel lovit na stránkách, tak ti to zopakuju. Všechno začalo tím, že jsem nemohl nastartovat. Koupil jsem novou baterku, tři dny pohoda, pak znovu. Tak jsem konstatoval, že to baterkou není. Vždycky mě nastartovali kablama, pak mi nešlo servo, pohasínala světla, pískal tlak oleje, nešlo dobíjení. Sundal jsem kryt ze serva, samozřejmě se rozpadl, šel jsem dál, koupil v mototechně za přijatelnou sumu snímač servořízení, vyměnil, nic. Tak jsem konečně začal zkoumat svazek. Zkusil jsem přetrhnout jeden drátek - ani jsem nemrknul a byl na sračku. Místo drátu tam bylo něco zeleného a polámaného na malé kousíčky. Tak jsem ho přemostil a potom ještě asi 10 dalších. Teď nemám žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si v posledni dobe vsiml, ze me vzdy na zacatku jizdy hrozne blikaji predni svetla (palubovka ne nebo ne nijak vyrazne). Ale blika to uplne brutalne. Dela to asi 5 minut a pak to uz prestane a po zbytek jizdy se to prakticky vubec nevyskutuje. A taky se mi stalo ze najednou behem jizdy (soubezne s tim blikanim svetel) pri rychlosti kolem 80kmh zacal jet posilovac naplno a volantem slo najednou otacet strasne lehce, coz neni normalni, pri vyssich rychlostech posilovac normalne vubec neni poznat. Muze to byt taky tim cidlem natoceni volantu nebo neco jineho? Je to 2.0Mpi, rv 2002, svazek v motoru mam odmotany.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si v posledni dobe vsiml, ze me vzdy na zacatku jizdy hrozne blikaji predni svetla (palubovka ne nebo ne nijak vyrazne). Ale blika to uplne brutalne. Dela to asi 5 minut a pak to uz prestane a po zbytek jizdy se to prakticky vubec nevyskutuje. A taky se mi stalo ze najednou behem jizdy (soubezne s tim blikanim svetel) pri rychlosti kolem 80kmh zacal jet posilovac naplno a volantem slo najednou otacet strasne lehce, coz neni normalni, pri vyssich rychlostech posilovac normalne vubec neni poznat. Muze to byt taky tim cidlem natoceni volantu nebo neco jineho? Je to 2.0Mpi, rv 2002, svazek v motoru mam odmotany.

Vítej do klubu. Bude to čidlo. Jestli máš TRW tak je to asi na 90% čidlem. -_-

Editováno: , autor: Roman.V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si v posledni dobe vsiml, ze me vzdy na zacatku jizdy hrozne blikaji predni svetla (palubovka ne nebo ne nijak vyrazne). Ale blika to uplne brutalne. Dela to asi 5 minut a pak to uz prestane a po zbytek jizdy se to prakticky vubec nevyskutuje. A taky se mi stalo ze najednou behem jizdy (soubezne s tim blikanim svetel) pri rychlosti kolem 80kmh zacal jet posilovac naplno a volantem slo najednou otacet strasne lehce, coz neni normalni, pri vyssich rychlostech posilovac normalne vubec neni poznat. Muze to byt taky tim cidlem natoceni volantu nebo neco jineho? Je to 2.0Mpi, rv 2002, svazek v motoru mam odmotany.

Vítej do klubu. Bude to čidlo. Jestli máš TRW tak je to asi na 90% čidlem. -_-

jj .. je to presne jak rika Roman.V .. bude to to cidlo .. me ceka to same .. :( ale zase si rikam,ze pokud to neodneslo cele cerpadlo tak je to porad dobre .. :)

zitra jedu za Lugem do Brna a vrhnem se na vymenu cidla .. s timhle nebudu otalet .. nerad bych to nejak zaspal a pak litoval .. a to radim kazdemu .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo s vymenou cidla fakt neni dobre otalet. Dneska mi pri zataceni do do brany pred barakem asi na vterinu prestal posilovac posilovat, volant zatvrdnul a protoze tam projizdim uz naprosto automaticky bez soustredeni, tak jsem to necekal a skrtnul jsem dverma o branu. Kua fix....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze nakonec po vymontovani cidla a obhlidce jak co vypada a zda nekde neco netece jsem se rozhodl cidlo jen poradne zaizolovat ( mysleno kabelaz a konektor ) , namazat okolo vazelinou a vratit zpet ..

jinak servo je suche a nikde nic netece ..

takze ted to budu pozorovat a kdyby se to ozvalo znova tak cidlo vymenim ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...