Přejít na obsah

1,6 75 kW BFQ SR


viewer

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak jsem zjistil, že přesto, že kámoš má úplně stejné auto, tak má na tom plastu co je na motoru jiné označení.

Obě auta jsou stejný MR, stejný motor BFQ a já tam mám jak je vidět na fotce 1,6 SR kdežto on tam má jen to 1,6, jinak nic.

Nevíte někdo v čem je rozdíl ?

post-12266-1210094023_thumb.jpg

post-12266-1210095491_thumb.jpg

Editováno: , autor: viewer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem zjistil, že přesto, že kámoš má úplně stejné auto, tak má na tom plastu co je na motoru jiné označení.

Obě auta jsou stejný MR, stejný motor BFQ a já tam mám jak je vidět na fotce 1,6 SR kdežto on tam má jen to 1,6, jinak nic.

Nevíte někdo v čem je rozdíl ?

Jen v tom že tam ty písmenka nejsou jak jsi řek kód motoru je stejný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám bez SR jen 1.6 a nechápu proč by tam SR vůbec mělo být, že by vyráběli kryt motoru pro zahraničí s jiným označením? Páč nechápu, co by SR vlastně vůbec mělo znamenat ...

Původně jsem myslel, že to SR tam mají napsané 1.6 do 2001, tak teda asi nee ... Co to znamená SR???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerovná se náhodou RS-Rally Sport??? A to SR už bylo používáno u motorů Peugeot.Podle mě to bude mít souvislost s nejrůznějšími vylepšeními tohoto motoru-variabilní sání atd. Dělení motorů je jasné už podle nápisu na 5tých dveřích "stokoňka má červené íčko a 55Kw má jen černý nápis 1.6 nebo v případě starších ročníků pro jistotu vůbec nic a to přesto, že má taky MPi :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerovná se náhodou RS-Rally Sport??? A to SR už bylo používáno u motorů Peugeot.Podle mě to bude mít souvislost s nejrůznějšími vylepšeními tohoto motoru-variabilní sání atd. Dělení motorů je jasné už podle nápisu na 5tých dveřích "stokoňka má červené íčko a 55Kw má jen černý nápis 1.6 nebo v případě starších ročníků pro jistotu vůbec nic a to přesto, že má taky MPi :aggressive:

to jo,mohlo tam byt aspon cerne I:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
nerovná se náhodou RS-Rally Sport??? A to SR už bylo používáno u motorů Peugeot.Podle mě to bude mít souvislost s nejrůznějšími vylepšeními tohoto motoru-variabilní sání atd. Dělení motorů je jasné už podle nápisu na 5tých dveřích "stokoňka má červené íčko a 55Kw má jen černý nápis 1.6 nebo v případě starších ročníků pro jistotu vůbec nic a to přesto, že má taky MPi :aggressive:

Njo a nejvetsi blbci jsou v AAA - na inzeratech maji napr na 1.6 napsano k tomu i male i

A pritom se nejedna o 100 konovku. Takze proste vsechny motorizace s 1.6 maji oznaceni s ickem coz v tom clovek ma gulas lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak protože nikdo přesně neví, tak jsem si napsal do škodovky a teď už vím úplně přesně co to znamená když někdo má na tom deklu SR a někdo néé.

Neznamená to NIC, jde prý jen o marketingovou úpravu, jedinej rozdíl v těch 75kW motorech BFQ je totiž jen ten kryt, buď je na něm SR nebo né, jinak je vše naprosto stejné, toť odpověď ze Škoda-Auto

A máme jasno....ale mě stejně rohlíkem neopijou, ta s označením SR prostě jezdí lepší !!!!

Editováno: , autor: viewer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No ja si myslim ze je treba hure zajete - doma jsou 2 100 konovky a jedna jede lepe a druha hure. Spise bych asi rekl jedna jezdi normalne a druha jeste lip?

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...