Přejít na obsah

Jak obstarat dalsi klic?


Anthony

Doporučené příspěvky

Fotka je treba tady http://www.aukro.cz/item364478599_nevybrou...koda.html#photo

Jsou tedy splnene podminky, ze je to vystrelovak a vyrobeny po 2001, ale netusim, pro jake auto, jestli i pro O1?

Ano bude pasovat. Nechápu , co pořád řešíš 8.5. jsem ti dal odkaz tady na foru. A ty to řešíš pořád dokola. Tady na foru se tyto klíče prodávají i za 700,-. Stačí jenom hledat, případně vyčkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3.g.

Jsi si jistý, že je to immo 3. generace. Měl jsem totiž zprávy, že je to 2. generace. Chci si totiž koupit čip a borci co to prodávají mi řekli, že je to sto pro 2 generace, ale budu věřit tobě. A nevíš náhodou jaký bude ten typ klíčku? Jak vidím ty šílené názvy, tak se mi z toho plantá jazyk. Dík za odpo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Vasa a Pepa007: Immobilizer mi nechce vzit ten novy klicek. Prizpusobim jen ten stary a novy nechce, ani samotny ani jako prvni ani jako druhy. Nekde jsem tu cetl o generaci immobilizeru, tak jestli vite, tak mi napiste, jak generaci zjistim a kde muze byt chyba. Novy klicek byl uplne novy tritlacitko asi pro O2, DO na nem funguje bez kufru, jen jsem nechal vyriznout planzetu. V klicku podle mne transponder je, ale asi nejaka jina verze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Vasa a Pepa007: Immobilizer mi nechce vzit ten novy klicek. Prizpusobim jen ten stary a novy nechce, ani samotny ani jako prvni ani jako druhy. Nekde jsem tu cetl o generaci immobilizeru, tak jestli vite, tak mi napiste, jak generaci zjistim a kde muze byt chyba. Novy klicek byl uplne novy tritlacitko asi pro O2, DO na nem funguje bez kufru, jen jsem nechal vyriznout planzetu. V klicku podle mne transponder je, ale asi nejaka jina verze?

Máš O1 model 2004 ? A napiš číslo klíče co je naněm naraženo.

Spíš si myslím, že děláš někde chybu při přizpůsobení.

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...