Přejít na obsah

vrzani sedacky


galaher

Doporučené příspěvky

já je tady také koupil, ale je to nejspíš slabina těchto starších sedaček mno :feve: až našetřím nějaké money, tak asi půjdu do polosportu na Golf IV, ty nemaj bederku a super boční vedení...

Je mi líto, jestli se objevil nějaký problém :( Já bederku nepoužívám vůbec a byl klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mě nevrže ale lehce cestuje řidičova....to znamená, že když jdu na brzdy, nebo prudce vybočím apod...cítim jak se pohne sedačka...tipuju tak o cca 0,5 cm max.ale je to takový nepříjemný :-(((( kde se to přesně dotahuje ??? díkec

tak přesně tenhle problém mám. Řekl bych že je to volný v kolejničkách. Už mi nějak nevadí ale dost nepříjemný to je. Dneska budu luxovat,tak s tím nějak zamelu a uvidím co je v pí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude asi ono, budu na to muset mrknout a něco vymyslet.Nové sedačyk se mi zatím kupovat nechce.

Tak jsem v sobotu vytáhl všechny sedačky z auta,vše nedjřív vyčistil, kolejnice pořádně namazal vazelinou, nejenom tu střední kolejnici,ale i ty krajní, pak vše namontoval zpátky, pořádně utáhl šrouby a musím zaklepat-drží a nevržou :palec2:

Sice to sem nepatří,ale ještě jsem se při tom úklidu interiéru zaměřil na špatně se vracející pásy. Nejdřív jsem je umyl jarovou vodou, pa vysušil a jak jsem někde četl na foru, nastříkal jsem to "oko" přes které to jezdí , sprejem na palubovky a plasty a i hadříkem trochu napuštěným tím sprejem sem je po celé délce několikrát přejel a musím říct,že to fuguje skvěle-jako nový :)

Editováno: , autor: hawkehi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
tak sem hejbal se sedačkou na všechny strany a vůle v kolejničkách je. Spíš teda v tý pravý. Ale pak bych řekl že je vůle ještě jinde. Celá ta sedačka se mi zdá taková jakoby všude volná. No asi jí vyhodim ven a detailně se na ní podívám

Njo ja jsem take koukal - byla venku a zdaji se me asi plastova kolecka vice ojeta a taky pendluje kapanek do predu - pri vetsim zabrzdeni, ale to je zase vule ne na tech zoubcich pro zasek, ale ten kolik co se vsune do zarezu - ten uz je nejak vice opotreben a je tedy mensi a sedacka ma snahu jemne dopredu i do zadu se hnout. Jedna se napr. o 2 mm, ale je to tak :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi vrže sedačka, ale u spolujezdce. To sice není taková tragédie, ale přesto mě to pěkně se.e :aggressive:

To vrzání jsem pozoroval od začátku a mám pocit že se zhoršuje. Zajímavé je že u řidiče je klid. To vrzání jde ale spíš od sedáku než opěradla. :help: :help:

od sedáku je spíše takové lupnutí, kvůli vůli, která je asi v té kolejničce uprostřed a to vrzání je zas od bederky, ale teďkom ji mám jen trošku naplou a nevrže, takže kompromis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjistil sem ze to take dela,ale me to jen v zatacce jako by lupne. docela me to sere tak se na to taky vrhnu.

přišels na něco? já mám úplně to samé - v zatáčce to lupne - v servisu měli sedačku venku, 2 na to koukali půl hodiny jak sovy a stejně na nic nepřišli...je to dost nepříjemný...a to je r.v.2005 a už mi to dělá asi rok?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ináč je to presne ako písal ,,jutaj", je to ten stredový jazdec v ktorom sú po obidvoch stranách také plastové ,,chodce" ktoré časom začnú mať vôľu a tá sedačka začne ako keby poskakovať zo strany na stranu. Ten stred sa samotný asi nedá vymeniť iba celá spodná časť. Ináč ja som zvolil také núdzové riešenie, že som medzi koľajnicu a ten plastový chodec natlačil taký kúsok tvrdšieho linolea (nič lepšie sa mi na to nepodarilo nájsť, možno by bol lepší nejaký plast) o hrúbke asi 1mm, a je to o dosť lepšie. Akurát, že sa to po každom posunutí sedačky musí dávať späť lebo to vypadne alebo aspoň väčšinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Mě to nevrže,ale mam v ni asi vuli,citim jak malinko popojede pri rozjezdu-treba,takove skubnuti.Chystam se rozebrat asi se tam fakt neco opotrebovava.Nevite nekdo co by tam mohlo byt v haji?:p

V háji většinou bývají kolejničky či část, která je vodící, která je už opotřebovaná. Někde se to tady řešilo, neprodává se to jako náhradní díl :(

Jinak mě vrže občas sedačka spolujezdce. Ale jen v určité poloze, pokud se sedačka posune kousek dopředu nebo dozadu, je klid :)

Editováno: , autor: HanyZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V háji většinou bývají kolejničky či část, která je vodící, která je už opotřebovaná. Někde se to tady řešilo, neprodává se to jako náhradní díl :(

Jinak mě vrže občas sedačka spolujezdce. Ale jen v určité poloze, pokud se sedačka posune kousek dopředu nebo dozadu, je klid :)

No kdyz se to neda koupit-co s tim?Nejaky napad?Zlepšovaček?:prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...