Přejít na obsah

Návštěva továrny v Boleslavi


bubi

KDY??  

58 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ještě mám takovou drobnost. Já vím že je to na zabití, ale jeden človíček mi odřekl. Čili definitivní počet ode mě je TomášT+1. Záměr byl dobrý, ale příště se patří na každého vykašlat. Ale co-takže pojedeme jen dva. Z toho plyne, že jedno místo je ještě volné... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt vas nechapu...do prdele tlachate tady mezi sebou jak telata, mnisto aby jste mi poslali mail, ze treba rusite rezervaci apod. mam objednany bus presne na pocet, ted se vas X odhlasi, klidne by stacil bus mensi a je vam jedno ze ten vetsi stpoji vice penez a budou ti platit co dojedou za vas, tohle me fakt sere, ze kdyz neco chcete, tak druhy s tim ma starosti a takhle se k tomu stavite...

cary se odhlasi..uvolni jedno misto a dadacek si hned mysli, ze muze dojet v peti lidech...kdo mi neposlal na mail prihlasku a ja s nim nepocitam, tak at vubec nejezdi, protoze ten pocet lidi je zavazne nahlaseny, bus je presne na pocet atd. takze asi tak...pravidla jsme si rekli hned na zacatku, tak nechapu, proc si tu mezi s se bou pisete zda je volno nebo ne...mate napsat me a treba bych to poresil jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aktualni seznam:

letecM

maros

pentadius

cary mary fuck + buzz odhlaseni

tripleseven

kosta

tomasT 3x

dalibor b. (technik dsjenstejn) 4x

vrbic 3x

hrabe ferneti

ritchie

bubi 2x

tzn. 19 lidi

kdo nejste na seznamu, tak piste na mishan@centrum.cz prihlasku, koho nebudu mit na seznamu tak ma smulu

limit je 25 lidi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...