Přejít na obsah

Návštěva továrny v Boleslavi


bubi

KDY??  

58 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Napsal jsem mu.

Petřík + 1.

aktualni stav:

letecM

maros

pentadius

tripleseven

kosta

tomasT 2x

dalibor b. 4x

vrbic 3x

hrabe ferneti

ritchie

bubi 2x

tazz 2x

tzn. 20 lidi

kdo nejste na seznamu, tak piste na mishan@centrum.cz prihlasku, koho nebudu mit na seznamu tak ma smulu

limit je 23 lidi...

Editováno: , autor: bubi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde jsem napsaný já v seznamu?Posílal jsem přihlášku na e mail a dostal jsem info.Napsal jsem se i do toho prvního seznamu,ale co se aktualizoval,tak tam nejsem.Zakže počítejte se mnou plus jedna osoba.Přihlášku jsem posílal koncem května a byla mi potvrzena.Kvůli tomu jsem přijel až z Nového Jičína a přespávám v Praze u rodiny.

Exkurzi třikrát zdar,zdar,zdar. :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jen pár hodiiiiiiiiiiiiiiiiin, čistou dálnicu přeju nám přijíždějícím zdaleka :palec2:

no ja jedu z uherskeho hradiste na brno, pres bucovice je to zavrene, takze pres vyskov to bude cesta...minimalne 4 hod...a rano jeste neco vyridit v praci, ale tesim se to je jasne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovol Bubi abych tě upozornil že na staré od Vyškova ráno bejvá docela plno..

Doporučím 103 FM Krokodyl. Každou půlhodinu spravodajství pokud posloucháš CR tak tam jsouv taky good info o doprave.

JA mam zaply TP na radiu tak se mi to z CD prepina samo..

Sejdem se tam a nedockavost kazdou minutou se zvetsujeeeeeeeeeeeee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se taky připojuji k poděkování za nádhernou akci. Bohužel o dárečku pro organizátora se dozvídám až teď, takže mě mrzí, že jsem nepřispěl. Příště se polepším. Jak tak sleduju jel i Rolbař... bohužel nikoho z vás neznám osobně, takže vlastně ani nevím kdo tam všechno byl. Nu což doufám že to není poslední akce :palec2:

Editováno: , autor: TomášT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to moc moc good.

S tou O II mě celkem vytočili :aggressive:

Fotky pánové budou až je zpracuju :)

a na dárek jsem s mým spolujezdcem též rád přispěl :palec2:

Jirik: Další exkurze není problém.. říkala ale že enjdříve v září.. to už budu mít mooooooře času, tož to pak kdyžtak nějak dáme do kupy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nám začala prezentace v muzeu

post-16545-1214044729_thumb.jpg

Pak jsme se dostali i do kina

post-16545-1214044766_thumb.jpg

A nevěřil bych, že i zde byly mí vrstevníci

post-16545-1214044794_thumb.jpg

Každopádně to byl perfektně zajištěnej a super výlet !!!

diky vam vsem za vase diky, dojel jsem teprve pred chvili, jeste jsme byli v ceskem raji....hned jak vytahnu foto z fotaku tak vam vsem poslu na maila tu spolecnou fotku a neco sem povesim...jo a jeste jednou diky za wrc...prece jen auto za milion euro to potesi :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...