Přejít na obsah

Styl písma ROOMSTER


Eugen

Doporučené příspěvky

Teď jsem řešil Fabii, nechával jsem si udělat čepice. Nenašel jsem přesně to co jsem chtěl, tak jsem to jednoduše vyfotil uravil jalo úpravu fotografie a poslal firmě co mi dělala čepici. Myslím, že výsledek se povedl.

Moc pěkná čepice. Potřeboval bych oranžovou :) Dá se ještě opatřit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak jsem si nechal udělat samolepky na světla.Líbilo se mi to jak to má nový superb.Barvu auta mám stříbrnou tak jsem zvolil podobnou barvu,aby se to spolu nemlátilo.V jíné tmavší barvě by to bylo vidět mnohem líp

post-651-1212409371_thumb.jpg

post-651-1212409706_thumb.jpg

Editováno: , autor: Eugen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blacky:proto jsem volil světlou barvu a i se to hodí k autu.Je to sice na světlech,ale už mimo světelnou plochu.Mít třeba H4 světla tak by jsem to tam asi nedával.Nechal jsem si to udělat na autolepkách a tam mi nabídli z částí průsvitnou.Uvidíme až mě zastaví policajti co na to řeknou.Třeba si toho ani nevšímnou :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Moc pěknýten nápis, jestli nějaké nálepky zbyly, přihlásil bych se pro ně, samozřejmě za menší odměnu.

Blacky: Žvýkačky? naco žvýkačky roomster? Jakože když ti něco upane, abys to měl čím specializovaným přilepit? Jinou žvýkačkou, třeba Pedrem, by to nedrželo? :-D

Editováno: , autor: koblih
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěknýten nápis, jestli nějaké nálepky zbyly, přihlásil bych se pro ně, samozřejmě za menší odměnu.

Blacky: Žvýkačky? naco žvýkačky roomster? Jakože když ti něco upane, abys to měl čím specializovaným přilepit? Jinou žvýkačkou, třeba Pedrem, by to nedrželo? :-D

ale prdlajz. proste plastova krabicka od orbitek. dat si do ni muzes cokoli. kondomy, koks., :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si nechal udělat samolepky na světla.Líbilo se mi to jak to má nový superb.Barvu auta mám stříbrnou tak jsem zvolil podobnou barvu,aby se to spolu nemlátilo.V jíné tmavší barvě by to bylo vidět mnohem líp

Je to super, moc dobrej napad, hlavne si myslim, ze v teto barve se to hodi na vsechny roomstriky , nenapadny a elegantni :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdeny46:Díky za pochvalu :palec2: :Prostě mě to štvalo,že to má nový superb a my jsme utřely nos tak jsem si to aspoň takto upravil.Ještě jsem přemýšlel nějaký nápis buď na zadní okno a nebo na boční dveře.něco jako je ten reflexní napis,ale ten by nebyl tolik nebyl vidět na stříbrný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdeny46:Díky za pochvalu :palec2: :Prostě mě to štvalo,že to má nový superb a my jsme utřely nos tak jsem si to aspoň takto upravil.Ještě jsem přemýšlel nějaký nápis buď na zadní okno a nebo na boční dveře.něco jako je ten reflexní napis,ale ten by nebyl tolik nebyl vidět na stříbrný

a RC nalepku mas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eugen> mám jednu nevyřízenou objednávku. Pokud jsi z Liberce, tak nálepky už mám doma, jen je nějak doručit na poštu.

jinak nápis Fabia a Roomster vychází z fontu Serpentine, ale neodpovídá zcela, je graficky upraven, takže se nedá přímo použít. musíte si pohrát s křivkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blacky> aleš má zkoušky, ale pracuje na nové verzi webu, kde už se budou moci členové samoeditovat. samozřejmě hledá i někoho kdo umí web a třeba by mu s tím pomohl. já na to čas bohužel nemám. club ale úplně zahodit nechce. říkal že po prázdninách už by mohla být nová verze online

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blacky> aleš má zkoušky, ale pracuje na nové verzi webu, kde už se budou moci členové samoeditovat. samozřejmě hledá i někoho kdo umí web a třeba by mu s tím pomohl. já na to čas bohužel nemám. club ale úplně zahodit nechce. říkal že po prázdninách už by mohla být nová verze online

aah., ok prima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...