Přejít na obsah

Ventilátor u motoru 2.5TDI


MenXB

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, už začínám být trochu naštvaný na superba. Je v pořádku, že se vrtule v motorovém prostoru točí neustále (ta vetší a když je klima na AUTO, takse točí neustále i ta menší), tj. i teď ráno při 5stupních nad nulou (obě dvě)??? Ještě u žádného auta jsem to nezažil.

Všem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, už začínám být trochu naštvaný na superba. Je v pořádku, že se vrtule v motorovém prostoru točí neustále (ta vetší a když je klima na AUTO, takse točí neustále i ta menší), tj. i teď ráno při 5stupních nad nulou (obě dvě)??? Ještě u žádného auta jsem to nezažil.

Všem díky.

To je OK. Ona je ulozena na lozisku ktore je pohanane od remenic z rozvodu. Je to hlavne tichsie a viac bezpecnejsie pre chladenie motora ako el. motor. Pocul som este ze to je aj pre udrzanie teploty motora aby ten vzduch sa tam tocil dookola no ci je to pravda neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je OK. Ona je ulozena na lozisku ktore je pohanane od remenic z rozvodu. Je to hlavne tichsie a viac bezpecnejsie pre chladenie motora ako el. motor. Pocul som este ze to je aj pre udrzanie teploty motora aby ten vzduch sa tam tocil dookola no ci je to pravda neviem.

Tak to jsem rád, byl jsem trochu překvapený, že vrtule běží pořád.

Prostě předtím jsem měl Renaulty a ještě v benzínu, takže škodovky jsou pro mě trochu španělská vesnice.

Jen ještě vyřešit to chvění motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Takže takle, motorek mám venku a drží ho 1 šroubek a 2 západky. Ale další dilema, znovu jsem ho zkusil připojit na 12 V a nejde, Tak si řikám že nemám co zkazit a jestli to jsou uhlíky tak že by stačily poklepat, tak jsem po něm praštil a znovu připojil a ejhle ? JEDE !! Takže mám raděj koupit nový nebo ještě dát tehle starý , ale jak dlouho vydrží , to je otázka ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...