Přejít na obsah

FI- brzdové světla


feliz navidad

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Mám problém,nesvítí mi vůbec zadní brzdová světla,reaguje jen horní lišta.Když vypnu motor tak mi lehounce svítí ta horní lišta ale asi jen 3diody z každé strany(jen lehce),v servise jsem byl z jiným problémem a tam si toho všimli až když dávali auto do myčky.Diagnostika nic neřekla,může to být vadný brzdový spínač?Reagovala by ta horní lišta kdyby byl vadný?Potřebuji to dát rychle do kupy.děkuji za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Můžete mi poradit? Měl jsem stejný problém, vyměnil jsem brzdový snímač. Kontrolka přestala blikat, ale brzdy svítí až když poměrně dost sešlápnu brzdy (cca 30% síly) a když jsem porovnal origo snímač s nově zakoupeným, tak byl o cca 1cm delší. Je to normální, nebo jsem to tam blbě dal...? co myslíte? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, mám stejná problém jako Rosswell. Žárovky ok, pojistka je ok, spínač brzdovek je ok a stejně nesvítí. Ještě jsem zkoušel vyndat relé 429 a ty 3 žárovky z každé strany třetího brzdového světla zhasly.

Může někdo poradit co to může být za chybu? Bohužel druhé relé 429 na zkoušku nemám. Dík.

Ještě dodatek. Na spínači brzd. světel u pedálu je 12V, ale do patic ve koncovkách leze jen kolem 1mV

 

Mám problém,nesvítí mi vůbec zadní brzdová světla,reaguje jen horní lišta.Když vypnu motor tak mi lehounce svítí ta horní lišta ale asi jen 3diody z každé strany(jen lehce),v servise jsem byl z jiným problémem a tam si toho všimli až když dávali auto do myčky.Diagnostika nic neřekla,může to být vadný brzdový spínač?Reagovala by ta horní lišta kdyby byl vadný?Potřebuji to dát rychle do kupy.děkuji za info

Editováno: , autor: fur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahojte.

Ja mám tiež menší problém s brzdovými svetlami, len trošku opačný. Brzdové svetlá sa mi rozsvecujú príliš neskoro. Musím silnejšie tlačiť na pedál, aby začali svietiť. Niekedy sa mi stáva, že pred križovatkou, alebo v kolóne úplne zastavím a svetlá sa mi stále nerozsvietili. Myslel som, že bude vadný brzdový snímač, tak som si ho dal vymeniť, no po výmene sa nič nezmenilo.

Dá sa toto nejako nastaviť, aby sa mi svetlá rozsvietili takmer hneď ako sa dotknem brzdového pedála? Lebo takto je to dosť riziko jazdiť. Keď nechcem, aby do mňa niekto narazil, tak musím dupať na brzdu zbytočne silno, aby si ten za mnou všimol že brzdím.

Ďakujem za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brzdove spinace su samonastavitelne...len sa zasunie namiesto povodneho spinaca a oska sa sama zatlaci na pozadovanu dlzku a vsetko by malo ist....ak sa zapinaju prilis neskoro treba zmerat na vystupe konektora ci sa ozaj zopina tak neskoro a ak ano treba vymenit... zrejme najaky vadny kus... vacsinou sa daju rozobrat tie spinace, ale je to taka nic moc robota co asi ani nestoji za cenu druheho brzdoveho spinaca...druhovyroba je bezproblemov do 10Euro...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...