Přejít na obsah

Hromadný Chip Cimbu - Slovensko


Wheel

Doporučené příspěvky

Dobrý deň,

takže, aby sme našim českým kolegom nešli "do zelí", zakladám toto téma, kde môžu prispievať všetci záujemcovia o chip od firmy Cimbu. Tá má na Slovensku 2 prevádzky, v Bratislave a v Levoči. Preto vyzývam všetkých, ktorí by mali záujem, aby sa ozvali a ak by bolo viacero záujemcov, medzi 15 až 20, rozdelili by sme sa na 2 skupinky a zvolili na Slovensku také 2 miesta, ktoré by boli pre každého relatívne blízko. To znamená ekonomicky rentabilné, aby niekto z Košíc nemusel cestovať do BA a pod...

Cena pre jednotlivca pre motor 1,2 HTP je 4400 bez DPH...

Termín úpravy by bol pravdepodobne počas letných prázdnin.

Rád budem zostavovať zoznam vážnych kandidátov, jednoducho, beriem si túto záležitosť organizačne na starosť.

( Inak, som z Považskej Bystrice).

Vopred vďaka za reakcie.

S pozdravom

a prianím krásneho dňa

Wheel

Editováno: , autor: Wheel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý deň,

takže, aby sme našim českým kolegom nešli "do zelí", zakladám toto téma, kde môžu prispievať všetci záujemcovia o chip od firmy Cimbu. Tá má na Slovensku 2 prevádzky, v Bratislave a v Leviciach. Preto vyzývam všetkých, ktorí by mali záujem, aby sa ozvali a ak by bolo viacero záujemcov, medzi 15 až 20, rozdelili by sme sa na 2 skupinky a zvolili na Slovensku také 2 miesta, ktoré by boli pre každého relatívne blízko. To znamená ekonomicky rentabilné, aby niekto z Košíc nemusel cestovať do BA a pod...

Cena pre jednotlivca pre motor 1,2 HTP je 4400 bez DPH...

Termín úpravy by bol pravdepodobne počas letných prázdnin.

Rád budem zostavovať zoznam vážnych kandidátov, jednoducho, beriem si túto záležitosť organizačne na starosť.

( Inak, som z Považskej Bystrice).

Vopred vďaka za reakcie.

S pozdravom

a prianím krásneho dňa

Wheel

No tak predbezne tak jak som pisal mam zaujem. FI 1,4MPi 50kW r.v. 2002

Inak som zo Ziliny... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujímal som sa o chip u firmy Cimbu a kedže moja riadiaca jednotka končí písmenami KE, tak mi nevedia pomôcť. Dám sem odpoveď od p.Švarca pre úplnosť.

Dobrý deň,

jedným s pozitív upraveného softu je okamžité zlepšenie reakcie plynového pedálu. Tento motor , ale vieme upraviť iba keď máte nasledujúcu verziu riadiacej jednotky 038 906 034 BL. Číslo je dobre viditeĺné na RJ, ktorá je umiestnená za vzduchovým filtrom. Žiadnú ďalšiu verziu RJ ( programu) v motoroch 1.4 16 V neupravujeme a ani sa stým do budúcna nepočíta.

S pozdravom

Švarc - Cimbu Autosport SK

Editováno: , autor: lukaso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo na SVK nechce nechat chipnut auticko????? Hmm to som blazon..... Inac ja mozem asi este zohnat dvoch delfiov 1,3MPi 50kW na chipnutie nie je to iste ale snad.......................

Peto, výborne, ak môžeš, kľudne pozháňaj aj ďalších ľudí, naozaj ma mrzí, že Slováci sa nejak nemôžu zmobilizovať, a to tu v Čechách chystajú už druhé kolo...

Každému zo Slovenska by som doporučoval prečítať si ich nadšené reakcie na http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=42934

Dúfam, že to na to leto aspoň o 5, 6 ľuďoch vyjde.

Ešte raz dík, peto105L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ak by to bolo za tych 3500SK tak do toho idem :palec2:

Ak máš 1,2, tak cena pri 5 ľuďoch by bola bez problémov 3500 Sk bez DPH. Ak by nás bolo ešte aspoň o 2-3 viac, tak by sme sa myslím pomerne ľahko dostali aj na 3000 Sk. Zatiaľ by sme boli teda predbežne piati, ty, ja, peto105L a jeho 2 kamaráti. Dúfam, že sa niekto ešte ozve.

Editováno: , autor: Wheel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to vyjde na TDI? 3500? :)

Tak to asi nie, ;) , no každopádne na TDI by si pravdepodobne dostal zľavu okolo 2000-3000 Sk (možno i viac), podľa toho, aké TDi máš, a tiež, koľko by nás bolo v skupine. Mrkni na http://www.cimbu.cz/sk/index_sk.php?page=7 a budeš mať hneď jasno.

Editováno: , autor: Wheel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zatiaľ majú vážny záujem o chip Cimbu na Slovensku:

Wheel - 1,2 47 Kw, r.v. 2006

Peto105L - 1,4 MPi 50 Kw, r.v.2002

TIGeRZ - 1,2 Htp 40 Kw

a pravdepodobne 2x 1,3 MPI 50 Kw

Nikto iný nemá záujem?

:) s tych 2 x pravdepodobne 1,3MPi 50kW je 1X ista ............ druhu prehovaram.......dufam ze sa podari ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

nazdar Wheel.. som z vychodu slovenska a určite na 100% by som mal zaujem na ten chip, motor mam 1,2HTP 47KW....

inak pišeeš že ma pan CIMBU dve pobočky na slovensku a to v Bratislave a v Leviciach ja viem o tom že na jeho strankach sa piše že ta druha je v Levoči ... asi si sa len pomylil alebo ja zle čitam . ked bude cena za tych 3000sk možeš ma bezpochyb napisať na zoznam...

slovo CHIP sa pise s mekkym i ;-(

Editováno: , autor: colins
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...