Přejít na obsah

Hromadný Chip Cimbu - Slovensko


Wheel

Doporučené příspěvky

Ahoj, pan Švarc pisal že "Pri čipovaní stále nahrávam poslednú možnú verzie programu, je k tomu ale potrebný PIN kód imoblilizéra." Kde najdem PIN kod imobilizera? A este tu niketo tusim vravel ze sa mozu chipnut len motory (vstrakovacie jednotky) s nejakym specifickym cislom??? Ak je to pravda tak s akym a kde to cislo najdem??? Predpokladam, ze vsetko bude v tej hrubej knihe co je k autu, lebo inac nemam sajnu... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, aj keď veľmi nerád, musím sa z tohto odhlásiť. Pýtal som sa pár otázok na cimbu cz a prišla mi táto odpoveď.

Dobrý den,

pan Švarc je naším slovenským dealerem, takže má softwary stejné jako my.

Problém je jen v tom, že ještě nemá SW na modelový rok 2007. Každý Čt jezdím

na Moravu, mohli bychom se potkat na parkovišti Shell Ladná u Břeclavi cca

11 hod, nebo třeba ve Zlíně cca 14 hod...

Mr. Cimbu

Takže každý, kto má fabiu MR 2007, t.j. vyrobená cca po polovici augusta rok predtým, takže od augusta 2006, tak na toto p. Švarc údajne software ešte nemá. Takže ja zatiaľ musím počkať, príp. zájsť ku Moravu. Škoda. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Milanino,

tak to je mi veľmi ľúto. Myslím, že zo zoznamu záujemcov si jediný, kto má auto vyrobené po 8/06. Nevadí, každopádne akonáhle by ten soft bol k dispozícii u p. Švarca, skús sa spýtať, či aj tak by si mal nárok na tú zľavu. V podstate, o možnosť chipu si prišiel nie vlastnou vinou, takže tu by nemal byť problém.

Držím palce.

To stenly: Máš pravdu, p. Švarc hovoril, že ideálne by sa bolo dohodnúť so semkom a spoločne sa stretnúť v Prešove, termín samozrejme závisí od vás dvoch, dojednať si ho môžete hneď, ako zašlem zoznam "účinkujúcich" p. Švarcovi, dúfam, že to bude do konca týždňa, čakám ešte na presný počet kamarátov kolegu peto105l, Misa19 a Rado22 sa mi zatiaľ vôbec neozval... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No skúsim sa ozvať p. Švarcovi a príp. sa ho spýtať, či nevie kedy by náhodou mohol uvedený čip mať k dispozícii. Lebo ono by nebol problém ísť na Moravu, nie je to až tak ďaleko, len zasa by som musel meniť koruny a pod ato sa mi zdá zbytočne komplikované. Uvidím, ako to nakoniec dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Rado, posielal som ti ohľadom tohto SZ.

Presne tak, miesto a termín závisí od teba (ideálny by bol ten štvrtok), to miesto bude trošku zložitejšie, od D1 si trochu ďalej, ale určite sa nájde nejaký kompromis, p. Švarc je veľmi ochotný človek.

Termíny si všetci môžete dohadovať dúfam už od začiatku budúceho týždňa, keď p. Švarcovi zašlem zoznam 100%-ných účastníkov aj s vašimi tel. kontaktmi atď. Čakám len na vyjadrenie peta105L, z jeho strany by mali byť nejakí jeho kamaráti, preto čakám na presný počet a tiež na to, ako dopadne favowrx77 s jeho RJ a možnosťou úpravy.

Vďaka všetkým za trpezlivosť.

Editováno: , autor: Wheel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám tieto komplet údaje na RJ, ak to niekomu pomôže. Toto pán Švarc zatiaľ nerobí a ani tak rýchlo asi nebude. je to hlavne o peniazoch. Nie je až taký záujem, aby sa mu oplatilo tento soft kupovať.

03E 906 023D

Petrol Simon 9.1 HW H 04

SJ FST 21.8.06

Snáď tým niekomu pomôžem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapci,

pre úplnosť a jasnosť informácií citujem mail od p. Švarca:

"Úpravy RJ môžme previesť v štvrtok 4.9. alebo 11.9.

Spravidla každý štvrtok cestujem po dealeroch na Slovensku.

Pravidelná cesta je po trase Levoča - Žilina -

Bratislava - Banska Bytrica - Levoča. takže nevidím problém stretnúť sa s

každým záujemcom. Pánovi s Levíc môžem urobiť úpravu niekde v Tlmačoch, je

to polceste medzi Levicami a R1. Záujemcom s HN a KE v Prešove. Keďže mám

zoznam všetkých tak ich obvolám v polovici týždňa a dohodnem si miesto a

čas. Pánovi s Fabiou 2007 zariadím úpravu v Zlíne.

Som zástupca Cimbu Autosport na Slovensku, ale jednotlivé softy kupujem individuálne. Na Fabie

2007 a novšie budem ich mať niekedy na jar budúceho roka. Dôvodom je pomerne

malý záujem , ktorý stúpne keď na tých autách skončí dojročná záruka.

Podobne to bolo pri Fabii I.

Je ideálne , pokiaľ zákazník má PIN kód imobilizéra. V tom prípade nahrávam

do RJ poslednú možnú verziu programu. Niekedy sa to ale tvári ako keby bola

výmenená RJ a vtedy je potrebné použiť PIN kód.

S pozdravom

Peter Švarc - Cimbu Autosport SK"

Myslím si, že to nepotrebuje komentár. ;)

Ja len pre úplnosť si dovolím pridať zoznam konečných záujemcov:

Semko

Stenly

Peto105L a jeho kamarát

Rado22

Miso19 a jeho kamarát

Milanino- v prípade jeho súhlasu s vyššie uvedeným

a moja maličkosť. :)

Prajem vám, aby všetko dopadlo tak ako má a tiež veľa šťastných a spokojných km bez nehody s vašimi(našimi) novými žihadlami.

Bolo mi cťou s vami spolupracovať, vážim si, že ste to nevzdali a dúfam, že každý z vás sa pochváli a podelí s ostatnými o dojmy, postrehy a názory na úpravu a prvé kilometre po.

Krásne chipovanie

želá všetkým

Wheel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pisal som p. Svarcovi, ale odpoved ziadna. Skusim mu este v pondelok zavolat a popytam sa ci nebude problem s mojou RJ, ak by to slo tak sa pripojim k vam (ak mozem :D ) Dam co najskor vediet. Myslim, ze by sa mohol cestou zastavit tu v Martine, pripadne dobehnem do ZA. Bubaky odlozene su :)

Editováno: , autor: favowrx77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Súhlasiť by som súhlasil, s tým Zlínom. Presne, to čo písal p.Švarc, s tým nákupom softov mi napísal aj p.Janda. Že pre malý záujem zatiaľ na SK k dispozícii nie je. Ak by sa zľava vzťahovala aj na tú úpravu v Zlíne, tak nie je čo váhať. Idem do toho. Alebo aspoň nejaká?

Wheel dobrá práca. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Milanino:

Ako som už písal, to, že kvôli chipu musíš cestovať do Zlína, nie je tvoja chyba, takže cena by mala byť O.K. Ale, ja nie som p. Švarc :) , takže radšej si to u neho over, ostatne, na zoznam, ktorý som mu zasielal, som napísal s kontaktnými údajmi a popisom problému aj teba, takže tento týždeň by sa ti mal ozvať. Verím, že to dopadne k tvojej spokojnosti.

Hodne zdaru

želá

Wheel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre ranko pani, takze moja fabca sa uz od 8,00 moze hrdit vykonom 52kW :D Doterajsie dojmy - velmi rychla uprava (cca 20min), lepsi tah v strednych otackach, plynulejsi nabeh otacok bez sklbania, okamzita reakcia na plyn (jazdi sa s tym ovela prijemnejsie), pokles spotreby o cca 0,2 L . Dakujem vsetkym, ktori tuto akciu zorganizovali, z mojej strany velka spokojnost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cavko.... Tak kolko nas pribudlo k vlastnikom chipu vo svojich autach?? :) Ja sa pochvalim svojimi postrehmy.... Takze fabca 1,4MPi 50kW...... Pan svarc zistil ze aj napriek roku vyroby 2002 mam v aute najstarsi SW aky skodovka mala. Samozrejme teraz mam najnovsi :p Takze ...bleskova odozva na zmenu plynoveho pedala , vyssia pruznost motora a to uz od 1700ot , hladkejsi- plynulejsich chod motora-------a to zbadala aj zena!!!!!!! ked som je to nachvilku pozical :) no a na spotrebu treba trosku viac KM ale vidim to pozitivnejsie..... No a tymto dakujem za vybavenie a dohodnutie celej tejto akcie kolegovi WHEELovi Dakujem dakujem :palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...