Přejít na obsah

Hromadný Chip Cimbu - Slovensko


Wheel

Doporučené příspěvky

No....tu mám odpoveď na moju otázku hore o prečipvaní softwaru RJ...od p.Švarca

Dobrý deň,

predpokladám že máte a autom nejaký problém a v autorizovanom servise Vám navrhli "preflešovanie" softu v RJ motora. V prípade "čipovania" sa v podstate urobí to isté, s tým že program ktorý Vám nahrám má navyše zmenené niektoré parametre vďaka ktorým má motor vyšší výkon. Výrobca v priebehu výroby neustále mení softy v RJ. Dôvodom je že prvé verzie niekedy spôsobujú v prevádzke problémy (neexistujúce závady a pod.) Pri čipovaní stále nahrávam poslednú možnú verzie programu, je k tomu ale potrebný PIN kód imoblilizéra.

S pozdravom

Švarc - Cimbu Autosport SK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapci neviem čo špekulujete. Mám taký pocit že večšina ludí nemá vobec šajnu o tom čo chip od cimbu dokáže. Ja už rok chodím s chipom na oct 1,9TDI a nemenil by som to za nič. A čo sa týka ceny tak si myslím že nieje čo riešiť. Ak sa zdá niekomu 17litrov za kvalitu a spolahlivosť tak si myslím že je špekulant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som to tu už pisal.. no pišem ešte raz ... ja som uuuplne na vychode.. to je Humenne a do chipu chcem isť... ael BB neprichadza do uvahy ani ina časť vzdialeneho slovenska... pan CIMBU ma pobočku aj tuna v Levoči to je 130km od domova to som schopny absolvovať .. ale dalej asi nie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapci, takže mám pre Vás výborné správy.

1. Podarilo sa mi vyjednať cenu 3000 Sk bez DPH pri počte účastníkov 7.

2. Pán Švarc každý štvrtok chodí po severnej trase do Bratislavy, takže tí, ktorí sú zo Žiliny(Peto 105L), Trenčína(Milanino), ale aj Bratislavy, (Miso19), nie je problém a úpravu prevedie aj individuálne za dohodnutú cenu priamo v mieste bydliska.

3. Páni z Východu, napr. Stenly alebo Semko, môžu napríklad spoločne prísť do Prešova, pre pána Švarca to tiež nie je problém.

Takže dúfam, že som Vás potešil a prosím, ešte raz potvrďte, či máte záujem, stačí sem na fórum, nie SZ.

Snáď teraz z toho niekto nevycúva a tých 7 záujemcov bude. Myslím si, že za tú cenu by to bola škoda nevyužiť...

Verím, že každý z nás bude spokojný.

S pozdravom a prianím krásneho zvyšku leta

Wheel

Editováno: , autor: Wheel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, presne tak, potrebujem ale ešte raz potvrdenia od všetkých záujemcov, či súhlasia s cenou a ich zoznam aj so skutočnými menami, tel. kontaktmi a typmi motorov následne zašlem pánovi Švarcovi cez e-mail. Od niektorých, no nie všetkých, kontakty a skutočné mená mám, preto ostatných prosím o zaslanie na moje SZ a sem na fórum o potvrdenie 100% účasti a súhlasu s cenou. Potom si už môžeme začať dohadovať s p. Švarcom vhodné termíny... :palec2:

Ďakujem.

Editováno: , autor: Wheel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wheel: som spokojny nad mieru... idem do toho na 100% za 3000sk nieje čo riešit ......do prešova termin si dohodnem aky ja chcem?? alebo je lepsie aby som prisiel spolu so SEMKOM?? dufam že moje osobne udaje som zasielal... čiže len čakam na dalsie instrukcie.. pane.. :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...