Přejít na obsah

Hromadný Chip Cimbu - Slovensko


Wheel

Doporučené příspěvky

takze citujem:

"Pri takýchto akciách máme štandardné podmienky zosúladené s materskou firmou Cimbu Autosport CZ. Cena úpravy za jedno auto je 100.- EUR (v ČR 3000.- CZK). Úpravy na základe dohody prevediem buď v sídle firmy (Levoča), alebo po trase Levoča - Žilina - Bratislava. Túto trasu spravidla absolvujem každý štvrtok. Pri samotnom nahrávaní upraveného softu je dobré pokiaľ je k dispozícii PIN kód imobilizéra - v tomto prípade nahrám do RJ poslednú možnú verziu programu. Ďalej je dobré v prípade, že je auto vybavené neoriginálným autorádiom, aby sa to rádio dalo v prípade potreby vybrať. Tieto doporučenia platia pre Fabie."

pokusim sa nejak nas spisat a dajte teda este vediet kto ma teda vazny zaujem kedze sa to tu uz taha celkom dlhu dobu

parketa 1.4 50kW 115tis

RESO 1.4 44-50kW auto 1

auto 2

auto 3

auto 4

auto 5

kubiki 1.2 47kW 60tis

Ivas 1.4 50kW 93tis MR2000

ak som nieco prehliadol opravtema alebo doplnte

Ivas, uz by nas malo byt tak 8, zozenieme este tych dvoch a mozeme to skusit dohodnut, kontaktoval by si teda ty p. Svarca?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chalani, ak by sme sa vedeli rychlo zmobilizovat, p. Svarc ide do bratislavi 18.6 je to krkolomny termin ale pre tych co sme zo zapadu je to asi lepsi variant ako cakat na dalsiu cestu... ty co ste z vychodu: "Pre záujemcov s východu som schopný urobiť úpravu kedykoľvek a to aj čo sa týka času ( víkend, večerné hodiny)."

ozvyte sa !! je to uz necely tyzden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda, cim by nas bolo viac tym ba to bolo urcite aj pre p. Svarca zaujimavejsie

kazdopadne keby sme sa aspon ty 8 dali dokopi nejak na isto do toho 18 bolo by to super

mam pred sebou pard dlhsich ciest a chip by sa hodil ... len je to dost krkolomne za tyzden to dat dokopy

asi by som sa pridal ale žiaľ HTP-MR07 Cimbu-Svarc nemá soft.

Ideálne by bolo keby CIMBU "uznávalo" členstvo v SKODA HOME a tým by automaticky mali za 100€ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chalani, ak by sme sa vedeli rychlo zmobilizovat, p. Svarc ide do bratislavi 18.6 je to krkolomny termin ale pre tych co sme zo zapadu je to asi lepsi variant ako cakat na dalsiu cestu... ty co ste z vychodu: "Pre záujemcov s východu som schopný urobiť úpravu kedykoľvek a to aj čo sa týka času ( víkend, večerné hodiny)."

ozvyte sa !! je to uz necely tyzden

som z BA a 18.6. mi to vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze citujem:

"Pri takýchto akciách máme štandardné podmienky zosúladené s materskou firmou Cimbu Autosport CZ. Cena úpravy za jedno auto je 100.- EUR (v ČR 3000.- CZK). Úpravy na základe dohody prevediem buď v sídle firmy (Levoča), alebo po trase Levoča - Žilina - Bratislava. Túto trasu spravidla absolvujem každý štvrtok. Pri samotnom nahrávaní upraveného softu je dobré pokiaľ je k dispozícii PIN kód imobilizéra - v tomto prípade nahrám do RJ poslednú možnú verziu programu. Ďalej je dobré v prípade, že je auto vybavené neoriginálným autorádiom, aby sa to rádio dalo v prípade potreby vybrať. Tieto doporučenia platia pre Fabie."

pokusim sa nejak nas spisat a dajte teda este vediet kto ma teda vazny zaujem kedze sa to tu uz taha celkom dlhu dobu

parketa 1.4 50kW 115tis

RESO 1.4 44-50kW auto 1

auto 2

auto 3

auto 4

auto 5

kubiki 1.2 47kW 60tis

Ivas 1.4 50kW 93tis MR2000

ak som nieco prehliadol opravtema alebo doplnte

Ahoj chlapi, proč ten čip stojí tolik peněz vždyť se pouze přehrává řídící jednotka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda,

neviem ci som nasiel presne ten prispevok ktory myslis, mozna natom nieco bude ...

ale podla mna by bolo divne aj keby vsetky firmi ponukali to iste..

ja chip zatial rusim.. je to podla mna nejaky oblb ten chip ... :kuk: vid moj prispevok v teme tusim moravsky chiptuning
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak dneska sme po dohode s p. Svarcom chipli mojho tatosa,

co som stihol spozorovat: plyn reaguje v podstate okamzite, predtym tam bolo, aj ked male, ale bolo tam nejake oneskorenie ktore je teras prec...

motor ide lepsie do otacok, je citit ze to auto je proste o nieco zivsie, taha lepsie,

co sa tyka spotreby ... zatial neviem, ked stym spravim trocha viac km napisem viac...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubiki viem velmi dobre o com je chip tuning len ci ty vies .... ;)

nuz, teraz si sa vyfarbil, ze o tom vies velke prd!

chiptuningom sa menia parametre ako napr. predstih zazihu, mnozstvo paliva vstrektnuteho do spalovacieho priestoru, dlzka vstreku, predstrek, pri turbe aj plniaci tlak, atd. atd. cize kazdy chiptuner moze mat nastavene tieto parametre rozne a preto sa lisia aj vystupne namerane hodnoty. a ked uz chces porovnavat, tak musis brat udaje z rovnakeho motora, rovnakej brzdy a najlepsieho z rovnakeho auta, na ktorom sa chiptuning prevadza.

mimochodom, vo stvrtok som absolvoval u Cimbu chiptuning (vdaka Ivasovi, ktory to zorganizoval) a mam podobne pocity a skusenosti, ako opisuje. a okrem toho mi klesla priemerna spotreba vdaka vyssiemu krutiacemu momentu, cize sa investicia casom navrati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubiki nechcem sa stebou hadat ale jasne som ti napisal ze viem co je chip tuning a keby som nevedel tak by som tu nepisal to ze sa mi to nezda s parametrami.. ja som len bral parametre co udavaju chip tuneri. nic viac a tam sa mi tie parametre nezdaju... to je vsetko.. ale ...ako vidim stebou rec je zbytocna... pekny den ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...