Přejít na obsah

Výměna zámků pls pomoc


pattuning

Doporučené příspěvky

Zdravím,

vzhledem k tomu že jsem koupil auto z druhé ruky, chtěl bych vyměnit zámky. Sehnal jsem sadu zámků včetně vystřelováků a štítku. Mám staré klíče s D.O. a kódem 434MHz - je to na něm napsáno. Ke starým klíčům nemám štítek. Půjde mi to přes W.A.G. nakódovat a hlavně jak???? Kamarád má W.A.G v práci ale tvrdí že to bez původního štítku neudělá. Prosím o pomoc, podrobný návod nebo jestli mi to někdo přizpůsobí, nejlépe z Moravy.

Jedná se o Fabia I 1.4 16V r.v. 2002

Jinak jestli to tu někde je tak se omlouvám.

Díky všem odborníkům předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

vzhledem k tomu že jsem koupil auto z druhé ruky, chtěl bych vyměnit zámky. Sehnal jsem sadu zámků včetně vystřelováků a štítku. Mám staré klíče s D.O. a kódem 434MHz - je to na něm napsáno. Ke starým klíčům nemám štítek. Půjde mi to přes W.A.G. nakódovat a hlavně jak???? Kamarád má W.A.G v práci ale tvrdí že to bez původního štítku neudělá. Prosím o pomoc, podrobný návod nebo jestli mi to někdo přizpůsobí, nejlépe z Moravy.

Jedná se o Fabia I 1.4 16V r.v. 2002

Jinak jestli to tu někde je tak se omlouvám.

Díky všem odborníkům předem.

Vagem to nejde.Jde to jen Vag tachem který to umí načíst immo(štítek).

Editováno: , autor: Volvak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

vzhledem k tomu že jsem koupil auto z druhé ruky, chtěl bych vyměnit zámky. Sehnal jsem sadu zámků včetně vystřelováků a štítku. Mám staré klíče s D.O. a kódem 434MHz - je to na něm napsáno. Ke starým klíčům nemám štítek. Půjde mi to přes W.A.G. nakódovat a hlavně jak???? Kamarád má W.A.G v práci ale tvrdí že to bez původního štítku neudělá. Prosím o pomoc, podrobný návod nebo jestli mi to někdo přizpůsobí, nejlépe z Moravy.

Jedná se o Fabia I 1.4 16V r.v. 2002

Jinak jestli to tu někde je tak se omlouvám.

Díky všem odborníkům předem.

Cau. napis COSBYMU. On ti to urobi!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám vyměněné zámky a klíče za skopné, nakódovaný immo i ovládání dálkáčů ale nešlape mi kufr prostředním tlačítkem, musí se někde v komfortce povolit???

Další otázečka, půjde mi kabelem K-line přes VAG nastavit automatické rozvícení světel a automatické zamykání? U fabie 2003 a u Fabie 2005 (jak poznám CAN nebo neCAN jednotku)???

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám vyměněné zámky a klíče za skopné, nakódovaný immo i ovládání dálkáčů ale nešlape mi kufr prostředním tlačítkem, musí se někde v komfortce povolit???

Další otázečka, půjde mi kabelem K-line přes VAG nastavit automatické rozvícení světel a automatické zamykání? U fabie 2003 a u Fabie 2005 (jak poznám CAN nebo neCAN jednotku)???

díky

V BSG PŘIČTI 1024 MĚLO BY TO JÍT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...