Přejít na obsah

zhaveni


mtham

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Dobrý den. Asi se brzo pověsím, protože už fakt nemám sílu. Š. oct. 1,9 TDI, r.v. 2001, rozbliká se kontrolka žhavení - na VAG hlásí porucha snímače teploty paliva a horní a dolní mez něčeho, už nevím čeho. Prostě že čerpadlo je KO. Dám jiné čerpadlo, jezdí to 50 km a znova!!! Úplně to samé. Jelikož si nejsem jistý, že to čerpadlo bylo OK, tak dám další, už třetí, o kterém vím, že makalo, jezdím 205 km a to samé - včera jsme to přitáhli od německých hranic!!! Rozbliká se kontrolka žhavení, od té doby to ujede cca 3 km a konec!! Jsem zoufalý, za pomoc vedoucí k odstranění závady nabízím půl království! Moc díky.

PS: Měl jsem dvě čerpadla, která mi hlásila v mém autě tu chybu, připojil jsem je konektorem do jiného auta a VAG hlásí tu samou chybu, jako v mém autě, zkusil jsem to třetí, a bylo v pořádku. Dal jsem ho do svého a ujelo to těch 205 km. Už nemám další čerpadla, ani peníze a nervy a chce se mi z toho zvracet. Prosím zoufale o pomoc. Dík. milan.nepolisy@seznam.cz, 606 662 152

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj mam octavku tdi 66kw a po nastartovani zacne blikat zhaveni a startovat to de dobre i zhavici svicky jsou nove diky za rady

Mě stačilo vyčistit drát v nádobce na vodu (snímač na chladící kapalinu),blikající kontrolka žhavení signalizuje tři věci,tuším že ten spínač na brzdy,tu kapalinu a pak něco na motoru:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ak ti blika kontrolka zhavica, mas zaneseny brzdovy spinac. Skus ci ti svietia brzdove, ak nie, je to tutovka brzdovy spinac. Vymontuj ho, rozober a vycisti. Na kontakty strekni nejaky sprej na to urceny a spinac daj naspat. Ak brzdove svetla svietia, podario sa a kontrolka uz neblika. Ak nesvietia, spinac je na p..cu a kup novy, stoji cca 150 korun.

Mal som ten isty problem, a ked som na kontakty strekol sprej, prestalo to. Sice kontrolka zhavica neblikala vkuse, niekedy prestala, podla toho ako asi hrkalo s autom. Vsetko to robili tie kontakty v brzdovom spinaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den. Asi se brzo pověsím, protože už fakt nemám sílu. Š. oct. 1,9 TDI, r.v. 2001, rozbliká se kontrolka žhavení - na VAG hlásí porucha snímače teploty paliva a horní a dolní mez něčeho, už nevím čeho. Prostě že čerpadlo je KO. Dám jiné čerpadlo, jezdí to 50 km a znova!!! Úplně to samé. Jelikož si nejsem jistý, že to čerpadlo bylo OK, tak dám další, už třetí, o kterém vím, že makalo, jezdím 205 km a to samé - včera jsme to přitáhli od německých hranic!!! Rozbliká se kontrolka žhavení, od té doby to ujede cca 3 km a konec!! Jsem zoufalý, za pomoc vedoucí k odstranění závady nabízím půl království! Moc díky.

PS: Měl jsem dvě čerpadla, která mi hlásila v mém autě tu chybu, připojil jsem je konektorem do jiného auta a VAG hlásí tu samou chybu, jako v mém autě, zkusil jsem to třetí, a bylo v pořádku. Dal jsem ho do svého a ujelo to těch 205 km. Už nemám další čerpadla, ani peníze a nervy a chce se mi z toho zvracet. Prosím zoufale o pomoc. Dík. milan.nepolisy@seznam.cz, 606 662 152

a co ukazuje kanal 7 na studenem aute??? Nehrabal se nekdo v softweru???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...