Přejít na obsah

Autovysavač


Surger

Doporučené příspěvky

Mám dotaz na používání autovysavače.Jistě někdo má zkušenosti a tedy si nechám rád poradit.Chci si koupit malý akumulátorový, nicméně je důležité aby měl dostatečný výkon. Nejlepší jsou však zkušenosti od uživatelů na konkrétní typ. Tak prosím o tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já garáž nemám a nemám přístup někde na parkovišti k zástrčce tudíž vysavač na 12V je pro mě řešením. Proto právě hledám aspoň trochu vhodnou náhražku. Známí si koupily Rowentu a je to neskutečný "šunt". Člověk skoro ani necítí žádný podtlak při sání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádné ty aku nebo na zapalovač nekupuj, nemá to cenu, mají malý sací tah a budeš těžce zklamán. Musel by to být asi nějaký drahý model, ale nevým jestli s trím má někdo zkušenosti- s takovým dobrodružstvím, já bych se do něj nepouštěl. Prostě kdo má garáž se zásuvkou, tak starý z domácnosti klasický a ostatní bez el.mají smolíka :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim.... zalezi jak moc ses pinktlich... ja vysavam u pumpy, za desetikorunu, maximalne vyjimecne dvacetikorunu to mam vyluxovany, a staci mi to minimalne na mesic... takze me by se tech 890 korun za vysavac vratilo nejdriv cca za 5 let.... Navic poradne to vyluxujes jedine dobrym domacim vysavacem, ten na 12V nebude luxovat o moc lepe nez ty monstra u pump...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak nejakej doma je, ale bohzel aku a ma to baterku na 3.5 V nejak tak + adapter na 220V . Ja bych bral na tech 12V - primo do zastrcky - to by snad melo uz vykon :) ale saci vykon katastrofa - nenasaje to zadny kaminek a ma tu uzkou sterbinu predni - jinak pokud tam nechas posledni latkovej filtr teda pokud tam nejaky mas, tak vykon saci to straci, nejlepsi jen proste pytlik a vice fitry zahodit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas v dome ma duvernik zrovna ten na baterku na vysavani kaminku ze dveri vytahu, aby nedrhly dvere pri zavirani, ale co jsem videl a zkusil si to tak to zadny prebornik neni a osobne bych si ho teda nekoupil. Myslim ze je to zancka Rowenta, ale na tom asi moc nesejde a ten saci vykon bude u techto typu hodne slaby. A rikal, ze stejne moc nevydrzi a musi se casto dobijet.

Opravdu bud klasika u garaze nebo na benzince. A pokud na benzinkach cisti casteji ty kose s odsatym bordelem, tak neni co resit a za tech 10 kc pri trose rychlosti a sikovnosti se da zvladnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz na používání autovysavače.Jistě někdo má zkušenosti a tedy si nechám rád poradit.Chci si koupit malý akumulátorový, nicméně je důležité aby měl dostatečný výkon. Nejlepší jsou však zkušenosti od uživatelů na konkrétní typ. Tak prosím o tipy.

stojej za ho....,taky sem to zkoušel asi za 1100 elektrolux a nanic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak přesně ten Black&Decker mám doma. Z Electroworldu.

Kamínky to vysává pěkně. S čím má problém jsou vlasy, nitě a všechno co se chytá do koberce.

Ale na prach a ty kamínky se použít dá. Jen je škoda, že má jen ten špagát a ne akumulátor. Jsou u toho nástavce s hadicí a i stím se taky docela špatně manipiluje. Ale náhrada starýho vysavače to určitě adekvátní bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Takže si přišlo první luxování a jsem mile překvapenej, dokonce i malý kamínky to naprosto bez problémů nasaje ...

Je to na běžný smetí a binec, co člověk natahá do auta, ale samozřejmě když má někdo zadělaný koberečky, asi těžko mu pomůže vysavač, že ano ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Přidávam další zkušenosti, tentokrát už budu kritičtější:

- s výkonem spokojenost, platí, co jsem psal, na běžný smetí stačí, bere i kamínky,

- nepochopím, že je šňůra napájení tak tvrdá, špatně se ohýbá, díky tomu je horší manipulace s luxem,

- navíc je nic moc udělanej ten bajonet do zapalovače, sám se občas trochu povysune při živějšim luxování, takže se stává, že lux najednou přestane jít,

- na přední části je vysunovací štěrbinová hubice, ta by mohla jít hůř vysunout, nebo by mohla mít nějakou západku, protože občas, když člověk na ni víc zatlačí, zasune se.

Shrnuto, podtrženo - lux moje očekávání víceméně splňuje, luxuje se s nim dobře, jsou tu ovšem nějaký ALE, provedení, zvlášť od takovýho výrobce, mohlo bejt lepší ... :)

Editováno: , autor: rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravim panove, taky pridam svoji troskou do mlyna, videl jsem v globusu v tom elektru, vysavac takovej hnedej s cernou hubici, znacku nevim ale panove ten sal fakt jako PRASE!!! vzpomen jsem si na to tet kdys sem procital diskuzi, je uz to tak rok a tet lituju ze jsem si ho nekoupil, mozna zitra se stavim v globusu a cihnu po tom. a nebo kdyby mel nekdo cestu mrknete a dejte vedet dik :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě ruční nemá cenu kupovat. Aku. mají většinou malý výkon, ty do zástrčky v autě podle mě zbytečně vysávají baterku. Některé sice táhnou ze začátku fajn, ale motorek nevydrží. Takže to jistí starý domácí vysavač na chalupě, nebo když je v práci k mání průmyslový BOSCH - to ale musím dávat pozor aby to nenatáhlo celej koberec :D Jinak kdysi jako studentík jsem na brigádě v autoservisu vždycky vybíral z vysavače drobný atd., člověka by nenapadlo co všechno se tam dá občas najít... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...