Přejít na obsah

Samozatmavovaci zpetne zrcatko


tomina

Doporučené příspěvky

Zeleny je minus ?? od str. svetla?

Ako funguju tie cervene 'cat vision' diody na spodku? Ked som zapojil na stole + a - svietili stale.

Jo ta zelena je minus od stropniho svetla - jak otevres dvere tak ti komfortka pusti do svetla -12V a svetlo se rozsviti a v tu chvili by se ti melo zrcatko odtemnit, kdyz to nebudes mit zapojeny a v noci otevres dvere tak ti ztmavne. Je to blbost ale proc to nezapojit. Svetlo ze Supa na to ma primo jeden vyvod, potom ti zrcatko bude reagovat i kdyz si v noci spolujezdec rozsviti lampicku - roztemni se abys videl co se deje za tebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky ale mne to nepomoze ze dostane zrkadlo signal ked mam otvorene dvere. Ked niekto zapne svetlo to nema vela spolocneho s minusom od komfortky. Mozno ja idem na to nelogicky. Nema niekto DP na A6ku ?

to som nasiel:

Spiegel Pin 1: BNSTG Pin 18, Lichtschalter Pin 1, CH Modul Pin 4 und CH Modul Pin 8

Spiegel Pin 2: Masse

Spiegel Pin 3: BNSTG Pin 30

Spiegel Pin 4: Außenspiegel

Spiegel Pin 5: Außenspiegel

Spiegel Pin 6: Innenleuchte Pin 1

Innenleuchte Pin 11: BNSTG Pin 19

Editováno: , autor: mcsolle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas svetlo ze Supa, tak to napojis na pin primo k tomu urcenymu. Pokud ji nemas, tak to pripojovat nemusis nebo to napojis na cteci lampicku spolujezdce aby se ti nezaclonovalo kdyz treba spolujezdec cte z mapy a nebo to napichnes na minus co vede z komfortky a potom se nebude zaclonovat jen kdyz nekdo otevre dvere. Do lampicky jde stalych plus 12V a vse se spina minus 12V - a je jedno jesi je to minus z komfortky nebo minus ze spinace na svetylku. Kazdopadne to neni dulezity resit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel som si, ze problem bude so svetlom. Nemam svetlo zo supa, lebo mam cierny strop a teraz uz aj v zrkadle cat-vision. No podsvietenie mi dost chyba, je tazke v tme na ciernom strope najst vypinace. Zrkadlo som dneska namontoval, ale na str. svetlo som to este nezapojil ... skusim nieco vymysliet.

Neviete nahodou ci nepasuje tam nejake podsvietene svetlo v ciernej farbe? /viem, ze sa da supacke prestriekat ale nie je to ono, zaujima ma ci R32, cupra alebo RS6 nema nieco podobne/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Jo ta zelena je minus od stropniho svetla - jak otevres dvere tak ti komfortka pusti do svetla -12V a svetlo se rozsviti a v tu chvili by se ti melo zrcatko odtemnit, kdyz to nebudes mit zapojeny a v noci otevres dvere tak ti ztmavne. Je to blbost ale proc to nezapojit. Svetlo ze Supa na to ma primo jeden vyvod, potom ti zrcatko bude reagovat i kdyz si v noci spolujezdec rozsviti lampicku - roztemni se abys videl co se deje za tebou.

prosím tě píšeš, že světlo ze Supa na to má přímo vývod....jaký je to vývod....kam mám zapojit vývod ze zpětného zrcátka z pin6 do svorkovnice na stropním světle ze Suba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj kluci koupil jsem si vnitřní samozatmavovací zrcátko z O2 ,vím že pokud ho chci namontovat na svůj stávající držák musím vyměnit nožičku,ale chtěl bych to usadit na stávájící držák z O2 kde je i deštový senzor....Jde mi o to jelikož sám se do toho pustit nechci,,jestli by mi ve škodovce v servisu nějakým způsobem sundali stávající uchycení z čelního skla ze zrcátka z O1 a opět nějakým způsobem nalepili držák na zrcátko z O2 tak abych měl vše kompletní,tady jsem takové téma nenašel,pokud jsem špatně koukal omlouvám se....Pokud by mi někdo uměl odpovědět předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti podle mě asi nikdo neudělá.

Stávající držák zrcátka by se musel odseknout ze skla a je tam možnost že sklo praskne. Pak by se musel speciálním lepidlem nalepit ten držák z O2 co chceš ty.

Už jsem to párkrát dělal ale vždy na to lidi upozorňuji a neberu odpovědnost za poškození skla. Co si pamatuji tak to cca z 5 případů 3x praskne. A to jsem to dělal vždy na vyřízlém skle a měl jsem k tomu lepší přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Čau pánové, sehnal jsem si stmívací zrcátko z Leona, nasadil, zapojil 3 káblíky (hnědá, hnědá s proužkem a černo-modrej) na stropní lampičku. Cat Vision svítí, kontrolka zapnutí zrcátka svítí, jenže zrcátko se zatmavý jen když otevřu dveře.... Kde je chyba??? Pomůžete? auto viz. profil... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...