• Sdělení

• PTiCA

24.sraz SKODAHOME.cz – pozvánka   11.5.2017

Mediální skupina ŠKODA.NEVĚDĚT…, do které patří portály SKODAHOME.cz, SKODAKLASIK.cz, VW-scene.cz a partnerský SKODAMOTOR.cz pořádají 3.6.2017 v Triocampu Dolní Chabry již 24. Sraz SKODAHOME.cz pro všechny příznivce vozů s okřídleným šípem ve znaku a vozy VW koncernu.   Více informací zde: http://www.skodahome.cz/2017/05/04/24-sraz-skodahome-cz-pozvanka/  
Petr Čížek

Dálkové ovládání centrálu.Manuál zapojení.

12 příspěvků k tomuto tématu

Zdravím všechny. Koupil jsem použité dálkové ovládání do Felicie origo od Škoda ale nevím jak namontovat schéma zapojení jsme nedostal. Na bedně je číslo typu asi BKA 093 015. Scháním zapojení nebo náky manuál jak si s tím poradit. Díky

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Zdravím všechny. Koupil jsem použité dálkové ovládání do Felicie origo od Škoda ale nevím jak namontovat schéma zapojení jsme nedostal. Na bedně je číslo typu asi BKA 093 015. Scháním zapojení nebo náky manuál jak si s tím poradit. Díky

Napiš mi email.adresu pošlu Ti to schema.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím prosím kdyby bylo možné mi poslat to schéma zapojení toho dálkáče.

Můj mail: bzucik@volny.cz

Dikes

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím. Omlouvám se, že se zapojuji do rozhovoru, ale mohl bych tě také požádat o schéma zapojení?

Mám Felicii I 1,3 MPi GLXi r.1996.

Děkuji

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taky bych moc prosil o schéma zapojení.Moc děkuji.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jestli můžu poprosit taky o schéma.

e-mail: flacek@seznam.cz

Díky moc

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě by chtělo napsat jaké klíče k autu máš teď. Jestli obyčejné tak to tam nepůjde. Museli by se vyměnit i zámky a spínačka.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevím co je obyčejnej klíč. Ale mám ten plochej jak bývá u Fabie nebo Octavie, je v něm imobilizer. Dnes jsem si dal vyřezat vzor od zámečníka do té nové plažety podle mého původního klíče. Všechno je ok, jen bych právě potřeboval nějakej ten manuál jak zapojit řídící jednotku dálkáče k těm drátům co jsou v palubce za budíkama

Upraveno uživatelem Malta
citace předchozího příspěvku
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo tak to máš správné klíče. Ale to jsi nenapsal. Dřív tam byli takové obyčejné se zuby jen na jedné straně. Se zapojením neporadím. Já se nemám s elektrikou rád.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
:kol-48: tak nic teda. A jen tak pro info, k těm vystřelovacím klíčům se prodávají i planžety asi na 100 typů aut , takže to šlo i známímu, kterej si to dával právě na ten starší ,,zubatý'' klíč. Upraveno uživatelem Malta
citace předchozího příspěvku
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Předevčírem jsem dodělával DO s alarmem do Feldy.

Předem upozorňuji, že se to týká Felicie před FL protože po FL má pravděpodobně jiné relé (8 vývodů).

Starší relé má pouze 6 vývodu a jsou to obyčejné fastony.

Jednotka orig. centrálu se nachází za budíkama. Nutné odmontovat přední část palubky (návodu je na internetu dost) a jednotku uvidíte. Orig. centrál spíná na kostru, to jest přivede na žlutý a černý vodič mínus a dle toho se zamkne nebo odemkne. Pokud budete zapojovat motorky centrálu přímo na jednotku DO nebo alarmu, tak tento návod Vám pravděpodobně nepomůže a musíte se řídít dle návodu k jednotce.

Červený vodič - trvalé plus

Bílý vodič - mínus

Žlutý a černý - odemykání a zamykání pomocí mínusu. (teď nevím který je který)

Napojení blinkrů - u patice (žlutý konektor úplně vpravo) na výstražné blinkry jsou to vodiče černozelený a černobílý (v případě že to jednotka DO nebo alarmu neumí, tak je nutno přidat usměrňovací diody)

Spínané plus - buď napojení přímu o spínačky a nebo na spínač světel (žlutý konektor uplně vlevo) a černý vodič.

Dveřní spínače - levá strana u prahu, hnědobílá barva vodiče je spínaná kostra.

Vše ostatní je dle návodu k DO nebo alarmu.

Takto to mám zapojené já, doporučuji si přečíst návod a schéma zapojení vašeho zařízení aby nedošlo k poškození!!!

Upraveno uživatelem flacek
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se