Přejít na obsah

schopny servis v blizkosti ZVOLENA pre ŠKODA auto


Gembler

Doporučené příspěvky

svagrovi som dojednal tutovku - OCTAVIU :palec2: ten pan ju doviezol z RAKUSKA od prveho majitela 9/2007 mala 81 000km najazdil na nej 8 000km a dnes som s nim bol, podla jeho slov mu nezalezi na tom ci sa preda alebo nie bolo to jasne s jeho slov povedal ze zlavu neda lebo to auto je dobre a ze inzerat dal len preto ze zivit 3 auta je moc ale inak ze by si ju nechal a preda jedno s tych dvoch! v stvrtok mame ist po nu ale este pred tym by som chcel majitela vziat niekde do nejakeho dobreho servisu kde by mi auto pozreli a povedali co je na nom zle?

PS. napadla ma este jedna vec skocit do nejakeho bazaru AAA, DAREX pod zamienkou ze chcem auto predat - nech mi ho tam technik pozrie a povedia mi cenu a hlavne zavady ktore to auto ma :kuk:

co poviete oplati sa za 420 000Sk 11/2003 Laurin&Klement 4x4:help:

21052008411fr0.jpg21052008413yr2.jpg21052008414bn8.jpg21052008415li9.jpg21052008409ss6.jpg21052008410ny7.jpg

Editováno: , autor: Gembler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahoj, ja som zo zvolena a zistil som ze sused podo mnou je velmi sikovny elektrikar. maju firmu na tunind TDicok (nie, nie je to tuzing), diagnostiku, motorovu brzdu. Do elektriky sa fakt velmi vyzna, mozem odporucit.

Najdes ho v tej novej budove, ktora je po pravej strane stvorprudovky smerom do kovacovej pred krizovatkou do dediny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...