Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

Myslím že u PČR to není žádnej medík ať jezdíš nebo si pochůzkář. Jsou místa kde se prošustruje mnohem víc jakoby z našich peněženek a nikomu to nevadí a nepoukazuje se na to. :feve:

Jsme totiž národ věčných stěžovatelů a závistivců...pořád vidíme nějaké problémy a hledáme je i tam kde nejsou...

Myslím že kdybysme se každý starali nejdříve sami o sebe tak se budeme mít všichni lépe...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm taky jsi se mohl dát k PČR a dávat tomu za naše prachy...nevím ale příjde mi to jako závist...

kdepak, jen to není úplně v pořádku. Pokud budou u soukromé firmy, pak to neřeším, je to věc majitele, jestli s tím souhlasí nebo ne a jak si to případně hlídá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já být jejich šéf ja bych jim dal čumět na ojetý pelechy, hybaj na ulici a sbírat dušičky(pokuty) zdraví vrchní policejní pekelník Miles :p PS doufám, že si nevybíraly káru co si po šichtě koupí, tay už jsem o podobným slyšel :feve:

no coby, normálně koukali co je v nabídce. Buď jen tak nebo jeden z nich chce něco koupit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že u PČR to není žádnej medík ať jezdíš nebo si pochůzkář. Jsou místa kde se prošustruje mnohem víc jakoby z našich peněženek a nikomu to nevadí a nepoukazuje se na to. :feve:

ale vadí, ale bohužel to jako jednotlivec nemáš šanci s tím něco udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

hele Luky, chceš mi říci, že oni opravdu někde něco sesmolili (sepsali)? Podle mne se spíše na to vysrali a tím, že ses ozval, tak se ti jen omluvili a napsali něco o prověření a nápravě, že je to tak? ;)

Jinak musím říci, že si to napsal moc pěkně. By mne zajímalo, kdo ti radil do klávesnice :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele Luky, chceš mi říci, že oni opravdu někde něco sesmolili (sepsali)? Podle mne se spíše na to vysrali a tím, že ses ozval, tak se ti jen omluvili a napsali něco o prověření a nápravě, že je to tak? ;)

Jinak musím říci, že si to napsal moc pěkně. By mne zajímalo, kdo ti radil do klávesnice :D

nééé naskenuju tedy jak první dopis s magistrátu tak i ten druhý s tím pozastavením OK??? myslíš, že bych se jim tam připomínal, že jsem stál někde na chodníku před barákem a byl zvědav jestli se to nějak řeší a úplně za zbytečnou věc kůli dvou debílkům kteří prostě museli rejpat bych měl platit pokutu?? neblázni... normálně mi v prvním dopise přišlo že jsem spáchal přestupek proti bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích podle ust. § 22 odst. 1 písm. 1 zákona ČNR č. 200/1990 Sb., o přestupcích, ve znění pozdějších předpisů mi uložili v příkazním řízení pokutu, jejíž výši v souladu s ust. § 12 odst. 1 a § 13 odst. 2 zákona ČNR č. 200/1990 Sb., o přestupcích vyměřují pokutu ve výši 1500,- Kč. Odůvodnění: Z došlého oznámení přestupku , zaslaného MP hl. m . Prahy bla bla bla bla (ADRESA, moje údaje, místo toho přetupku, zn. auta a všc kterou jsem spáchal. Toto měli nafoceno z místa přestupku a shora uvedeným písmeným oznámením o podezření ze spáchání přestupku, sepsaným strážníky MP, kteří mě ztotožnili podle OP jako řidiče podezřelého z výše uvedeného jednání. Ke zjištění skutečnosti - přestupku jsem se jako já Lukáš nevyjídřil, oznámení nepodepsal... a další kecy bla bla bla. Dále pak píšou že jsem svým jednáním porušil povinnost vyplívající mi z ust. § 53 odst. 2.... a dlaší kecy... načež jsem jim tam poslal toto vyjádření viz výše a pak mi došel dopis že je to jen ztěží prokazatelné a tudýž nic platit nemusím...

Editováno: , autor: perníkář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri patecni ceste z Usti do C. Krumlova jsem videl na vlasti oci hlidku, jak zastavuje typka v BMW, ktery predjizdel z prava lol hlidka jela primo prede mnou a jak chlapik prosvistel, tak zapli majaky a hura za nim. Ani neprotestoval a hned zastavil :palec2: takhle by to melo byt porad. Chvalim, dobra prace :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...