Přejít na obsah

dodělaní neorigo centrálu+DO Rakso


rakso.cz

Doporučené příspěvky

Na mých stránkách www.rakso.cz nabízím nový typ Vystřelovacích klíčů. Zesílné provedení, věrná kopie VW. Obsahuje již modul dotažení oken. A hlavně, má plovoucí kód. Cena stejná.

Znáš někoho,kdo by mi to dokázal předělat z nynějších origo klíčů z okolí Ostravy?Se vším všudy i s výměnou imobiliseru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Na mých stránkách www.rakso.cz nabízím nový typ Vystřelovacích klíčů. Zesílné provedení, věrná kopie VW. Obsahuje již modul dotažení oken. A hlavně, má plovoucí kód. Cena stejná.

Není lepší koupit už rovnou toto http://www.rakso.cz/detail/autoalarm-s-vys...lovoucim-kodem/ ? je to i s alarmem

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sem ještě koukal tak by mě zajímalo jaký je rozdíl mezi http://www.rakso.cz/detail/dalkove-ovladan...lovaci-klice-1/ a tím přímo na octavii podle mě jen v návodu který je v druhém příipadě přizpůsoben přímo na octu.

je tam rozdíl v návodu a v tom, že je už upravené zapojení na octávii a obsahuje i diody k blinkrům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem to sice pres aukro, ale jsem maximalne spokojeny, okna dojizdeji, dokonce funguje i odskok patych dveri... proste bomba... mel jsem pred tim cinsky vystrelovak na passatu a ten se musel co mesic dotahovat, jinak uz povoloval, tady zatim mesic a je vse ok...nekde tady na foru je pan, co posila zdarma znacky, puvodni VW jsem vyloupl a krasne sedl original znacek skoda, ted to nepozna snad ani nejvetsi odbornik :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem to sice pres aukro, ale jsem maximalne spokojeny, okna dojizdeji, dokonce funguje i odskok patych dveri... proste bomba... mel jsem pred tim cinsky vystrelovak na passatu a ten se musel co mesic dotahovat, jinak uz povoloval, tady zatim mesic a je vse ok...nekde tady na foru je pan, co posila zdarma znacky, puvodni VW jsem vyloupl a krasne sedl original znacek skoda, ted to nepozna snad ani nejvetsi odbornik :-)

Chtel bych se zeptat jak si zprovoznil odskok kufru? Odskok snad ani nejde u octavia1 udelat ne? Nebo myslis jen samostatne odemceni kufru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec hoši,

jak jste spokojeni s neorigo vystřelovacími klíči RJ CZ KEY?

no vám povím že já jsem zklamaný,kupoval jsem je z www.9000.cz vše je tedy funkční jak má,to mohu říct že jsem spokojen,nastává však problém u té překlápěcí vačky,kde je zašroubovaná ta planžeta toho klíče,po čase to začne praskat a nedá se s tím nic udělat,tak tedy jsem poslal již 3 klíče na reklamaci,což mi ochotně a bez poznámek vždy vymění za nový(poslední výměnou se mi vrátil starý klíč s novým vrškem),jen mi to nepíší do záručního listu,tam čuju podfuk,páč tentokráte bych měl už nárok na vrácení peněz,protože jsem reklamoval 3x stejnou věc.nehledě na to že vyjádření od prodejce se mi taky nedostalo,ani že by se zamyslely nad tím proč to praská,ani že bude vypracován nový model klíčů - lepší,prostě nic.mně už to nebaví,znovu mám naprasklou tu vačku,znovu to budu muset posílat poštou a rád bych se dočkal něčeho lepšího.přemýšlel jsem koupit origo klíče a zkusit je naprogramovat na tento stávající system dálkového ovládání,myslíte že by to šlo?když výrobce toho neorigo píše že je možné naprogramovat do řídící jednotky dálkového ovládání až 6 ks ovladačů?nebo myslíte že by se mi vešel vnitřek tohoto neorigo klíče do toho origo aby to fungovalo jak má?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite se ti nepovede naprogramovat origo vystrelovak na tuhle RJ. Navzajem si to nebude rozumet, jediny co by mozna slo je, zkusit to napasovat do origo vystrelovaku. Kdyby si se s tim chtel hrat, muzu ti nabidnout jeden tritlacitkovej vystrelovak, je to jen ta cast dalkoveho ovladani, ta se sklopnym klicem by se musela sehnat jinde. Ovladac je plne funkcni, pouzivany par mesicu. Na naky rozumny cene bysme se dohodli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite se ti nepovede naprogramovat origo vystrelovak na tuhle RJ. Navzajem si to nebude rozumet, jediny co by mozna slo je, zkusit to napasovat do origo vystrelovaku. Kdyby si se s tim chtel hrat, muzu ti nabidnout jeden tritlacitkovej vystrelovak, je to jen ta cast dalkoveho ovladani, ta se sklopnym klicem by se musela sehnat jinde. Ovladac je plne funkcni, pouzivany par mesicu. Na naky rozumny cene bysme se dohodli..

no,já to tu psal hlavně proto že tady jsou v nabídce ty vylepšený klíče,jak jste s nimi spokojeni,případně bych zkusil ty origo.

ta nabídka od tebe je mi asi k ničemu,horko těžko bych právě sháněl druhý kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,já to tu psal hlavně proto že tady jsou v nabídce ty vylepšený klíče,jak jste s nimi spokojeni,případně bych zkusil ty origo.

ta nabídka od tebe je mi asi k ničemu,horko těžko bych právě sháněl druhý kus.

To by mě taky zajímalo, ta nabídka od rakso.cz vypadá zajímavě....možná bych do toho šel, ale bojím se, že by to taky po nějaké době začalo praskat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji členům fora za náměty.

V prodeji již NOVÝ TYP Vystřelovacích klíčů. Je pravdou, že předchozí provedení u některých jedinců prasklo v uchycení planžety. Je nutno, pokud je zamknutý volant, pootočit volantem a poté klíčem. Za to žádný prodejce nemůže, hlavně když jde reklamovat...Ale neřešme minulost...

Editováno: , autor: rakso.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji členům fora za náměty.

V prodeji již NOVÝ TYP Vystřelovacích klíčů. Je pravdou, že předchozí provedení u některých jedinců prasklo v uchycení planžety. Je nutno, pokud je zamknutý volant, pootočit volantem a poté klíčem. Za to žádný prodejce nemůže, hlavně když jde reklamovat...Ale neřešme minulost...

Je tady leden a proto čas na další akci:

Dálkové ovládání centrálního zamykání - nové provedení s plovoucím kódem a zesílené proti rozlomení,přímo upravené na OCTAVII- typ vystřelovací klíče za cenu 900,-Kč

[/center]

Navíc jako bonus u tohoto nového typu je již integrován impuls pro zavření oken v délce 20s.

Akce do konce LEDNA 2008

Cena na e-shopu je 1030,-Kč. Sleva tedy 15% pouze pro členy SkodaHome forum.

Objednat možno na mém e-shopu http://www.rakso.cz/detail/skoda-octavia-d...relovaci-klice/ Do vzkazu k objednávce uveďte své jméno na foru SkodaHome.cz. Skladem je několik desítek kusů, posílám druhý den. Možnosti platby zvolte v objednávce na www.rakso.cz V dodávce záruční list,daňový doklad a návod pro montáž do vozidla Octavia I.

Zároveň děkuji adminům, že příspěvěk, ač komerční, ponechají na foru a nesmažou jej. Ono ušetřit celých 130,-Kč se hodí.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji členům fora za náměty.

V prodeji již NOVÝ TYP Vystřelovacích klíčů. Je pravdou, že předchozí provedení u některých jedinců prasklo v uchycení planžety. Je nutno, pokud je zamknutý volant, pootočit volantem a poté klíčem. Za to žádný prodejce nemůže, hlavně když jde reklamovat...Ale neřešme minulost...

Je tady leden a proto čas na další akci:

Dálkové ovládání centrálního zamykání - nové provedení s plovoucím kódem a zesílené proti rozlomení,přímo upravené na OCTAVII- typ vystřelovací klíče za cenu 900,-Kč

[/center]

Navíc jako bonus u tohoto nového typu je již integrován impuls pro zavření oken v délce 20s.

Akce do konce LEDNA 2008

Cena na e-shopu je 1030,-Kč. Sleva tedy 15% pouze pro členy SkodaHome forum.

Objednat možno na mém e-shopu http://www.rakso.cz/detail/skoda-octavia-d...relovaci-klice/ Do vzkazu k objednávce uveďte své jméno na foru SkodaHome.cz. Skladem je několik desítek kusů, posílám druhý den. Možnosti platby zvolte v objednávce na www.rakso.cz V dodávce záruční list,daňový doklad a návod pro montáž do vozidla Octavia I.

Zároveň děkuji adminům, že příspěvěk, ač komerční, ponechají na foru a nesmažou jej. Ono ušetřit celých 130,-Kč se hodí.

Děkuji.

za tu první větu bys zasloužil do huby kolego!!!!!!!!!!!!!!si myslíš že jsme takový lamy a neumíme pootočit zamčeným volantem abychom mohli otočit klíček v zapalování?????SE PROBER!!!!!!!!

prostě uznej že první sada neorigo klíčů se prostě nepovedla a je ne? :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za tu první větu bys zasloužil do huby kolego!!!!!!!!!!!!!!si myslíš že jsme takový lamy a neumíme pootočit zamčeným volantem abychom mohli otočit klíček v zapalování?????SE PROBER!!!!!!!!

prostě uznej že první sada neorigo klíčů se prostě nepovedla a je ne? :aggressive:

Kolego a jiní...

neveřil by jsi, ale našlo se pár lidí, kteří mi i přiznali, že jim to prasklo právě v tomto případě. měli zamknutý zámek volantu a vrazili tam klíč.....

Ale vždyť o nic nejde. já to přeci neřeším.... Prostě prasklo, tak to vyměním.

nedovolím si říci o nikom, na tomto skvělém fóru, že je lama... Někdo umí to a někdo ono. A právě pro toho, kdo neumí nebo neví je toto forum...

Trošku Ti, a nejen Tobě, osvětlím historii Vystřelovacích klíčů: Je pravdou, že je prodávám již nejméně dva roky. Model, který se sem dovážel přes Slovensko od nejmenované firmy byl jediný na našem trhu. Prostě nikdo jiný nebyl a i já jsem to bral od nich. Prodalo se jich požehnaně, i díky tomuto foru. Ale jak říkáš a někteří členové vědí, uchycení pro planžetu bylo slabší a někdy to prasklo. s tím já nic neudělám, nebyl jsem dovozce, pouze prodejce. a jako správný prodejce řeším i reklamace. Stalo se, prasklo, neřeším, vyměním... Navíc tento typ neměl některé vlastnosti jako nový typ. Neměl plovoucí kód, neměl dotahování oken, nebyl zesílen...

Proto jsem kontaktoval někoho jiného, získal zastoupení pro ČR a dovezl, a zatím jako jediný, společně s mými odběrateli, prodávám nový druh klíčů. Jsou zesílené, s logem na zadní straně a plovoucím kódem. Prodávají se od 16.12.2007 a zatím žádná reklamace. Sám jsem je před prodejem zkoušel a je to jiný kafe. Nechválím, vysvětluji, prodávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Prosím pomoc,koupil jsem dálkové ovládání k centrálu.a vůbec nevím kam mám zapojit 6 drátů těch vrchních dle obrázku.post-14670-1200511840_thumb.jpg

To su asi vstupy a vystupy z relatok (ovladanie centralu).... musis tam mat niekde vnutorne zapojenie relatok. Co tak oskenovat a poslat sem cely manual...

Editováno: , autor: octavio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pesimisto.... Prodáno do dneška 740ks a ŽÁDNÁ reklamace...Nejdříve vyzkoušej a potom hodnoť kol8

Jedna byla, ale netýkala se klíčů jako takových. Jen se vloudila chybička s planžetama. Porovnával jsem vyklání planžet origo a rakso a je to opravdu stejný. Holt na těch prvních se made in China učíla . Jen mě překvapila dálka z jaké je možno ovládat. Jelikož, to nemá funkci znovu uzamčení tak jsem radši střihnul anténu,ať to nemá takový dosach. Jinak fakt můžu doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já jsem si je také objednal přišli do druhého dne namontovat jsem to také zvládl fungují bezvadně.

Ale dosti velký problém teď řeším s vybroušením tady v Českých Budějovicích mi to nikdo nechce udělat že je to prý moc tvrdé. Proto prosím někoho kdo mi poradí kde mi to vybrousí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...