Přejít na obsah

Montáž tempomatu do Octavie I


ado1973

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdar, čekám až mě příjde tempomat, mám ele. plyn u 1,6 75kW r.2001.... post-23-1156182784.gif

A tak mě napadlo, nebudu mít s novou páčkou i konfortní blinkry jako to má OII??

http://www.hamar.cz/...zi-kolebka.html

Už to jezdí samopost-23-1156182784.gif , lepší věcičku snad na oktě neznám ale nemám kontrolku sad.gif jako má OII, hmmm neva...

Všem tempomat vřele doporučujugod3.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojuju si tempomat na Octavii I (1,9 TDI MR 2000). Zapojil jsem 4 kabely do svorkovnice v oddělovacím prostoru (T10k/1,2,3,9) a ještě jeden červeno-černý kabel bez jakéhokoli konektoru mi zbývá. Nevím kam přesně ho zapojit a zda je to už vše k zapojení.

V návodu k montáži od Škodovky jsem se totiž dočetl něco o tom, že se musí z pojistkového boxu vyndat černomodrý drát a vložit

ho do přiložené jednopólové svorkovnice, ale já v kabeláži žádnou nemám.

V dalším návodu jsem četl jen o zapojení těch 4 kabelů do svorkovnice v oddělovacím prostoru a zbývající kabel připojit pod matici X75.

Tak v tom mám guláš zda mi poslali vubec správnou el. instalaci. Poradíte mi prosím?! Předem moc dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...