Přejít na obsah

Montáž tempomatu do Octavie I


ado1973

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Prosím o radu mám Octavii 1,9 TDI r.v. 2002, chci připojit Tempomat.

Ale na černé 10 pólové svorkovnici v oddělovacím prostoru do které se má připojit kabelový svazek od tempomatu už jsou připojeny jiný dráty (protikus co je blíž k pedálům ) na PINU 1 - FIALOVOČERVENÝ, PIN 2 - FIALOVÝ, PIN 3 - ŽLUTÝ, PIN 9 – ZELENÝ tak nevím jestli je to před příprava z výroby nebo je tam něco jiného připojeného nebo ty kabely můžu odpojit a dat tam ty nové dráty od tempomatu.

Předem děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož nejsem až tak moc znalý, ale v sobotu jsem si ho úspěšně nainstaloval a tu svorkovnici jsem měl skoro prázdnou dle přiloženého manuálu, tak by tam už mohla být předpříprva pokud se dělala, ale ty kabely by ti měli někde končit asi tedy u toho lucase.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže DP říká:

T10k - černá , připojení tempomatu

piny:

1 modrý 0,35 - T10v/2

2 červenožlutý 0,35 - T10v/3

3 černožlutý 0,35 - T10v/4, 7

9 bílý 0,35 - T10v/5

T10v - svorkovnice na páčce tempomatu

Pokud tam máš nějaké dráty, tak by musel být konektor u páčky, ale nezdají se mi ty barvy, co píšeš, nepleteš se, nezačal jsi piny počítat odjinud??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nepletu piny jsou skoro všechny osazeny kromě 6,7,8 a 10. Přiložim nějaký fotky omluvte kvalitu.Jinak je tam zatím ta packa co je na fotce je neni jen on a off a nevím vůbec kčemu to slouží (světla???). Je možný aby bylo připojeny na těch pinech něco jinýho než tempomat? Že bych je odpojil a dal tam nový dráty protože nevím kam tyhle co tam momentalně mám připojeny až vedou.

post-7984-1179827599_thumb.jpg

post-7984-1179827612_thumb.jpg

post-7984-1179827641_thumb.jpg

post-7984-1179827765_thumb.jpg

Editováno: , autor: Strogi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jasné, jak píše dejdar, byl tam nebo je multifunkční volant, pokud ho tam máš, tak no problem, pokud ne, tak by ho chtělo někde sehnat a zjistit, jestli je tam ještě i jednota multifunkčního volantu a nebo tam dát tu novou páčku, co jsi si koupil, piny odpojit a zapojit nové.

Je možné, že to auto bylo bourané a vyletěl bag, tak tam někdo dal bag z normálního volantu, v tom případě by stačilo sehnat bag na multifunkční volant a ty tlačítka.

PS: lepší je multifunkční volant. je to IN

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice děkuji za odpovědi. Moc jste mě nepotěšili s tim airbagem jen doufam že ten pytel vyletěl sam a né díky havárce nebo že se ten volant někomu hodil. Jinak jsem stím byl na zvedáku když jsem to kupoval kde na to čučeli 3 klempíři (známí) tak snad by to poznali kdyby to bylo někdy rostřelený.

Jinak ještě otázka kde tak asi mám hledat tu jednotku od toho multifunkčniho volantu. A kolik tak zhruba stoji ten multifunkční volant kde se dá sehnat za rozumný peníze.

Editováno: , autor: Strogi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možné, že se ten volant někomu hodil, tak ho normálně vyndal a dal jiný, ta jednotka je ve sloupku řízení, snad si to nepletu s OII. Jestli máš navigaci HF nebo origo radio, tak by byl multifunkční volant dobrej, ale jestli jsi si koupil už páčku na tempomat, tak si jí tam klidně dej, pokud nechceš kupovat nový volant, to je na tobě. Osobně mít tu možnost MV tak bych do něj šel, ale je to investice cca 4 - 5tis s bagem, ten starej volant s bagem prodáš tak za 2tis a tu páčku, co jsi si nejspíš koupil, tak taky prodáš, o to je docela zájem

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No momentálně tam zatím dám tu pačku co jsem koupil. Taky jsem došel k tomu stejnýmu názoru, že se někomu ten volant hodil.Časem ten multifunkční volant snad dodělam, až nějakej za rozumnou cenu seženu nejprve musím zjistit co tam vlastně všechno zůstalo a co tam chybí. Ještě jednou moc děkuji za odpovědi :palec2:

Editováno: , autor: Strogi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Když tam dáte s kolébkou ze superba,tak stojí 800 kč....

Tak tak kupoval jsem kolébku za 825,-(oct i +sub)a s tlačítkem má stát +-2500,-(Fabie (orig díly )

Tempomaty v sadě třeba (Molpir a stualarm) tam mám pocit ,že je cena stejná(ta nebo ta --1700+dph.)ale jiné el. na dané auto

Mě vyhovuje kolébka--jednoduší mačkání -jde z lehka .Tlačítko má tuhej přepínač na tu jednu funkci.

Jinak je to buřt .

Muj názor čauky Evry (je to dobrej názor nebo blbej náz. nebo jakej je to náz......... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tam dáte s kolébkou ze superba,tak stojí 800 kč....

Tak tak kupoval jsem kolébku za 825,-(oct i +sub)a s tlačítkem má stát +-2500,-(Fabie (orig díly )

Tempomaty v sadě třeba (Molpir a stualarm) tam mám pocit ,že je cena stejná(ta nebo ta --1700+dph.)ale jiné el. na dané auto

Mě vyhovuje kolébka--jednoduší mačkání -jde z lehka .Tlačítko má tuhej přepínač na tu jednu funkci.

Jinak je to buřt .

Muj názor čauky Evry (je to dobrej názor nebo blbej náz. nebo jakej je to náz......... :p

Ok je to tak. Ale koupit se dá na TZV dlouhodobou objednávku u Škodovky za cca 690,-. Tewrmín dodání přitom bývá do cca 14 dní. pokud ho koupíš ihned na pultě , nebo objednávka do 24 hod - pak cena jak píšeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tam dáte s kolébkou ze superba,tak stojí 800 kč....

Tak tak kupoval jsem kolébku za 825,-(oct i +sub)a s tlačítkem má stát +-2500,-(Fabie (orig díly )

Tempomaty v sadě třeba (Molpir a stualarm) tam mám pocit ,že je cena stejná(ta nebo ta --1700+dph.)ale jiné el. na dané auto

Mě vyhovuje kolébka--jednoduší mačkání -jde z lehka .Tlačítko má tuhej přepínač na tu jednu funkci.

Jinak je to buřt .

Muj názor čauky Evry (je to dobrej názor nebo blbej náz. nebo jakej je to náz......... :p

Ok je to tak. Ale koupit se dá na TZV dlouhodobou objednávku u Škodovky za cca 690,-. Tewrmín dodání přitom bývá do cca 14 dní. pokud ho koupíš ihned na pultě , nebo objednávka do 24 hod - pak cena jak píšeš.

Prosím tě nemáš kontakt kde tem tempomat s kolébkou objednat?A je to komplet i s kabelíží?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...