Přejít na obsah

Montáž tempomatu do Octavie I


ado1973

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit se zapojením tempomatu na octavce 1,9 TDI protože v návodu, který mám ze světa motorů, jsou trošku jiné barvy na vodičích a to takto:

V návodu – modrý, červenožlutý, černožlutý, bílý s piny na konci a modročerný bez pinu.

Já mám – modrý, červenožlutý, žlutý dvojitý, bílý s piny na konci a modročerný bez pinu

Doufám, že nemám jinou kabeláž (8E0 971 980) a že to takto můžu zapojit a ještě bych potřeboval poradit, kam se přesně zapojuje ten vodič bez pinu, jestli to chápu dobře tak na +12 V.

Děkuji všem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledej šmudlo... ne fakt, ale cca 4 řádky nad tvým tématem je založeno stejné "Montáž tempomatu" a dokonce je tam naskenovanej manuál, jak to instalovat.

To jsem samozřejmě četl ;) a nejen to, hledat umím, návod jak píšu mám, jenom mě zarazila jiná barva jednoho z vodičů, ale to bude nejspíš detail v pátek se do toho pustím a uvidím, jen jsem chtěl mít jistotu. Podle čísla (8E0 971 980) by to mělo sedět.

Editováno: , autor: luboš69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
Chtěl jsem se zeptat,tempomat fungoval bez problému a jednou že si ho zapnu a ono nic,několikrát jsem se ppokoušel a pořád nic...nevíte čím to může být...že by odešlo rele,nebo nějaká pojistka?díky za rady...octavia 99 TDI 81kW

Zkontrolovat pojistky, diagnostiku - jestli fungují tlačítka... kabeláž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
prosím te pujdemi tempomat na 1.8 turbo z 99?je to l+k?ted mi ho tady nabit za 650 kč! dík

Asi máš kod AGU=lako na plyn,i tam to jde ale musíš mít klapku a ř.j motoru,co ho podporuje,je jich málo,já to scháněl skoro rok,kdyby Tě zajímala čísla tak písni a já na to kouknu,jinak klapku a ř.j motoru co podporuje tampomat měly často 1.8T s automatickou převodovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jestli k montáži tempomatu do O1 TDI je třeba koupit celou sadu tzn páčku + kabeláž, nebo stačí koupit pouze páčku a káblík se použije ten co je? Samotnou páčku mají v autokelly za 1200,- ale sada kde je zjevně jen o káblik navíc stojí na internetu kolem 2600,-. Páčka od autokelly není značková ale přece rozdíl 1400,-.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...