Přejít na obsah

Montáž tempomatu do Octavie I


ado1973

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak už mám páčku hotovou, našel jsem dráty i tak jak patří, je to stejné jak u 4kového golfa, teď jen zaktivovat, musím ke kamošovi, mě skolabovalo PC/disk/, když se daří tak se daří, popíše mi někdo jak se to přes VAG aktivuje, je to tu někde posané, ale já to pořád nwůžu jaksi najít. Díky moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim , chci se optat, mám Octaviu 1,9Tdi 81kW r.v. 2001 , koupil jsem tempomat , poradí někdo jak na montáž ,anebo kde bych mohl v libereckém kraji nechat namontovat?? Je v té octavii už elektrika připravena na ten tempomat??? anebo musim koupit kabeláž taky??

díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim , chci se optat, mám Octaviu 1,9Tdi 81kW r.v. 2001 , koupil jsem tempomat , poradí někdo jak na montáž ,anebo kde bych mohl v libereckém kraji nechat namontovat?? Je v té octavii už elektrika připravena na ten tempomat??? anebo musim koupit kabeláž taky??

díky moc

Pokud jsi koupil Tempomat tak k tomu byla snad i kabeláž né?Tady na fóru je spousta fotek,návodu jak to namontovat stačí HLEDAT.Navíc je tu hodně šikovnejch lidí kteří jsou schopni to i namontovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim , chci se optat, mám Octaviu 1,9Tdi 81kW r.v. 2001 , koupil jsem tempomat , poradí někdo jak na montáž ,anebo kde bych mohl v libereckém kraji nechat namontovat?? Je v té octavii už elektrika připravena na ten tempomat??? anebo musim koupit kabeláž taky??

díky moc

stačí vyměnit levou páčku pod volantem a VAGEM aktivovat.... a jedeš :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem obě páčky vcelku (z bouračky) ,bez kabeláže.. řekl mi že modely od r.v 2001 už to maj origo natahané ty kabely, a stačí tam jen šoupnout tu páku . Takže kabeláž koupit.. co to stojí?? Jojo ,schema na zapojení jsem četl .ted už mi jde jen o to ,abych to nerozmontoval a ten kabel tam nebyl. Takže radši s kabeláží..

díky

Editováno: , autor: Lukáš85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem obě páčky vcelku (z bouračky) ,bez kabeláže.. řekl mi že modely od r.v 2001 už to maj origo natahané ty kabely, a stačí tam jen šoupnout tu páku . Takže kabeláž koupit.. co to stojí?? Jojo ,schema na zapojení jsem četl .ted už mi jde jen o to ,abych to nerozmontoval a ten kabel tam nebyl. Takže radši s kabeláží..

díky

Kdo rikal ze od rv 2001 je origo kabelaz natazena? A odkud kam? Je to mysleno od RJ motoru do meziprostoru nebo i z meziprostoru az k pacce?

Mam mr 2002, je to uz sice nejaky ten patek ale tempomat sem si dodelaval a kabelaz sem pridaval od packy do meziprostoru. Tak nevim, tomu ze by kazda oktavka od rv 2001 mela mit natazenou celou kabelaz pro tempomat moc neverim

Editováno: , autor: tucnak01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj...

Tak to teda zírám jak může někdo říci , že stačí u O1 dát jen páčku na Tempomat....nikdy tam neni nic připravené na nic!co neni objednané v autě jako vybavení tak tam prostě neni ani drátek navíc......

k tempomatu....u TDI je dotaženo do mezi prostoru a né k páčce ..ostatní se musí dodělat!!

u benzínů hlavně u 1.8T atd se musí dodělat kompletně v mezi prostoru nic neni.....

u TDI lze u všech modelů......dodělat

u benzínů klasickou cestou jen u elektronického plynu bez lanka!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...