Přejít na obsah

Montáž tempomatu do Octavie I


ado1973

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tak jsem si dneska taky namontoval tempomat ale nefunguje. Aktivoval jsem ho ve vagu, v nameřenejch hodnotách mi to ukazuje že je aktivován ale ať s ním dělám co chci tak v bloku naměřených hodnot se nic nemění (jakoby nebyl zapojen), reaguje to jen na brzdu a spojku. Aktivaci jsem provedl bez nastartovaného motoru (s nastartovanym motorem to nejde, nahlásí to že řj motoru nepřijala login).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ták jo už to jde, Nějak mi to nedalo a musel sem se jít ještě teď na to mrknout. Asi začnu chodit kanálama, taková blbost. Sem rozdělal plasty kolem volantu a pořádně mrknul na konektor od tempomatu, zatáhl a ejhle nějak lehce šel ven. Tak sem to skoušel dotláčet a pořád to nechtělo zacvaknout, tak sem oddělal část konektoru na které je jazýček, zamáčknul a už to funguje. Holt poprve sem to máčknul do sebe a už to neskoumal jesi to je zacvaklý nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pořídil jsem páčku tempomatu a kabelový svazek, všechno jsem načetl a mám dotaz a zároveň prosím o radu, mám 1,9 TDI 2000. V kabelovém svazku jsou tyto dráty 2-modrý do 1 pozice černé svorkovnice (naletovaný pin)

3-červeno-žlutý do 2 pozice černé svorkovnice (naletovaný pin)

4-černo-žlutý propojit s kladným pólem (15-tempomat) v kabelovém svazku vlevo

5-bílá do 9pozice černé svorkovnice (naletovaný pin)

6-černo-modrá propojit s kladným pólem 15a v kabelovém svazku

7-černo-žlutá propojit s kladným pólem (15-tempomat) v kabelovém svazku vlevo

krátky černo-žlutý kablík do 3 pozice pozice černé svorkovnice (naletovaný pin na jednom konci na druhém jen

drát) propojit s kladným pólem (15-tempomat) v kabelovém svazku vlevo

Poraďte kam tu 6tku černo-modrou na 15a a kam tu 4ku a 7čku na (15-tempomat) a kam ten krátký černo-žlutý který je mimo svazek dle schematu má být propojen také s kladným pólem (15-tempomat) v kabelovém svazku vlevo.

Jsem asi tupec ale ty 3 černo-žluté patří na jedno místo 15-tempomat - kde to najdu????? a ten černo-modrý na 15a ten najdu kde??????

Mám k tomu jen schema a nerad bych něco zvoslil. Poradíte někdo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...