Přejít na obsah

Montáž tempomatu do Octavie I


ado1973

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
kontrolní otázka pro jistotu:

- při aktivaci vagem musí být nastartovaný motor?

- páčka má být na ON nebo OFF

díky

Cau.Zapojis V.A.G. nastartujes motor ,zvolis adresu01 Elektronika motora. Stlacis tlacitko ,,sipka,, funkciu 11 Procedura login.

Zadas kod 11 463 potvrdis Q. Zvolis funkciu 06 ,,ukoncenie vystupu,, vypnes zapalovanie. Vyskusas tempomat SKUSOBNOU jazdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

božeeee jak jsem mohl žít bez tempomatuuuuu :doh

- mám páčku s kolíbkou a při držení mínusu auto zpomaluje ale při plusu nezrychluje - je to OK?

RES není jen zrychlování. Pokud byl tempomat akticní na určitou rychlos, ty jsi jej vyřadil třeba dotykem na brzdu tak po stisku RES se obnoví tempomat na původně stanovenou rychlost. Máš něco špatně . podívej se zespodu jestli máš správně zapojeny piny. VAGem se v měřených hodnotách podívej dle přiloženého obrázku

post-1028-1209327675_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RES není jen zrychlování. Pokud byl tempomat akticní na určitou rychlos, ty jsi jej vyřadil třeba dotykem na brzdu tak po stisku RES se obnoví tempomat na původně stanovenou rychlost. Máš něco špatně . podívej se zespodu jestli máš správně zapojeny piny. VAGem se v měřených hodnotách podívej dle přiloženého obrázku

neobjevuje (nereaguje) se mi hodnota 1011 přepínač RES - ostatní se zobrazuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte prosím, šel by tempomat do O1 1998 1,6/74kw???? Případně kde koupit a byl by ochotný někdo za úplatu z moravského kraje namontovat???? Děkuji

U téhle motorizace je to moc složité a vyjde to cca na 10tis., musíš vyměnit škrtící klapku a jen ta je nová za 7tis. a řj motoru ji musí umět ovládat a to taky všechny neuměj, takže se s tím pravděpodobně rozluč. Kdyby to bylo jednodušší tak mám tempomat už taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U téhle motorizace je to moc složité a vyjde to cca na 10tis., musíš vyměnit škrtící klapku a jen ta je nová za 7tis. a řj motoru ji musí umět ovládat a to taky všechny neuměj, takže se s tím pravděpodobně rozluč. Kdyby to bylo jednodušší tak mám tempomat už taky.

plus este kablovacka od RJ po deliacu stenu, packa a kablovy zvazok...

Ale zalezi od toho ako velmi to chces. :p RJ a klapka sa zohnat daju, ako pisal stihacka je to otazka penazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych si nechat dodělat do oct1 1.6 75KW tempomat nevite někdo co a jak a jestli se musí předělávat nějak elektrika nebo se jen předělá páčka a aktivuje se to diagnostikou?Jestli máte s tím někdo zkušenost prosím napište miroslav.fuksa@avonet.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych si nechat dodělat do oct1 1.6 75KW tempomat nevite někdo co a jak a jestli se musí předělávat nějak elektrika nebo se jen předělá páčka a aktivuje se to diagnostikou?Jestli máte s tím někdo zkušenost prosím napište miroslav.fuksa@avonet.cz

POUZI TLACITKO HLEDANI V PRAVO HORE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...