Přejít na obsah

Montáž tempomatu do Octavie I


ado1973

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám problém s tempomatem, na VAGu jsem projel provozni stavy a vse dle tabulky v poradku, tempomat funguje, drzi rychlost, vypina se kdyz ma, ale nejde mi zrychlovat pres packu RES, resp. zrychluje to, ale kdyz ji pustim,tak se tempomat vypne, nejde mi do hlavy cim by to mohlo byt kdyz vsechny stavy jsou tak jak by mely byt, nesetkal se s tim nekdo? Tempomat ma takovy jako je na obrazku, stavy dle tabulky OK

post-23845-0-59644700-1331830085_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám problém s tempomatem, na VAGu jsem projel provozni stavy a vse dle tabulky v poradku, tempomat funguje, drzi rychlost, vypina se kdyz ma, ale nejde mi zrychlovat pres packu RES, resp. zrychluje to, ale kdyz ji pustim,tak se tempomat vypne, nejde mi do hlavy cim by to mohlo byt kdyz vsechny stavy jsou tak jak by mely byt, nesetkal se s tim nekdo? Tempomat ma takovy jako je na obrazku, stavy dle tabulky OK

:kol-47: Vadna packa tempomatu-vymenit. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dnes jsem si dal do auta tempomat sám. Vyšlo mě to na 1500 i s aktivací. Jedinou věc, kterou jsem na to extra dokupoval byl tisícihran M12 za 100 kačen - naštěstí v Liberci ho mají za rozumnej peníz. Jinak práce asi na 3-4 hoďky (nikam jsem nespěchal). Takže kdo se toho trochu nebojí, tak ať do toho jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj,

 

mohl by mi někdo poradit, jak se co nejsnáž dostat ke konektorům v dělící stěně? Jedná se o octavii facelift. Postupoval jsem podle návodu na předfacelift, ale zaseknul jsem se kdy se má sundat plast pod stěrači, je tam přilepený a nerad bych ho urval. Lze to nějakou lepší cestou, například z interieru? Nerad bych rozmontovával celou palubní desku. Děkuji za vaše rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, domontoval jsem tempomat na svoji octavku I 1.9 tdi rv.99. Bohužel se mi ho nepovedlo zprovoznit. V bloku hodnot na adrese 06 funguje vše jak má, až na druhou číslici z prava v poli ovládání tempomatu. Pokud je spínač "B" na off, zobrazuje se 000000. Pokud ho přesunu na on, objeví se 000001. Podle tabulky výše to znamená, spínač "B" na off před bodem sepnutí. Tomu moc nerozumím. Spínač "B" na on by měl zobrazovat 000011, ale tu druhou jedničku tam prostě nedostanu. Zajímalo by mě, kde je chyba? Celkem to spěchá, páč v neděli odjíždím do Francie a bez tempomatu se mi nechce. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Podle tabulky výše to znamená, spínač "B" na off před bodem sepnutí. Tomu moc nerozumím. ...

No, protože ten spínač má mezi polohou ON a OFF ještě jednu. V té poloze se tempomat jen deaktivuje, stejně jak když šlápneš na brzdu nebo spojku.

Tipuji to na vadu v samotné páčce, právě v tom druhém spínači pro polohu ON.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...