honza72

Montáž tempomatu do Octavie I

442 příspěvků k tomuto tématu

prosím te pujdemi tempomat na 1.8 turbo z 99?je to l+k?ted mi ho tady nabit za 650 kč! dík

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Vyhledej si to, někde to tu je, ale myslím že jestli nemá el.plyn tak nepůjde.

Upraveno uživatelem Wojnar
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
prosím te pujdemi tempomat na 1.8 turbo z 99?je to l+k?ted mi ho tady nabit za 650 kč! dík

Asi máš kod AGU=lako na plyn,i tam to jde ale musíš mít klapku a ř.j motoru,co ho podporuje,je jich málo,já to scháněl skoro rok,kdyby Tě zajímala čísla tak písni a já na to kouknu,jinak klapku a ř.j motoru co podporuje tampomat měly často 1.8T s automatickou převodovkou.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zjednodušeně,

tempomat jde jednoduše na každou oktu pokud má elektronickej plyn.

Tzn. že pokud zvedneš kapotu, šlápne ti někdo na plyn a něco se tam začne hejbat, nějaký táhlo (lanko) tak máš smůlu a nebo je cena někde docela jinde ...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevíte někdo jestli k montáži tempomatu do O1 TDI je třeba koupit celou sadu tzn páčku + kabeláž, nebo stačí koupit pouze páčku a káblík se použije ten co je? Samotnou páčku mají v autokelly za 1200,- ale sada kde je zjevně jen o káblik navíc stojí na internetu kolem 2600,-. Páčka od autokelly není značková ale přece rozdíl 1400,-.

Díky

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

potřebuješ i kabeláž. Na tempomat tam je ješte jeden konektor navíc

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím Vás,je tu někdo,kdo zvládne namontovat tempomat do O1 4x4 rv.99.Mám to slíbeno od Cosbyho,neboť je jako já ze SM kraje,ale nemá moc času,je tu někdo,kdo v tom umí chodit.Popřípadě,co by mě to stáli +-.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
:rolleyes: Upraveno uživatelem cosby
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

lol

Davča: počkej až bude mít čas, nikdo lepší v SadoMasu tu není ;)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

:smich:

Mimochodem, pokud Cosby nemůže - tak zajeď za Vašou ;)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

:)

lol

Davča: počkej až bude mít čas, nikdo lepší v SadoMasu tu není ;)

:):palec2:

Upraveno uživatelem Davča
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Už máš tempomat namontovaný?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, víte někdo kolik stojí samotná kabeláž k tempomatu, případně její číslo?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Ahojte, som z Martina zo Slovenska a chcel by som do moje 1,9 TDI z 1999 tempomat, je tu niekto nablízko, kto by to vedel urobiť za rozumný peníz :palec2:

Nazdar ak to ešte nemaš namontovane tak sa kludne ozvi a dohoda ista okres CA maš to cca 65 km (mam aj material oginal)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jdem se pustil do tempomatu, volant ,páčku, navede mě někdo dál, /octa 1.6.75 kW/, kam až dráty....není to tu někde popsané,kam co zapojit? Díky

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

druhý příspěvek od shora.. máš tam fotku, ne? To ti nepomůže? Je to tam vše!!! To by jsi snad měl zvládnout...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na konektoru je mi to jasné ale z ruhé strany... z páčky mi vede z Pin 2 rudo.fialový, Pin 3 černý, Pin 4 rudo.černý2x, Pin 5 černý, Pin 6 rudo.modrý krátký, kam který zapojit, poradí mi někdo???

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak už mám páčku hotovou, našel jsem dráty i tak jak patří, je to stejné jak u 4kového golfa, teď jen zaktivovat, musím ke kamošovi, mě skolabovalo PC/disk/, když se daří tak se daří, popíše mi někdo jak se to přes VAG aktivuje, je to tu někde posané, ale já to pořád nwůžu jaksi najít. Díky moc....

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravim , chci se optat, mám Octaviu 1,9Tdi 81kW r.v. 2001 , koupil jsem tempomat , poradí někdo jak na montáž ,anebo kde bych mohl v libereckém kraji nechat namontovat?? Je v té octavii už elektrika připravena na ten tempomat??? anebo musim koupit kabeláž taky??

díky moc

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Zdravim , chci se optat, mám Octaviu 1,9Tdi 81kW r.v. 2001 , koupil jsem tempomat , poradí někdo jak na montáž ,anebo kde bych mohl v libereckém kraji nechat namontovat?? Je v té octavii už elektrika připravena na ten tempomat??? anebo musim koupit kabeláž taky??

díky moc

Pokud jsi koupil Tempomat tak k tomu byla snad i kabeláž né?Tady na fóru je spousta fotek,návodu jak to namontovat stačí HLEDAT.Navíc je tu hodně šikovnejch lidí kteří jsou schopni to i namontovat.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

díky moc

stačí vyměnit levou páčku pod volantem a VAGEM aktivovat.... a jedeš :feve:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

bez kabeláže jedeš ,ale tempomat bude nefunkční . Je nutná kabeláž!!!!!

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

koupil jsem obě páčky vcelku (z bouračky) ,bez kabeláže.. řekl mi že modely od r.v 2001 už to maj origo natahané ty kabely, a stačí tam jen šoupnout tu páku . Takže kabeláž koupit.. co to stojí?? Jojo ,schema na zapojení jsem četl .ted už mi jde jen o to ,abych to nerozmontoval a ten kabel tam nebyl. Takže radši s kabeláží..

díky

Upraveno uživatelem Lukáš85
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Od r.v. 2001 je tam kabeláž natažená ???

Tak to by mě tedy zajímalo, co je na tom pravdy ????

Kdo to ví, ať prosím odpoví.....

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
koupil jsem obě páčky vcelku (z bouračky) ,bez kabeláže.. řekl mi že modely od r.v 2001 už to maj origo natahané ty kabely, a stačí tam jen šoupnout tu páku . Takže kabeláž koupit.. co to stojí?? Jojo ,schema na zapojení jsem četl .ted už mi jde jen o to ,abych to nerozmontoval a ten kabel tam nebyl. Takže radši s kabeláží..

díky

Kdo rikal ze od rv 2001 je origo kabelaz natazena? A odkud kam? Je to mysleno od RJ motoru do meziprostoru nebo i z meziprostoru az k pacce?

Mam mr 2002, je to uz sice nejaky ten patek ale tempomat sem si dodelaval a kabelaz sem pridaval od packy do meziprostoru. Tak nevim, tomu ze by kazda oktavka od rv 2001 mela mit natazenou celou kabelaz pro tempomat moc neverim

Upraveno uživatelem tucnak01
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se