Přejít na obsah

Montáž tempomatu do Octavie I


ado1973

Doporučené příspěvky

acne medication withdrawal describes acne medication withdrawal. diet pill online describes diet pill online. imitrex and pregnancy describes imitrex and pregnancy. bike norco describes bike norco. imitrex dosage describes imitrex dosage. buy cheap fioricet describes buy cheap fioricet. stop smoking zyban describes stop smoking zyban. nexium purple pill describes nexium purple pill. generic ambien describes generic ambien. ephedrine describes ephedrine. generic lortab describes generic lortab. corona district norco school unified describes corona district norco school unified. lovastatin and lipitor describes lovastatin and lipitor. zyban online describes zyban online. klonopin wafer describes klonopin wafer. diazepam dog describes diazepam dog. diflucan use describes diflucan use. buy diazepam describes buy diazepam. provigil and fibromyalgia describes provigil and fibromyalgia. side effects tenuate describes side effects tenuate. generic xenical describes generic xenical. gain prozac weight describes gain prozac weight. paxil anxiety describes paxil anxiety. bextra valdecoxib describes bextra valdecoxib. lipitor side effects describes lipitor side effects.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako nikdo neví? nebo prostě na mne ser... ? ;)

Nesere ale na toto tema toho najdeš velmi mnoho ve starších příspěvcích tak hledej a čti.

temata sem našel, ale nikde nejsou ucelené informace a způsobu aktivace v ŘJ X. Možné omezení... + jake jsou upravy u verzi bez EPC, resp. kompletní seznam požadovaných dílů a alespon naznak postupu... :ph34r:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý den

Tak jsem si dnes nechal zapojit tempomat .Ten jsem si sehnal na vrakáči sám za 1500,-včetně kabeláže namontoval jsem ho na volant sám a stáhl kabel k pedálům zbytek jsem nechal na servis tam to stálo 1100,-Kč.Zdá se mi to dost,ale je tam už ho jen vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...