Přejít na obsah

Montáž tempomatu do Octavie I


ado1973

Doporučené příspěvky

No já dávám nové s montáží za 2000,-Kč

To je super cena, chci taky... je to daleko :(:(

je to bomba vec pane...doporucuji...muzu se zeptat toho znamyho za kolik by ti to udelal...me uz to tam soupnul lol

Byl by jsi tak hodny Jirko? Tempomat bych si i sehnal novej, jen praci, ci pokud to vyjde cele slusne, proc ne? Docela bych to vyuzil, jezdim v noci z prace Magistrala smer D1 az na konec a zapnout a hawaiii. Pisni kdyztak SZ. A kde by to bylo? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já dávám nové s montáží za 2000,-Kč

To je super cena, chci taky... je to daleko :(:(

je to bomba vec pane...doporucuji...muzu se zeptat toho znamyho za kolik by ti to udelal...me uz to tam soupnul lol

Byl by jsi tak hodny Jirko? Tempomat bych si i sehnal novej, jen praci, ci pokud to vyjde cele slusne, proc ne? Docela bych to vyuzil, jezdim v noci z prace Magistrala smer D1 az na konec a zapnout a hawaiii. Pisni kdyztak SZ. A kde by to bylo? :huh:

ty Dane a co Garny a Martin.....nebuť lenošnej a zavolej jim ne ty truhliku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já dávám nové s montáží za 2000,-Kč

To je super cena, chci taky... je to daleko :(:(

je to bomba vec pane...doporucuji...muzu se zeptat toho znamyho za kolik by ti to udelal...me uz to tam soupnul lol

Byl by jsi tak hodny Jirko? Tempomat bych si i sehnal novej, jen praci, ci pokud to vyjde cele slusne, proc ne? Docela bych to vyuzil, jezdim v noci z prace Magistrala smer D1 az na konec a zapnout a hawaiii. Pisni kdyztak SZ. A kde by to bylo? :huh:

ty Dane a co Garny a Martin.....nebuť lenošnej a zavolej jim ne ty truhliku

Zkusim to... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já dávám nové s montáží za 2000,-Kč

To je super cena, chci taky... je to daleko :(:(

je to bomba vec pane...doporucuji...muzu se zeptat toho znamyho za kolik by ti to udelal...me uz to tam soupnul lol

Byl by jsi tak hodny Jirko? Tempomat bych si i sehnal novej, jen praci, ci pokud to vyjde cele slusne, proc ne? Docela bych to vyuzil, jezdim v noci z prace Magistrala smer D1 az na konec a zapnout a hawaiii. Pisni kdyztak SZ. A kde by to bylo? :huh:

ty Dane a co Garny a Martin.....nebuť lenošnej a zavolej jim ne ty truhliku

Zkusim to... ;)

nezkoušej udělej to kluci snad maj i něco na skladě ;)

taky mám lanko a tak to holt musím oželet bud kup new car nebo jako Martin RS ten kvůli tomu vyměnil celej agregát lollollol

a jako je pravda, že se tu už 1000x říkalo kdo má lanko tak si může fuckfuckfuckfuck o tempomatu jen zdát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a když mám lanko tak sem v pr...? :-/

Proboha proč se pořád ptáš. Radši se podívej co tam máš. Vždyť je to pořád dokola o ničem.

a proc se branis mi odpovedet? Pokud bych mel elektronicky plyn, tak mi je vse jasny. Aktualni otazka zni: Co je treba (krom packy a jeji kabelaze) pro instalaci tempomatu s koktavkou, ktera ma jeste lanko od plynu? :t-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a když mám lanko tak sem v pr...? :-/

Proboha proč se pořád ptáš. Radši se podívej co tam máš. Vždyť je to pořád dokola o ničem.

a proc se branis mi odpovedet? Pokud bych mel elektronicky plyn, tak mi je vse jasny. Aktualni otazka zni: Co je treba (krom packy a jeji kabelaze) pro instalaci tempomatu s koktavkou, ktera ma jeste lanko od plynu? :t-_-

musí se vyměnit šktící klapka. Tušim. Není to už nijak jednoduché a hlavně ani tak levné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne přišel tempomat na 800,- Kč  -_-  Páčka nová, kabeláž jsem si udělal...

No vidíš a tady bys to za ty samé peníze bez práce s kabeláží :D

http://elerte.cz/

Co je to za cenu, je to mozny, nebo je to nejaka levarna? Neverim nicemu... Pokud bych do nej sel, musim uvest na jaky motor to chci, nebo je tam jeste vice rozdilu v tempomatech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne přišel tempomat na 800,- Kč  -_-  Páčka nová, kabeláž jsem si udělal...

No vidíš a tady bys to za ty samé peníze bez práce s kabeláží :D

http://elerte.cz/

Co je to za cenu, je to mozny, nebo je to nejaka levarna? Neverim nicemu... Pokud bych do nej sel, musim uvest na jaky motor to chci, nebo je tam jeste vice rozdilu v tempomatech?

Odkaz jsem nasel na DieselPower foru.

Podle nekterych nefunkcnich odkazu a celkove nekompletnosti stranek bych tipoval, ze s webem akorat zacali.

Ted by to chtelo, aby se ozval nekdo z Ostravy nebo Uherskeho Brodu a podelil se o zkusenosti s nimi.

Co se tyce podrobnosti, tak bych zkusil napsat na podporu. Pred chvilkou jsme tam psal, tak uvidime, jak rychle se ozvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minulej týden jsem montoval dva tempomaty který si zákazník sehnal sám z annonce. na jednom po zasunutí konektoru tempomatu se vytlačily piny z protikusu a n druhým nešel nasadit hlavní konektor kvůli nepřesnosti pinů. celkovy zpracování bylo horší (spáry u tlačítka)

jde to poznat tak že na zadní straně páčky není vylisovany typovy číslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se vcera konecne po sesti hodinach ozvali.

Je to i s kabelazi. Packa je stejna, lisi se jen kabelaz podle typu vozidla.

Tos mi Vašo neudelal zrovna radost ;)

Schvalne jsem se kouknul do Annonce a na co jsem nenarazil? Inzerat ze Zlinskeho kraje a mail je na tu samou firmu. Presneji receno na majitelku, jen misto ofiko mailu je tam adresa na seznam.cz

Tak teď nevím. Původně jsem do toho chtěl jít, ale asi se nakonec obrátím na osvědčenou kvalitu (Cosby :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...